TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Zawiecha. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=45522)

ultraviolence 06.08.2008 15:42

Zawiecha.
 
Ekhm, powiedzmy, że jakoś ogarnęłam sprawę z tym komunikatem i teraz mam następny problem :P Otóż wszystko działa tak jak trzeba, ale po jakiejś godzince grania, gra poprostu się zawiesza i za Chiny nie chce ruszyć dalej. Nie mogę wyjść do Windowsa, ani do Menadżera zadań, myszka się nie przesuwa... Dosłownie NIC. Zostaje tylko twardy reset. Co jest grane? Wspomnę tylko, że zawsze przed graniem wyłączam Avasta i inne programy w tle, więc to na pewno nie jest przyczyną.

EDIT: Szczególnie te zawiechy mają miejsce w domu Ćwirów, gdzie aktualnie gram Diną, jej niemowlęciem, nastoletnim Aleksandrem i sworą psów, tj. szóstką :D

EDIT 2: Przez zawieszeniem się gry, zanika mi ciało pokojówki (zostaje tylko głowa), a na niebie pojawiają się takie czarne prostokąty/trójkąty i ogólnie dziwne kształty... Problem z kartą grafiki? Ale jaki...? :P

blakistoni 06.08.2008 20:11

Odp: Zawiecha.
 
Może pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej...oryginały?Skoro piszesz że najczęściej problem występuje u Ćwirów gdzie dużo osób jest na parceli to może coś z pamięcią.. tylko tyle przychodzi mi do głowy
ja miałam podobną sytuację tylko,że u mnie to się działo jak wchodziłam do dużego otoczenia np.Werony.. pomogło dokupienie RAM-u

ultraviolence 06.08.2008 20:41

Odp: Zawiecha.
 
Oryginały, oryginały. Zaraz pokombinuję coś ze sterownikami. Z pamięcią to raczej nie to, bo miałam dokupywane 1GB i wszystko chodziło "jak ta lala", więc niemożliwe, żeby się teraz posypało... Na bank coś z grafą... Tylko co?

Searle 06.08.2008 20:42

Odp: Zawiecha.
 
Jeśli masz dodatki z neta to odpal grę bez nich (przenieś Download na pulpit).

ultraviolence 06.08.2008 20:44

Odp: Zawiecha.
 
Searle, myślisz, że to przez dodatki...? Wcześniej jak miałam ściągnięte tylko ciuchy, makeup i fryzury wszystko było okej. Chyba niepotrzebnie pościągałam te rośliny do ogródka... :P

stotka 06.08.2008 20:51

Odp: Zawiecha.
 
warto sprawdzic. nawet, jesli nie sa skopane, to moga dodatkowo obciazyc komputer, przez co nie daje rady i sie wiesza.

ultraviolence 07.08.2008 15:22

Odp: Zawiecha.
 
Nie, to nie dodatki... I niestety dzieje się tak nie tylko u Ćwirów.

stotka 07.08.2008 20:37

Odp: Zawiecha.
 
korzystasz z jakis kodow?

mi sie tak dzialo, gdy uzywalam tego super-kodu, co wszystko robi (nie pamietam jego nazwy). musialam wiec z niego zrezygnowac. poza tym wyczyscilam dysk (czyszczeniem systemowym), zdefragmentowalam i przeskanowałam na wiry (pare bylo ukrytych). od tego czasu nie zdarzylo mi sie zwiechy (TFU TFU!)... wiec moze po prostu trzeba komputer do porzadku doprowadzic? :)

ultraviolence 08.08.2008 12:59

Odp: Zawiecha.
 
No więc korzystam z nieśmiertelnego "motherlode", czasem z "aging off", a tylko raz użyłam "moveObjects on". Oprócz tego używam InSIMenatora, ale to pomijam, bo z nim czy bez - jest tak samo. Poza tym gram uczciwie :D Przeskanuję folder z simami, a nuż się jakaś cholera zawieruszyła. Sterowniki sprawdzałam - mam najnowsze.

PS A co to za super-kod? Pierwszy raz o takim słyszę :D

corvus 08.08.2008 14:42

Odp: Zawiecha.
 
boolProp testingCheatsEnabled true/false chyba to ten super kod :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023