TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Jaką porę roku najbardziej lubicie ? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64316)

Zielona Herbata 19.11.2012 05:58

Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
W tym wątku możecie napisać,jaka jest wasza ulubiona pora. ;)
Możecie z argumentami,albo i nie.. c:
I ja też może napiszę,jaką lubię porę,nic się nie stanie. d;


Najbardziej lubię zimę.

Dlaczego ? Ta pora ma taki w sobie urok,że po prostu się zakochałam. Wszystko tak pokryte śniegiem,pruszy śnieżek,wszędzie śnieżek,nawet na dachu. :) Bardzo też lubię zimowy festiwal. I to,co jest najfajniejsze to lepienie bałwanów każdego rodzaju. Moja simka ulepiła Mrocznego Kosiarza. :D

I to tyle,co chyba. >D Czekam na wasze komentarze. :)

Chloé 19.11.2012 06:07

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
Przydałaby się ankieta, choć pewnie miałabym dylemat czy zaznaczyć jesień czy zimę - te dwie pory roku absolutnie wymiatają, zima potrafi odmienić nie do poznania nawet najbardziej nudne otoczenie, cudownie wygląda zarówno w dzień jak i w nocy, można urządzić przyjęcie na kształt gwiazdki, jesień natomiast urzeka ciepłymi kolorami i też ma swój niepowtarzalny klimat, halloween jest świetne. Ale chyba jednak lekką przewagę ma u mnie zima.

Kosia 19.11.2012 06:53

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
Hm, jaka lubie najbardziej...
Sama nie wiem, wybor jest trudny, lato jest troche nudne, oprocz dnia wypoczynku i festiwalu nie dzieje sie nic; chyba najladniej wyglada jesien i zima, no i sa one zupelna nowoscia, wiec ciagle czyms zaskakuja, czasem jak gram, a pada snieg czy deszcz, to az mi sie zimno robi. :D
Zima the best! :)

easey 19.11.2012 13:18

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
Ja lubię każdą porę, ale chyba najlepsze to jesień i zima.
Nie wiem która jest lepsza, jesień jest świetna, a zima <333

Gdyby była ankieta to nie potrafiłabym wybrać :D

Chwalisława 19.11.2012 13:30

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
Ja najbardziej lubię zimę i jesień, jednak znacznie bardziej lubię zimę.
Zima daje taki fajny świąteczny klimat, zwłaszcza gdy domy są ozdobione. I świetnie wyglądają krajobrazy zarówno na zimę, jak i na jesień.

Trykuu. 19.11.2012 13:43

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
Bardzo podoba mi się zima. Ta pora roku trwa u mnie najdłużej;)

Ashley_Tisdale 19.11.2012 16:08

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
Mi też tak jak Wam wszystkim najbardziej spodobała się zima i jesień.. :) Obie mają coś w sobie przez widoki jakie nam dostarczają. Do tego mają najciekawsze święta... Na jesieni Halloween, które ma świetny klimat, a zimą gwiazdka, którą chyba każdy uwielbia ;-)

Anastazja 19.11.2012 17:27

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
Ja najbardziej lubię jesień i zimę. Te dwie pory roku są przepiękne. Kolorowe drzewa w jesień, i ten deszcz, burze! Efekty są cudowne. Zima również jest śliczna. Uwielbiam kiedy moi simowie siedzą w domu a na dworze pełno sniegu. Przed domem mnóstwo bałwanów z kolorowymi szalikami i z marchewkowymi noskami :) Jest po prostu cudnie. To najlepszy dodatek, który wyszedł. W ankiecie oczywiście zaznaczam zimę, chociaż miałam dylemat ;-)

Anulaa89 20.11.2012 14:44

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
hehe widzę tu znaczną przewagę zimy. I dołaczam do grona wielbicieli tej pory roku - chociaż jesień też mi się podoba :) (eh to grabienie liści (w końcu!) i burze :) )...

Dlaczego zima?
Przede wszystkim, dlatego, że jest zimno :D - szron na oknach - a sim ogrzewa się przy kominku :) - lampki na domach dodają takiego świątecznego nastroju... A święta coraz bliżej :) No i krajobrazy - przepiękne - a jak sypie śnieg bajka!. Itd itp.

Słodki Pan Ciastek 20.11.2012 14:47

Odp: Jaką porę roku najbardziej lubicie ?
 
Mam dwie ulubione, ale wybrałem wiosnę.

Druga fajna to też jest zima.

Wybrałem wiosnę dlatego bo zima jest zimna buahahaha


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023