View Single Post
stare 08.01.2010, 18:40   #43
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Zdjęcia Maxisowych rodzin

Po przeinstalowaniu Simsów zajęłam się Niną Kaliente. Ta to nic, tylko by romansowała. Ciągle jej było mało. No i zdarzyło się jej kilka, hm, wpadek, czego owocami były dwie córeczki i synek, którego ojcem jest Mroczny Kosiarz. Tutaj urodziny najstarszej córki:

Gdy Bella (czyli najstarsza), skończyła 16 lat, wyprowadziła się z domu i zamieszkała... sama. Pragnęła wiedzy, a ponadto nie akceptowała romansów matki. Mistrzowsko opanowała wszystkie umiejętności i nie najgorzej zarabiała. Tutaj odrabia pracę domową z historii:

Potem dostała się na studia. Wybrała nauki polityczne, choć tak naprawdę interesowała się wszystkim po trochu. Tu robi sobie zdjęcie, żeby wysłać je młodszej siostrze:

Właśnie, skoro już wspomniałam o jej młodszej siostrze. Też nieźle się uczy. A gdy Bella skończyła studia, Claire (bo tak ma na imię) przeprowadziła się do niej - w domu Niny zrobiło się trochę za ciasno. A to właśnie Claire:

Trochę mało tych zdjęć, wiem. No i część jest marnej jakości, bo zapomniałam ustawić odpowiednio w opcjach kamery :/
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem