View Single Post
stare 02.05.2010, 19:01   #29
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,270
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne

Mimo iż już wypowiadałem się w tej sondzie to jeszcze raz zabiorę głos po dokładniejszych oględzinach dostępnych miejsc letniskowych.
Teraz dokonam się małej analizy poszczególnych "krain":
1. Chiny - urzekł mnie klimat tego miejsca, prastara kultura, wyjątkowi mieszkańcy, urok wielu pagórków, wzgórz i innych terytoriów. Ciekawa stała się też uprawiana dziedzina kulturowa tego miejsca, czyli Sim Fu, które po osiągnięciu 10 stopnia jest nadzwyczaj opłacalne. Niniejszym w tym otoczeniu spędziłem najwięcej czasu, bo aż 24 dni i zamierzam powtórnie się tam wybrać moją Simką "weteranką", która zdobyła już 3 poziom wizy, a także wzbogaciła się o maleńkie tamtejsze domostwo warte około 30 tyś. Simoleonów. Poza tym kuszącym aspektem tego miejsca jest cena przylotu/przyjazdu. Reasumując... Chiny - jak najbardziej tak. Zasłużony pozytyw.

2. Francja - ciekawa zabudowa oraz infrastruktura miejsca, również interesujący ludzie, a także najważniejsza profesja tam praktykowana, czyli wyrób nektaru. Poza tym nie ma tylu zawiłych grobowców oraz nieskończonych tuneli do pokonania jakich nie brakuje w Chinach czy Egipcie, lecz lubię to miejsce chociażby ze względu na nektar. Grywając pewnym Simem, zdobyłem 3 poziom wizy, dlatego też jestem nieco rozeznany w temacie. Podsumowując... Francja - miła dla oka, ciekawa, przyjemna, ale bardziej przeznaczona na wypoczynek i rozwój lokalnego hobby. Pozytyw.

3. Egipt - cóż pisać... kraina gorących piasków, wieczny ukrop na jaki skazuje się naszych podopiecznych Simów. Przyznam szczerze, iż tutaj spędziłem najmniej "simowego" czasu - chyba dlatego, bo mój komputer, a raczej karta graficzna bardzo się przegrzewa "na widok tych pustyni, oaz i płomiennych serc mieszkańców". W każdym razie tyle co mogę przyznać to to, że Egipt jest ciekawym kąskiem dla poszukiwaczy przygód, chociażby liczba mumii, zakamarków, piramid, piramid i jeszcze raz piramid... Egipt - Pozytyw.

Jednakże trzeba coś wybrać. Po dogłębnej jak dla mnie analizie stwierdzam, że to wszystkie miejsca są mi w jakimś stopniu bliskie, ale chyba faworytem, zwyciężającym w małym stopniu jest Francja - może przez duże wykorzystanie ogrodnictwa podczas wyrobu nektaru, a ta dziedzina jest chyba taką simową pasją w grze - ogrodnictwo.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem