View Single Post
stare 25.12.2010, 11:11   #1
Snerta
 
Avatar Snerta
 
Zarejestrowany: 23.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Wyświetlanie tych piekielnych sub-for. Póki co, nie masz pojęcia, co czeka cię w danym dziale. Jeśli sub-fora będą widoczne na stronie głównej, zdecydowanie ułatwi to przeglądanie forum i umili na nim pobyt. (mod nazywa się cyb - sub-forum manager dla zainteresowanych)
http://img43.imageshack.us/i/subfora.jpg/
To, co zostało zaznaczone na niebiesko, to pole, które widzicie wy standardowo, na tym forum; podkreślone elementy, to widok sub-for na stronie głównej. Dla przykładu: w dziale off-topic funkcję elementów podkreślonych we wcześniej pokazanym ss, pełniłyby sub-fora, tj. Muzyka, Men Zone, Women Zone etc.


I shitbox (shoutbox). Wiem, że na forum jest czat, i wiem, że temat był poruszony, ale o ile wygodniejsze byłoby posiadanie shoutboxa na stronie głównej forum? Wszystko pod ręką, na tej samej karcie.

No i layout, ale to już kwestia poruszana wielokrotnie, więc tylko dodaję od siebie, że przyjemniej byłoby ogarnąć coś świeżego.


@down;
Ten temat służy do wyrażania swojej opinii o niedociągnięciach forum? To jest ocena subiektywna, nie musisz się z nią zgadzać, ale nie musisz też reagować tak agresywnie. Może jest to kwestia tego, że na forum jesteś kawał czasu i zdążyłeś się przyzwyczaić, ale mnie - jako nową użytkowniczkę to odstręcza.

Ostatnio edytowane przez Snerta : 25.12.2010 - 11:25
Snerta jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.