View Single Post
stare 27.12.2010, 22:37   #6
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Cytat:
Napisał piostrze Zobacz post
Oliwia1397 -dziękuję za miły, chociaż nieobiektywny komentarz

kovalenko14 -a gram w jedynkę, mam taki sprzęt, że nic innego mi nie pójdzie ;p, a że brak kasy na lpeszy, czy też nawet na dwójkę lub trójkę powoduje, że jeszcze trochę pogram, wiem że sypialnia rodziców do luftu wyszła, ale to i tak najlepsza ze wszystkich próbowanych wersji ;p, mój błąd przy budowie.. miałem wątpliwości co do łazienki, dzięki za dobrą ocenę i za całą ocenę wszystkiego

.mirror -niby czemu masz taki wstręt do Maxisa?? niby co Ci nie pasuje w maxisowskich ścianach i podłogach i niby czemu mebli maxisa nie miesza się z dodatkami z neta, no sorry, maxis też ma fajne rzeczy, wada jest taka, że jest ich mało, ale czpianie się, jakby jakiegoś najgorszego koszmaru do przegięcie, zrobiłaś/eś jakieś lepsze? piesek może wycięty z painta ;p, nie przeze mnie, ściągnięty z neta, mi tam pasje;p, może dom jest do niczego, ale stwierdzenie, że wszystko to jedno wielkie g. to też już przesada.. co do pampersów i beczek, których się czepiasz to są twoimi ukochanymy netowskimi dodatkami, ale i tak się będzie Maxisa czepiać ;/

Hmm mój sprzęt też jest do bani i u mnie tak samo nie ma na razie na to finansów więc muszę troszkę poczekać.Co to wypowiedzi Mirror uważam ,że sama nie robisz lepszych domów i nie nazywaj czegoś g**... bo to po 1 niestosowne słownictwo na forum 2. zacinasz się jak zdarta płyta 3. twoją wiadomość można uznać za spam 5.nie wiem po co tu wgl napisałaś swój bezwartościowy komentarz mogłaś nie zaśmiecać forum dla dobra wszystkich użytkowników
kovalenko14 jest offline