View Single Post
stare 12.03.2013, 19:24   #20
stinkfist
 
Avatar stinkfist
 
Zarejestrowany: 09.10.2006
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 495
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Studenckie Życie -wrażenia z gry

mi sie srednio podoba. najbardziej zmartwilo mnie to, ze jak sie wysyla jednego sima na studia to nie mozna nawet wrocic do miasta czy zmienic aktywnej rodziny. nie wiem jak to bylo w dwojce, bo gralam tylko w podstawe, ale bardzo mnie to rozczarowalo. specjalnie przyspieszylam starzenie sie i rozwalilam cudowna paczke nastolatkow, a i tak tylko jedna poszla na studia :<<<< myslalam, ze to bedzie inaczej.
za latwo sie wszystko dzieje, za latwo sie zapelnia pasek postepu na zielono, zdaje egzaminy. wszedzie glitche i bledy, nie mialam nigdy tyle problemow co teraz, a wyrzuca mnie do pulpitu co najmniej raz podczas grania. raz dwoch wspollokatorow umarlo mi od samozaplonu na zewnatrz. i nikt sie nie myje.
aczkolwiek interakcje fajne. smartfon jest wporzo, chociaz wpienilam sie, jak mi skasowalo bloga i wszystkie zdjecia po powrocie ze studiow do domu. meh

edit: ahahahha. wlasnie zdalam sobie sprawe, ze crashuje sie za kazdym razem, kiedy probuje doprowadzic do bara-bara. w sensie kiedy juz leza na lozeczku. NO COZ, CELIBAT CZEKA MOJE ROZWIAZLE ISTOTKI

Ostatnio edytowane przez stinkfist : 12.03.2013 - 19:27
stinkfist jest offline   Odpowiedź z Cytatem