View Single Post
stare 20.04.2013, 08:33   #30
pixidixxi
 
Zarejestrowany: 29.01.2013
Skąd: Kielce
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Studenckie Życie -wrażenia z gry

Cytat:
Napisał Snow Zobacz post
To może ja się wypowiem co do najnowszego dodatku.
Niby jest fajny bo w końcu możemy zaszaleć na studiach...albo i nie?
Trochę denerwuje mnie fakt że praktycznie cały czas musimy zakuwać bo ocena strasznie nam spada, nawet jak idziemy tylko na zajęcia. Niby to logiczne, ale wydaje mi się że powinni troszkę pomyśleć nad tym paskiem oceny. Nie dość że sim siedzi tyle czasu na uczelni to kiedy wraca do akademika to ocena i tak co jakiś czas spada i trzeba się uczyć, a nas tymczasem zapraszają na imprezę. Sim nie może się rozerwać ani nic
A co do samych akademików i ich lokatorów...masakra! Dlaczego ja muszę mieszkać ze śmierdziuchami? Wydaje mi się że powinni wypuścić jakiś patch co by załatwiał sprawę brudasów. Ja rozumiem że studenci i nie mają czasu na sprzątanie ale litości...wystarczy że do domu zakupię pralkę to cały akademik jest dosłownie zawalony brudnymi ciuchami. Dodatkowo na minus leci to że kiedy dzwonię po naprawę przykładowego kibelka to ja muszę za to zapłacić. Niby dlaczego, skoro mieszka ze mną jeszcze z 10 simów? Brudasy są także w bractwach, więc to nie tylko sprawa akademików. I kradzieże motocykli...wtf? Zamiast mój sim na nim jeździć to ktoś inny mi go zabiera
Na plus oczywiście można zaliczyć dużą liczbę simów w miejscach publicznych...W KOŃCU! Jak zrobię jakiś strajk to dosłownie aż mnie dziw bierze skąd te wszystkie simy się wzięły Ogólnie to dodatek zaliczam do tych fajniejszych, ale brakuje mi np. studiów zaocznych żeby można było więcej poimprezować
Mnie też to denerwuje, że ocena tak szybko spada w dół


Poza tym dużo z Was pisało, że w akademikach się nie myją czy bałaganią, a u mnie jest normalnie, w sensie, że simy myją się Rzadko kiedy pojawia się zielona chmurka Poza tym często jakiś sim zbiera wszystkie talerze ze stołów i wkłada do zmywarki. A i faktycznie wkurzające jest to, że mój sim musi ciągle wzywać kogoś do naprawy i sam za to płacić
pixidixxi jest offline   Odpowiedź z Cytatem