View Single Post
stare 23.10.2013, 20:22   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Ja nie mogę, jestem pierwszą osobą, która opisuje tu swoje wrażenia...

Powiem tak, po raz pierwszy w historii The Sims 3, nowy dodatek sprawił, że... opadła mi szczęka! Normalnie powiem, że gdyby wszystkie dodatki do TS3 były tak kompleksowe, miały tak wiele obiektów... nikt by na tą serię Simsów nie narzekał. Ja daję temu dodatkowi 9/10 pkt. Odebrałam 1 pkt za jetpacki, które skopali oczywiście. To obiekt podobnego typu co ten ich balon na gorące powietrze ze Store... Możesz polatać na miejscu, ale jak chcesz lecieć w konkretne miejsce, to jest to teleportacja. Ładne jest tylko startowanie, lądowanie, no i te popisy. To działa podobnie jak z miotłami, tylko nie potrzeba żadnej areny. Za to deskolotka to mega super gadżet! Latać można poza drogą, Jak wybierze się miejsce docelowe poza parcelą\drogą, to Sim będzie leciał nad drogą tak długo jak się da, a potem będzie leciał poza drogą, żeby dostać się w konkretny punkt na mapie. A te holograficzne stworki nazwali skrzatami. Jeden skrzat holocośtam, ale można zmieniać formy. Obiektów mnóstwo, wzorowali się trochę na Igrzyskach Śmierci, ale to już dawno było wiadomo. Do piwnic świetnie nadają się takie holograficzne obrazy na ścianie. Miałam nadzieję, że windorura nada się jako łączenie piwnicy z parterem domu na fundamentach, ale nie...

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 23.10.2013 - 20:24
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem