View Single Post
stare 15.04.2014, 18:05   #20
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Zerwane płatki kwiatów by Daisy

Ale się porobiło
Mark praktycznie rzucił Susan na pożarcie Annie. Musiał wyjawiać, że to w niej się zakochał? Co prawda prędzej czy później i tak by się to wydało, ale mógł Suzie jakoś uprzedzić: "Hej, Anna wie, że się do Ciebie dowalałem" czy coś takiego. Mam nadzieję, że blondi nie zrobi nic szalonego. Jest w taki stanie, że wszystko może zrobić. Szczególnie jak napisałaś, że chce być z Markiem nawet, jeśli on jej nie kocha. Widać, że jest chora z miłości do niego, kto wie do czego się posunie.
Pan Wybawiciel nie mógł zostawić jakiejś karteczki z tekstem, że ją odstawił do domu, że nikt jej nie skrzywdził i inne takie? Już się nawet nie musiał podpisywać, ale kurczę. Mniej nerwów by było, chociaż trochę.
Ciekawe jak Suzie zareaguje jak się dowie, że tamten facet z parku nie żyje. Chyba nie pomyśli, że w pijackim szale go zabiła, to by było raczej fizycznie niemożliwe No i biedna, musi się teraz użerać z dziewczyną swojego chłopaka (a raczej z byłą dziewczyną swojego byłego (niedoszłego?) chłopaka ). Wybaczy Markowi? Bo się w sumie na to nie zanosi, a ja bym facetowi chyba za to wszystko łopatą przywaliła :/

czekam na więcej
__________________
Mam łopatę.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 16.04.2014 - 10:58
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem