View Single Post
stare 31.07.2014, 09:46   #31
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Czy Bjork ma nadal być administratorem.

Z niemal 30 osób, które zagłosowało, a zagłosuje zapewne jeszcze więcej, Ty, drogi Ciastku, zacytowałeś 2 osoby.. I prosiłabym o powstrzymanie się od nazywania ludzi "prymitywnymi" - to niezbyt miłe
Co do Twojej propozycji sondy, to jak długo ten user miałby być na stanowisku admina? Nie można porównywać 1,5 roku pracy Apo, do pracy jakiegoś użytkownika, która zapewne potrwałaby miesiąc czy ileś tam. I jestem całkowicie przeciwna jakimś przymusowym urlopom. Pamiętajcie, że to jest bardziej wolontariat, nam nikt tutaj nie płaci, poświęcamy swój czas, żeby utrzymać porządek na forum, czasem wychodzi nam to lepiej, czasem gorzej, ale jednak. Naprawdę się staramy, co nie chroni nas niestety od popełniania błędów. To prawda, że musimy nad sobą popracować, ale pozostali użytkownicy również powinni wyciągnąć wnioski ze swoich zachowań. Jak to w konfliktach - nie ma strony bez winy. Byłoby świetnie, gdybyśmy nauczyli się ze sobą współpracować albo chociaż żyć obok siebie, wzajemnie się nie denerwując.
Co do ankiety, to powiem od siebie, że odczekałabym jakiś czas, aż wszystko by się uspokoiło. Teraz wiele rzeczy zostałoby napisanych pod wpływem chwili, a to niezbyt dobrze.

Cytat:
Napisał Słodki Pan Ciastek
nie widzę sensu prowadzić czemu szerzy się jakaś wielka propaganda o to że bjork ma opuścić to stanowisko.
Nikt nie szerzy żadnej propagandy, wręcz przeciwnie. Patrząc na dotychczasowe wyniki ankiety, nie ma szans, by Bjork opuściła stanowisko administratorki z woli użytkowników forum
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.