View Single Post
stare 22.11.2014, 18:16   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Ja bym chciała, żeby userzy się przemogli i zachciało im się komentować! Mam wrażenie, że panuje taka znieczulica - nic nikogo nie obchodzi, nic nikogo nie interesuje. Obojętność.

No i rzecz kolejna - kiedyś userów było dużo, dużo więcej i zawsze był jakiś "wybór". Miło wspominam nawiązane laaaaata temu znajomości na forum (szczególnie pozdrawiam Dżona aka Gio i Szefową aka Bjork ). Zresztą w latach 2008-2009 mało kogo udzielającego się w dziale FotoStory (a simowych opowiadań było od zatrzęsienia) nie miałam w znajomych...

Wasze pomysły generalnie są fajne, ale nie mieszałabym się w inne gry od EA, albo z tych kilku tytułów zdecydowałabym się na samo SimCity.

EDIT: a właśnie, nawiązując do posta chrupcia - czemu Kędziorek nadal nie ma rangi admina? O ile dobrze znam ludzi, nasza jedyna super moderatorka musi się czuć inna, niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

EDIT2: kiedyś można było pisać posty (w niektórych działach) bez obowiązku rejestracji. Może by przywrócić na próbę tę opcję?

@down: od czegoś mamy administrację. A jak nie, to administracja od czegoś ma Admin/ModCP ;] Jak nie ban na IP, to na adres MAC.

Ostatnio edytowane przez Liv : 22.11.2014 - 18:31
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem