View Single Post
stare 24.11.2014, 20:20   #25
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Z komentarzami to jest tak, że przeczytam, obejrze ale żeby napisać coś od siebie.. Trzeba się wysilić, wiecie, ruszyć mózg i wymyślić coś sensownego, bo jak ktos napisze "fajne" to będzie ban, a autor z tego komenatarza też nie będzie mieć zbyt wielkiego pożytku, bo gdzie opinia, konstruktywna krytyka i takie tam.
Kiedyś długo siedziałam na forum dot. gry i tam zamiast postów dawało się tzw. "piwa". Klikało się pod postem, u usera pod avakiem była os rubryka i ilość piw jakie otrzymał. To by się przydało np. w dyskusjach, zamiast pisać "popieram, blabla lanie wody zeby nie dostac bana blabla" wystarczy kliknąć i pokazać, że ten post nam się podoba, że zgadzamy się z nim i popieramy. To mogłoby się sprawdzić wszędzie, dyskusje, offtopic, OJSG, zdjęcia z gry, problemy z grą. Przykładowo w moim ojsg jest 5 komentarzy, i 20 tych niby "lajków" to od razu wiem, że mam oglądalność i że ludziom się podoba. Co innego same 5 komentarzy, wtedy jest tylko myślenie, że okej pisze dla 5 ludzi, z czego na forum online jest średnio jakies 100 dziennie -__-
Pytanie czy byłoby to wykonalne ze strony technicznej, bo z tego co wiem to admini nie wiele mogą na tym forum (chodzi o dodawanie, udoskonalanie itp)
Druga sprawa - shoutbox, luźny czat, imho o wiele lepszy niż offtop, wiecej ludzi na takich rzeczach siedzi, latwiej kogos poznac i wkrecić się do rozmowy. Pytanie tylko co ze stroną techniczną.
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem