View Single Post
stare 14.01.2015, 08:55   #1
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
A ja się wypowiem na temat dodatku - trochę mi przypomina 2 Podróże. Można wyjechać na urlop i zrobić sobie biwak. Nowe obiekty są stylizowane na domek w leśniczówce i podobne trochę do tych z Trzech Jezior. Pojawiło się kilka nowych interakcji, między innymi "patrzenie w gwiazdy". Ale jakoś nie robi to wszystko na mnie wrażenia takiego jakie robiły dodatki do 2. Mam wrażenie, że "to już było".
Zgadzam się z Tobą. Także nie jestem wniebowzięta.
Okolica ładna, sama niedawno wróciłam z podobnych wakacji więc czuję klimat Ozdoby ładne, drewniane domki, pnie do siedzenia, niemiły publiczny kibelek, jeziorka z rybkami, ognisko. Jest parę nowych roślin i nauka zielarstwa, ale nie wiele więcej.
Byłam 3 dni na biwaku, przespali się w namiocie, zagrali na gitarce, zjedli smażone ziemniaki i... to wszystko. Sim przebrany za niedźwiedzia plącze się po okolicy i wzbudza mieszane uczucia u simów. Nie ma zbyt wielu nowych interakcji, żadnych innych poprawek (jak wyczekiwane drzewko genealogiczne czy pogoda!). Troszkę zawiewa nudą. Okolica relaksująca ale nie ma co robić. Jedyna zabawa to rzucanie podkową albo podziwianie nieba, i tak przez całe wakacje. Osobiście wolałabym coś bardziej ekscytujące, jak możliwość własnego biznesu czy ocean, śnieg itd. Chodzenie po gęstym lesie mnie nie porwało na dłużej.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.