View Single Post
stare 30.01.2015, 18:12   #22
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 218
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Ludziki Shivera

Papuga
Ach ta codzienna rutyna Podobają mi się pomieszczenia w domku, a przynajmniej to co widać, to mi się podoba
Cytat:
Napisał Shiver
http://i.imgur.com/1SQTqAb.png
haha, ale rebel z Luizy

Hm... Muszę pójść w ślady Celiny i również zastanowić się nad moimi wizytami w toalecie. Podejrzewam, że spędzamy tam podobną ilość czasu. Ach te kłopotliwe tematy Na szczęście młodzi są postępowi i absolutnie się nie krępują.
O jaaa.. Liliana i Alfred Super są te regał z tyłu za uczącą się Luizką. I Bentley! Co za słodziak. Szkoda, że odszedł z tego świata Mam nadzieję, że teraz jest jeszcze szczęśliwszy. Poza tym śliczny ślub <3 Teściowie Celinki trochę wczorajsi, ale cóż... Niecodziennie baluje się na ślubie jedynego syna Lulu jest kochaniutka. I nagle okazuje się, że życie psa też potrafi być fascynujące Będzie bobo Cudownie, kocham simowe dzieci. Mam nadzieję, że niedługo dowiemy się co nieco o maluszku Zęby Celinki są co prawda kanciaste, ale przynajmniej równe i białe
Luiza mnie zaskoczyła A nie mówiłam, że rebel z niej? Tak swoją drogą nie wiedziałam, że simy mogą uciec z domu.
Adam vs Luiza i atak powietrzny Cizi Haha, wojna na wszystkich frontach! Wątek Luizki jest intrygujący i już nie mogę się doczekać następnej części!
Annetti jest offline   Odpowiedź z Cytatem