View Single Post
stare 31.01.2015, 06:21   #14
natalciaaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dodatki z neta , wadliwe?

Odświeżę temat nieco, bo problem mam podobny. Miałam około 10 tys. dodatków z neta. Wszystko sprawdzane Clean Installerem. Wszystko działało pięknie, ładnie. Do czasu. Do momentu gdy grałam tylko na podstawie i "Na studiach". Wczoraj doinstalowałam "Nocne życie" i... Na dzień dobry po otwarciu simsów wyskakuje informacja o zawartości modyfikowanej, która może powodować problemy... Najpierw sprawę zignorowałam, ale wchodzę do rodzinki, patrzę, a tam te uznane przez grę za problematyczne dodatki, wyświetlają się tylko jako niebieskie cienie... Więc ok. Powywalałam te dodatki, które grze nie pasowały z downloads i niby jest ok. Tyle, że 3 tys. dodatków musiałam wywalić. I nie daje mi spokoju to, DLACZEGO w samej podstawie i w "Na studiach" działały idealnie, a tu nagle coś nie tak. Rozumiałabym gdyby było odwrotnie, że nie działały we wcześniejszych, a działają teraz, ale tak? Co ciekawe, wśród tych wadliwych na liście znalazły się Bathbox i InSimenator. I fakt - w grze ani jednego, ani drugiego się odpalić nie da. Ma kto jakiś pomysł na to?
natalciaaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem