View Single Post
stare 07.01.2016, 20:35   #3
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Reputacja - przydatne czy nie?

Oczywiście, że trzeba reputację zostawić. Fajna sprawa, kiedy podoba mi się jakiś post czy zgadzam się z kimś, ale nie ma sensu rozpisywać się albo po prostu odpowiadać "Lol dokładnie tak, zgadzam się!" jak to bywało na FTS zanim ją aktywowaliście. A z ciekawości - czemu chcecie repkę wyłączać?

Swoją drogą, naszło mnie pewne przemyślenie. Myślę, że na forum jakieś 90% z osób je odwiedzających wchodzi z sentymentu. Kompletnie nic się tu nie dzieje, czasem ktoś doda screena czy OJSG, a jak Malfurion wrzuci nowe VS, to jest już największe wydarzenie półrocza. Tylko gównoburze wciąż się tu utrzymują, ale przynajmniej jest z czego pocisnąć bekę... Ale rodzi mi się pytanie, po co cokolwiek tu dezaktywować? Czy nie wydaje Wam się, że w takim stanie, w jakim znalazło się forum, najlepiej byłoby dodawać rzeczy, albo po prostu zostawić wszystko takim, jakie jest? FTS to aktualnie nie największe forum o Simsach, ale największe archiwum i olbrzymia skarbnica wiedzy na tematy simowe - w końcu jesteśmy na arenie najdłużej. Według mnie administracja powinna skupić się właśnie na zrobieniu z tego forum czegoś na wzór takiej simowej encyklopedii, bo pod takim szyldem możemy się prędzej odnaleźć niż wciąż jako forum o tematyce TS. A rozkminy co aktywować, co usunąć, czystki w tematach itd. to jest typowe zarządzanie forum. Tylko tu się nic nie dzieje i nie ma nawet czym zarządzać xd Została garstka osób w offtopie, a do innych działów zajrzy ktoś raz na jakiś czas (z 2 razy w tygodniu? Strzelam, nie liczę). Moim zdaniem priorytetem dla władzy powinno być zagwarantowanie tutaj jak najbardziej - pomimo częstych spin - przyjacielskiej atmosfery i staranie się, żeby te tysiące tematów o Simsach pozostało na długi czas dla potomnych w formie wspomnianego przeze mnie Archiwum The Sims. Wybaczcie, że się rozpisałem nie na temat, ale po prostu nie rozumiem Waszego aktualnego sposobu zarządzania, który nie zmienił się od czasów, jak FTS tętniło życiem - z tą różnicą, że to forum już nie tętni, raczej dogorywa...

e:
Cytat:
Napisał LepkiePaluszki23 Zobacz post
EDIT: Nie bójcie się pisać
Do odważnych świat należy ahah

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 07.01.2016 - 20:38
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem