Temat: Duchy
View Single Post
stare 13.11.2007, 15:03   #5
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Duchy

Cytat:
Napisał Jean
E...nie wiem co odpisać
Bardzo ciekawy post.Raczej sposób nabijania postów.

A tak wracając do tematu to mam pytanko. Czy ta muzyczka jak wychodzą duchy jest bardzo straszna czy np.taka jak przychodzi złodziej?I czy to w końcu muzyka czy piosenka?Bo przyznam szczerze boję się takich dźwięków.Brrr...I mój pięcio-letni brat tak samo Teraz już nie boi się Frankensteina ale za to największego pietra ma przed Kostuchą

Ostatnio śniło mi się kilka snów z kostuchą na dnie oceanu przywiązaną łańcuchami(nie wiem do czego chyba do piachu.Wiem moje sny nie są normalne).To że ją tam spotykałam to tylko przypadki.W końcu śniło mi się "H2o" że jestem syreną i właśnie pływałam w oceanie.Patrzę a tam kostucha( )próbuje się uwolnić od łańcuchów(była bardzo realistyczna :laugh: ).No to ją uwolniłam a ona popłynęła i była potem w moim domu.Miałam małego pietra.Potem gdzieś zadzwoniła i zdjęła kaptur.Okazało się że ma twarz mojego brata! :laugh: Coi za zbieg okoliczności! Ja jednak tak jakby nie wiedziałam że to on.Uśmiechnął się ,wyszczerzył zęby i poszedł :laugh: :laugh: :laugh:

Edit: Pytanie anulowane.A jednak na przyśpiesonym tempie jest gorzej bo tak nagle się włącza ta muzyczka.Ale ona wcale nie jest straszna!
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<

Ostatnio edytowane przez Vegeta : 18.11.2007 - 19:25
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem