Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.05.2024, 15:03   #1
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,490
Reputacja: 82
Domyślnie Odp: Diana gra w The Sims 2

Przeczytałem sobie i szczególnie zauroczyła mnie pani z zębami na ramieniu. Cóż za szczególny rodzaj bezużytecznej supermocy! Ciekawi mnie, czy uda ci się to naprawić, czy też stanie się to cechą charakterystyczną tej postaci.

Czekam na następny odcinek!
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.05.2024, 09:08   #2
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,261
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Diana gra w The Sims 2

Cytat:
Napisał Nina14! Zobacz post
Jak miło widzieć OJSG od Ciebie, Diana!
Dziękuję!
Cytat:
Napisał Nina14! Zobacz post
Właśnie, poprosimy o zdjęcia domku! Albo zdjęcia pokoi Simów
Na razie nie ma wiele do pokazania, bo na sensowne urządzenie domku brakowało funduszy (i moich chęci ), ale następnym razem porobię jakieś zdjęcia.
Cytat:
Napisał Nina14! Zobacz post
W ogóle nie zorientowałam się w pierwszej chwili o co Ci chodzi z tymi zębami... Pomyślałam, że to jakaś proteza albo mechaniczne ramię. Nie wiedziałam że w Dwójce potrafią się zdarzyć takie "przerzuty"
Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
Przeczytałem sobie i szczególnie zauroczyła mnie pani z zębami na ramieniu. Cóż za szczególny rodzaj bezużytecznej supermocy! Ciekawi mnie, czy uda ci się to naprawić, czy też stanie się to cechą charakterystyczną tej postaci.
Okazuje się, że wina leży po stronie samego skina. Tak, po prostu ten odcień dla nastolatek ma zęby na ramieniu. Nie wiem, jak można coś takiego zrobić przypadkiem, ani jakim cudem tego nie zauważyłam, grając z tymi zamiennikami od lat... no ale tak wyszło. Pobrałam nowe skiny, będą od następnej części.


Miłowo [2] - Bella Ćwir

Otóż dzisiaj, jak zapowiadałam, Bella Ćwir!





Oto mój lore: kosmici w końcu zwrócili Bellę do Miłowa, lecz porwanie przez obcych całkiem zmieniło jej osobowość. Bella postanowiła porzucić rodzinę oraz swoje materialistyczne życie. Zamieszkała w małej chatce na obrzeżach miasta (zawsze chciałam pograć w tym domku!) i zmieniła wygląd, by odciąć się od przeszłości oraz kojarzących ją simów.



Niestety, aby z czegoś żyć, nadal musiała chodzić do pracy jak normalny śmiertelnik. Gra wylosowała jej jako miastowej karierę Obibok i tak zostawiłam - Bella nie ma aspiracji zawodowych. Praca jest dla normalnych, ona jest oświecona.



Aby pozyskać dodatkowe źródło dochodu, Bella chce zostać czyjąś utrzymanką. W tym celu podrywa miastowego, który przypadł jej do gustu. W tle akurat przechodzi Morti! Nie zatrzymał się, poszedł, uff. Powiedzmy, że jej nie rozpoznał, choć tak naprawdę w grze się znają i rzekomo nadal są w bliskiej relacji (choć już nie są małżeństwem).



Kolejnym krokiem rozwoju osobistego Belli jest studiowanie magii.







Próbujemy zdobywać dodatkowe fundusze dzięki malowaniu.



Niestety, po jakimś czasie Bella wpadła w załamanie psychiczne... Jej życie to tylko praca, spanie i podbijanie skillów w wolnym czasie. (Brzmi znajomo 💀 ).





Tyle dobrego, że udało jej się zdobyć Joego Samochodzika. Niestety przyniósł do domu zero funduszy, ale nadrobi to harowaniem na Bellę oraz budowę jej magicznej świątyni.



Bonus: widać, że Miłowo powstało przed Czterema Porami Roku. Inaczej ten biedny ziomek nie stałby przed sklepem. Przecież on ma nawet kasę ośnieżoną.

__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023