Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.04.2005, 09:43   #1
mavia
Guest
 
Postów: n/a
Post Wyskakujący Komunikat.

Od niedawna podczas włanczania gry wyskakuje mi komunikat z Windowsa: Działanie programu zostalo zakłucone, gra zostanie wyłączona. :\ Lub cos w Tym stylu. I wtedy wywala mnie z gry. Ostatnio działo sie tak w trakcie gry a od wczoraj robi sie tak podczas wgrywania jej a dokladnie w momencie jak na dole pisze coś tam impletowanie chaosu czy jakoś tak. Co z tym fantem począć? Bardzo lubie grać a teraz jak na złośc nie moge... Może wie ktoś jak to naprawić. Odpiszcie tu lub na GG 4546152. Z góry dziękuję
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.04.2005, 13:30   #2
konar
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hello! Niedawno miałem taki sam problem z Simsami 2 i rozszyfrowałem, żle albo plik główny sims2.exe jest zainfekowany wirusem parite.B albo pliki systemowe są zainfekowane tymże wirusem. Jak to pierwsza możliwość wystarczy przywrócić oryginalną wersje pliku sims2.exe a jak druga możliwość to format c i reinstalka systemu (ja musiałem przejść to drugie ).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 13:49   #3
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co prawda u mnie dzieje się podobnie (tylko przy uruchamianiu), ale przy większości prób uruchomienia gry, wszystko jest OK

Ps. Czasami skanuję cały dysk i program nic nie znajduje.
Ps2. Skąd niby jest ten wirus?
Ps3. Ja słyszałem, że to wina RAM-u w Windows XP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 13:59   #4
Michelle
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał viper_88
Ps3. Ja słyszałem, że to wina RAM-u w Windows XP
Eeeeee...a żebys wiedział ,że nie.Ja miałam AMD Athlon(tm)XP processor 1700+ 1.4 GHz,128 Ram i The sims 2 mi działały.Tylko oczywiście mi wolno chodziła gra ,ale mi nigdy nie przerwało gry jakimś komunikatem czy czymś podobnym.
Teraz sobie zmieniłam Ram i mój comp ma 378 Ram.Ts2 chodzi płynniutko
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 14:13   #5
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Michelle
Eeeeee...a żebys wiedział ,że nie.Ja miałam AMD Athlon(tm)XP processor 1700+ 1.4 GHz,128 Ram i The sims 2 mi działały.Tylko oczywiście mi wolno chodziła gra ,ale mi nigdy nie przerwało gry jakimś komunikatem czy czymś podobnym.
Teraz sobie zmieniłam Ram i mój comp ma 378 Ram.Ts2 chodzi płynniutko
Jakoś i tak ci nie wierzę...

Zobacz: Ja mam kartę graficzną NVIDIA GeForce 6600, procesory Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (nie wiem, czemu są dwa - przynajmniej tak pisze w Menadżerze urządzeń - Wie ktoś może dlaczego?), 512MB RAM, a i tak czasem gra się przytnie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 14:43   #6
Michelle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał viper_88
Jakoś i tak ci nie wierzę...

Zobacz: Ja mam kartę graficzną NVIDIA GeForce 6600, procesory Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (nie wiem, czemu są dwa - przynajmniej tak pisze w Menadżerze urządzeń - Wie ktoś może dlaczego?), 512MB RAM, a i tak czasem gra się przytnie
Hm.... tego nie wiem .Mi się nie przycina ,ale przyznam ,że przy ładowaniu na okolice trochę czasu mija(oczywiście szybciej niż wcześniej jak miałam 128Ram-u)
Jeżeli mi nie wierzysz ,że 128 Ram nie podołą to sproobuj z takimi parametrami (jak wcześniej podałam)jechac gra na compie Wytrzyma ,ale się niemiłosiernie długoooooooo ładuuuuujjjjjjjeeee.Jednak nie przycina!- i to jest ta różnica.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 16:42   #7
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał viper_88
Jakoś i tak ci nie wierzę...

Zobacz: Ja mam kartę graficzną NVIDIA GeForce 6600, procesory Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (nie wiem, czemu są dwa - przynajmniej tak pisze w Menadżerze urządzeń - Wie ktoś może dlaczego?), 512MB RAM, a i tak czasem gra się przytnie

Widzi jako dwa, bo masz Intela z Hyper Threading, plus win xp, wtedy system twierdzi że ma się 2 procki=lepsza wydajność

A co do przycinania, to raczej wina systemowa (stery, ustawienia itd.)
Ja na starym Pentium4 2ghz, 512mb ram i Radeonie 9550XT(słabszy od 6600) na 1152x864, odświeżanie 85hz, max wygłdzanie i detale płynnie, przycina się tylko przy większej ilości obiektów A mam XP Pro.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 16:57   #8
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Po pierwsze: może to wina jakiegoś ściągniętego przez Ciebie dodatku? Może sprubuj opróżnić folder 'dawnloads' (żebyś wszystkiego nie straciła możesz pliki z tego katalogu gdzieś sobie przekopiować...). Ewentualnie jeszcze raz zainstalować grę. Ja kiedyś miałam podobny problem (tylko, że u mnie pojawiał się komunikat o niewłaściwym woluminie) i po re-instalce wszystko wróciło do normy. Ale to już ostateczność...
Po drugie: jak się ma mało ram-u to gra się tnie, ale działa. Wiem, bo sama mam bardzo mało ram-u (nie będe się chwalić ile ), a gra mi działa...
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 18:06   #9
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Komunikat wynika ze stanu Windowsa, nie z powodu jakiejś częśći
Prosiłbym o przestanie pisania breni w stylu: masz błąd? masz mało ramu
Dla niedowiarków:
Na komputerze; Pentium III 667mhz, 64mb (tak, 64mb nie błąd) i rivie tnt2 odpaliłem tę grę (Sims2) I to na systemie dość poważnie okaleczonym
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 20:02   #10
mavia
Guest
 
Postów: n/a
Wink No wlasnie..

Kompa mam dopiero co po formacie tzn miałam go w zeszłym tygodniu. Wirów nie ma bo dzisiaj sprawdzałam. Co do wymagań systemowych to mam 256 ramu ale przed formatem konkretnie sie ciela. Teraz musi byc to chyba wina dodatków, poprostu przesadziłam (1,69 GB a właściwie 5691 plików). Wczesniej komunikat wyskakiwla w rożnych momentach a przed formatem w jednym zawsze ( mianowicie jak moja simka w jednej z rodzin miala rodzic blizniaki). A teraz jak ładuje mi coś od chaosu to wlasnie sie albo zwiesza albo wyskakuje ten śmieszny komunikat. Nie zostaje mi chyba nic innego jak reinstalacja :/ Heh. Pozdro 4 all i wielkie thx za szybka odpowiedz =* :*
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023