Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.10.2013, 13:24   #111
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Biorę pod uwagę, że nie wiadomo, co można jeszcze wynieść i upublicznić - może lepiej się dogadać.
Jak wyglądało do tej pory "dogadywanie się":
- namawiałaś ludzi do głosowania - proszę przeproś i kontynuujmy zabawę, bo naprawdę niektórzy mają radochę z 4 Żywiołów. Przeprosiny były, radochy z 4 Żywiołów już nie, bo okazało się na facebooku, że prowadzący jest kijowy.
- skoro prowadzący 4Ż jest kijowy - trzeba mu dokopać mimo, że oficjalnie przyznano się do popełnionego błedu i obiecało się dalej nie mieszać.

Głupia nie jestem - przypuszczam, że nawet w tej chwili większość z Was "obgaduje "mnie i wiesza na mnie psy, gdzie się tylko da poza forum. Naprawdę chcielibyście by ktoś robił z tego screeny, a później mi przesłał, bo ten i ta nazwali Bjork tak, a ten napisał o niej to? Czy nadal byście mieli do takiej osoby zaufanie?
Czy naprawdę chcecie mieć w swoim gronie osobę, której nie można wierzyć i ufać?

Niektórzy z Was uczestniczyli w konferencjach z rudzielcem. Widzieli, co wypisywała na facebooku. Gdy zwróciłam jej na to uwagę (o ja naiwna, nie zachowałam screenów tych wiadomości) - obiecała poprawę i przeprosiła.

Czy dotrzymała słowa? Naprawdę z ręką na sercu - nie podburzała ludzi przeciwko Libby na fb? Nie bawiła się w Betonowe bloki, czy coś tam jeszcze?

Tylko krowa nie zmienia zdania. Jeżeli uważacie, że takie postępowanie wobec innych (fajnie że akurat padło na tych głupich adminów) jest w porządku... Ile razy jeszcze można dawać kredyt zaufania i słuchać obietnic poprawy?

Do czasu następnej takiej sprawy? Co tym razem wyjdzie? Że X uważa Y za głupka i nie głosował na jego pracę numer dwa? Przypuszczam, że większość z Was zna przypadek z 4 Żywiołami. Naprawdę nie dałam wtedy Rudej szansy?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2013, 13:30   #112
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 536
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

A ja przytaknę Flo. Gdyby ktoś ujawnił moje prywatne coś też miałbym ohotę go zbanować, ale przecież na tym screenie nic nie było. Moim zdaniempowina dostać tygodniowego bana i wiadomość, że jeśli się to powtórzy to dostanie dożywocie. Noni zgadzam się z tym, że administracja zachowuje się trochę jak rząd USA
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:32   #113
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Słodki Pan Ciastek Zobacz post
Powiedz mi co cię tak boli w tym, że Ilona została administratorką, może to, że tak inteligentna osoba jak ty nie została. Myślisz, że takim oczernianiem coś zdołasz. Kolejny Maqryll się znalazł. Nie chcę cię urazić, ale to już przesada.
Czyś Ty się z kimś na rozumy pozamienial? Ja administratorem? Haha nie chcę na siebie wyroku podpisywać. Awans był z dupy wzięty. A dlaczego? Przeczytaj poprzedni mój post. Tylko ze zrozumieniem.
kubuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:38   #114
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Bjork - betonowe bloki? Widzę, że czas to wytłumaczyć od kulis. Nie ma to NIC wspólnego z wami, ani z tym forum. Określona grupa userów (zapewne wiecie jakich) spędza czas na RPG rudzielca. Kiedyś po prostu jeden z nas napisał absurdalnie głupiego posta, w którym główną rolę grał beton. Nie będę się bawić w szczegóły, bo to się mija z celem. Nie schlebiajcie sobie tak, my mamy co robić, cały świat nie kręci się w okół Libby. Dlatego większość z nas miała duuuży ubaw, jak wyjechaliście ze swoim słodziutkim azbestem. To był szczyt głupoty. Może myśleliście, że w naszych rozmowach ciągle obgadujemy Libby, Ilonę i innych - gó*** prawda, nic nie wiecie więc jakim prawem wysuwacie wnioski? Trochę pokory, jeśli serio myślicie, że nie mamy co robić tylko wymyślać jakieś 'betonowe propagandy' to pozdrawiam.
I mam wielką nadzieje, że jest wam teraz głupio. W tym momencie zachowaliście się jak typowe, głupie blondynki.
La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:39   #115
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Wiadomość od rudzielca:
Cytat:
Napisał rudzielec
Słowo do Bjork.. nie nazwałam Ciebie krową, zacytowałam jedynie przysłowie i to się tyczy całej administracji, bo prawda jest taka, że tylko krowy poglądów nie zmieniają, a wy mnie usunęliście bo wam tak było wygodnie. Sami macie IP wszystkich userów, na konta im włazicie, na fejsie szpiegujecie, czy ja to robiłam? Czytałam cudze wiadomości z PW na forum? Szpieguję kogoś na facebooku? Zastanówcie się, kto tu jest bardziej niepoważny teraz, bo wasze argumenty są śmieszne.
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:41   #116
anizali
 
Avatar anizali
 
Zarejestrowany: 19.01.2013
Skąd: Polska :)
Płeć: Kobieta
Postów: 396
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Rudzielec powinna dostać CO NAJWYŻEJ WARNA... Nie napisała niczego, co mogłoby w jakikolwiek sposób zaszkodzić czy to moderacji czy forum, a podanie screen'a do informacji, miało na celu tylko uwiarygodnienie jej posta a nie, za przeproszeniem, udupienie obecnego składu administracyjno-moderacyjnego... - to tyle, jeśli chodzi o ten temat, który niniejszym, jeśli o mnie chodzi, zamykam. <Ruda, I`ll miss you...>

A co do tego składu, samego w sobie, to, cytując kabaret: "O mój Boże, to już gorzej chyba być nie może..." Czemu? O ile wybór Libby, z racji ukończonych studiów informatycznych, rozumiem. Zna się na forum od strony technicznej, i chwała jej za to, jednak czasami jest trochę, hmm, zbyt surowa jako administrator. Nie tylko ona zresztą. Z całym oczywiście szacunkiem. No błagam, ja za niektóre przewinienia nie dałabym nawet połowy kary, jaką potraficie wymierzyć...
Począwszy od bana za to, że nie oddał pracy na konkurs w terminie. Epic? Seriously? Epic Seriously..? Za to, znów się powtórzę, co najwyżej warn, bądź zakaz udziału w konkursach, ale ban..? Komedia i śmiech na sali.

I znów... Rudzielec, za czasów swojej moderacji (a miałam nie wracać do tego tematu, **** that shit...) miała podgląd do, zarówno ip jak i maila... Ale, o ile się orientuję, to nie wykorzystywała tego do swoich celów. Nie było mnie jeszcze na forum i nie mnie oceniać, jak sprawowała swój urząd, ale z tego, co zdążyłam poczytać, była dobrą osobą na właściwym miejscu. Podobnie Liv. Obie panie jednak zrezygnowały ze swoich stanowisk. Czemu? I znów, nie mnie pytać... Anyway...

I teraz kolejna sprawa, ta cała akcja "stop trollom"...
Ja się pytam... takich? --->
Jeśli tak, to czemu daliście tą emotokę, hm?
Fora są od tego, żeby czasem potrollować, so... Albo się wyżalić nad marnością świata, jaki to Weltschmerz i tak dalej... A, z tego co się orientuję, po to jest tutaj dział "offtop", dość licznie oblegany zresztą.

No i kolejna sprawa. Wiem, że administratorzy to podpora forum, dbają o nie i tym podobne, ale takie moje pytanie... Jaki jest sens mianowania siódemki osób na administratorów i tylko jedną na moderatora? Nie zachwiały się proporcje przypadkiem deczko?

A teraz do niektórych osób z osobna:

Bjork... Moja droga, z całym szacunkiem, ale zachowałaś się nieco parszywie. Tutaj owszem, przeprosiłaś Rudą, i chwała Ci, ale chwilę potem narzuciłaś na jej konto bana permanentnego. To jest cios w plecy moim zdaniem.

Modeste... Słodki jesteś i w ogóle, ale jeśli chcesz przyjaciół, nie podpadaj większości i nie zachowuj się jak rozwydrzone pięcioletnie dziecko, a będzie git. No i nie podlizuj się tak, bo lizodupstwo jest czasami gorsze niż bycie wrednym i podłym, chociaż... i tak źle i tak nie dobrze...

Oł, właśnie spojrzałam, że Ilona ma usunięte konto... No cóż, nerwy to w konserwy i na eksport a nie podkulanie ogona pod siebie i wychodzenie po cichaczu... Tak na przyszłość.

I również odsyłam do kodeksu karnego... :3

A jeśli chodzi o bana, którego pewnie dostanę: "You know, i don`t care, right?"
__________________
...Czym że jest nazwa?
To co zwiemy różą pod inną nazwą równie pięknie by pachniało...
anizali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:42   #117
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał redmoon Zobacz post
A ja przytaknę Flo. Gdyby ktoś ujawnił moje prywatne coś też miałbym ohotę go zbanować, ale przecież na tym screenie nic nie było. Moim zdaniempowina dostać tygodniowego bana i wiadomość, że jeśli się to powtórzy to dostanie dożywocie. Noni zgadzam się z tym, że administracja zachowuje się trochę jak rząd USA
Tak - sama widzę podobieństwo do afery WikiLeaks. I skromny wycinek posta rzeczywiście nic strasznego nie wnosi. Nie siedzę w rządzie USA i nie udostępniłam w dziale dla modów numerów kont.
Ale skoro rudzielec dostała kilka szans (po aferze w 4Ż, po wynoszeniu wyników głosowań, po aferze z ankietą oceń admina/moda) to ile jeszcze mam jej dawać?
Czy ktoś z Was da mi słowo honoru, że jak sprzeda mu więcej screenów z działu dla modów - to napiszesz do mnie, że jednak nie trzymała się warunków?
Bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że akurat przypadkiem kiedyś zrobiła screena i przypadkiem się zachował w pamięci komputera, ale to tylko wyjątek. A nawet gdyby tak było - jak mam po raz kolejny jej uwierzyć?
Chcecie mieć w gronie szantażystę, który robi screeny z prywatnych rozmów "na wszelki wypadek"?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:44   #118
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
Tak - sama widzę podobieństwo do afery WikiLeaks. I skromny wycinek posta rzeczywiście nic strasznego nie wnosi. Nie siedzę w rządzie USA i nie udostępniłam w dziale dla modów numerów kont.
Ale skoro rudzielec dostała kilka szans (po aferze w 4Ż, po wynoszeniu wyników głosowań, po aferze z ankietą oceń admina/moda) to ile jeszcze mam jej dawać?
Czy ktoś z Was da mi słowo honoru, że jak sprzeda mu więcej screenów z działu dla modów - to napiszesz do mnie, że jednak nie trzymała się warunków?
Bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że akurat przypadkiem kiedyś zrobiła screena i przypadkiem się zachował w pamięci komputera, ale to tylko wyjątek. A nawet gdyby tak było - jak mam po raz kolejny jej uwierzyć?
Chcecie mieć w gronie szantażystę, który robi screeny z prywatnych rozmów "na wszelki wypadek"?
Mogę dać Ci słowo honoru, bo chcę mieć w gronie "szantażystkę", która robi screeny z prywatnych rozmów "na wszelki wypadek".
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:47   #119
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,259
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń



Wiecie co? Tak czytam te wasze posty i śmiać mi się chce. Tu jakieś bany za byle co, tu jakiś brak zaufania, boooże, chyba znalazłam kolejny idealny wątek do Trudnych Spraw. Bo taki jest poziom tych "kłótni". Ja już się tak pogubiłam, że już nawet nie wiem, którą stronę poprzeć, bo wszyscy podają takie argumenty, że mi szczęka opada. WTF?!
W tej chwili zastanawia mnie jedna rzecz - kiedy do cholery zrobiła się tu taka popieprzona atmosfera? Wybaczcie za przekleństwa, ale ja już dłużej nie wytrzymam. Zbierzcie dupę w troki, ogarnijcie się trochę, wszyscy. Mówię i do adminów, i do userów, bo to jest przegięcie. Z jednej strony admini banują za byle co, z drugiej userzy piszą wiadomości poniżej poziomu... Kiedy z tego forum zrobiła się taka szopka? Macie o wszystko taki ból dupy, że aż się prosi, żeby wstawić tutaj obrazek ze słynną maścią. Macie wzajemne wąty o dosłownie drobnostki. Nie ma pojęcia z czego to wynika, brak zaufania, cokolwiek, ale ja wchodząc na to forum czuję się tak jak na powyższym gifie. Już nawet słów mi brakuje, żeby wyrazić moje zażenowanie zachowaniem obu stron. Jesteście dziecinni, toczycie spór o nie wiadomo co, ja nie wiem czy się śmiać czy płakać czy iść po popcorn.

Nie mam zielonego pojęcia, kiedy na tym forum zrobiła się taka chora atmosfera. Przyznaję się bez bicia, że może sama po części byłam tego winą, ale no *****... Czy wy jesteście poważni?
1. Dawać bana za screena, który notabane nie wprowadza nic nowego do dyskusji? Serio?
2. Kłócić się o drobnostkę, o każdą decyzję podjętą przez administrację?
W tej chwili jedynym rozwiązaniem, jakie mam w głowie, to zbanować połowę forum na tydzień, żeby się uspokoili, i zostawić jedną osobę jako admina, żeby był ktoś do zarządzania forum, a resztę zbanować tak jak innych. Bo to jest jakieś przegięcie. Chyba tylko ten sposób by na was podziałał. Bo do was wszystkich się ***** mówi, ale jak do słupa, nic do was nie dociera.
I czeka m na mojego bana za nadużywanie przekleństw, ale szczerze? Chyba ***** warto mieć przerwę od tego forum, bo już chyba zaczyna mi się od was w głowie *******ić.

Dziękuję, do widzenia. Wrócę, jak się ogarniecie.
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2013, 13:51   #120
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Bjork, czyli to byl ban za caloksztalt? Ta zagrywka Ruda sie doigrala? Nie powinniscie kazdego przypadku oceniac oddzielnie? Rozumiem, gdyby ona w jakis sposob dezorganizowala forum, demolowala, pisala nie wiadomo co (tutaj niestety najlepszym przykladem bedzie Maqryll). Rudzielec jednak takich rzeczy nie robil i robic raczej nie bedzie.
Poza tym, ruda napisala mi, ze to byl jedyny screen jaki zrobila wlasnie po to, zeby uwiarygodnic to, ze sama zrezygnowala z funkcji moderatora. Nie widze powodu, dla ktorego mialbym jej nie wierzyc. A gdybania typu "moze mnie obsmaruje" jest troche wyciagane na wyrost. Jezeli cos takiego zrobi i bedzie dowod (nie obgadywanie na fb czy gdzie innych, ale pokazywanie tych rzekomych screenow jakie ruda ma), wtedy z czystym sumieniem mozna by jej bylo wymierzyc kare.
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023