Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.03.2006, 14:33   #111
filipw3
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak.Można.I tu oi tu
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.03.2006, 14:59   #112
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja nie wiem, jak rozwiązać problem z nastolatkami. Jak zartrudnię jakiegoś sim-nastolatka, takiego, którym też gram to on też ma godziny pracy 9-17, ale przecież wtedy powinien być w szkole! O 8 przyjeżdza autobus i samochód do pracy. Jak pojedzie do szkoły, a do pracy pojedzie po szkole własnym transpotem to się czepiają, że się spóźnił i żeby uważał, bo mogą go zwolnić a jak nie pojedzie do szkoły to obniża mu się ocena! I co tu wybrać! To chyba jakieś niedociągnięcie, nie wiem, co o tym mysleć

Ostatnio edytowane przez vana : 05.03.2006 - 15:13
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2006, 15:09   #113
~!~ScHiZoLkA~!~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał magda_909
To jest na jednej płytce.

A ja mam pytanie. Przeszedł ktoś
już te wszystkie poziomy?
Ile ich jest? I co najważniejsze,
ile jeszcze tych cholernych gwiazdek?
Chce już być na szczycie

Jestem na 9 poziomie

Ja przeszłam. Żeby mieć 10-ty poziom(ostatni), trzeba miec 125 gwiazdek:] a moi mają juz ponad 160 ;p Cały czas mi ich przybywa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2006, 15:26   #114
cornishonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hm, to ja sie spytam, czy we wlasnym domu mozna miec restauracje? bo otworzylam przedsiebiorstwo domowe i nie mam rzeczy potrzebnych do restauracji, czyli np. tej duzej kuchenki, stolika dla kierownika sali, ajtepe.. ;P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2006, 16:17   #115
Dan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy zna ktoś odpowiedz na moje pytanie, może je rozbuduje :

Załóżmy że jest tak -

Mój Sim Tom zakłada własny biznes, otwiera ciucholand na przedmieściach SimCity. Idzie mu świetnie i jest samowystarczalny. Po jakimś czasie firma zaczyna się rozrastać. W sklepie wprowadzane są nowe sektory z tanią odzieżą z Chin, Indii i Japonii (ta wygląda lepiej niż nowa). Tom nie ma już czasu by zająć się wszystkim. Daje ogłoszenie w gazecie o poszukiwaniu pracownika magazyny i pomocnika sprzedawcy. Do Toma zgłosiło się kilu chętnych. Marky i Tina wydali mu się najbardziej kompetentni więc postanowił ich przyjąć. Młody sprzedawca jest świetnym pracownikiem i nigdy się nie spóźnia, bo mieszka dwie przecznice dalej.

Ok załóżmy, że wyszedłem z gry i wszedłem do rodziny Marky'ego

Co teraz z Markim? Czy jest pracownikiem Ciucholandu? Czy mam auto do pracy, które zawozi mnie na parcele Toma, na której pracuje Marky. A może Marky wcale nie pracuje? Może to tylko taka fikcja? Może Marky żyje swoim życiem?
Jak to jest?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2006, 16:56   #116
filipw3
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Marek pracuje na zawołąnie.jest pracownikiem(ustalasz mu kim ma być)nie,nie ma auta,przychodzi do pracy na piechote.On pracuje jak klikniesz na tabliczke(wezwij pracowników).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2006, 17:32   #117
Dan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aha czyli z tego co rozumiem Marky pracując w Firmie Toma jest zatrudniony na umowę-zlecenie?
W menu w Praca nie ma napisane, ze pracuje w np. sklepie czy coś w tym rodzaju.
Nie mogę sobie grając Markyem jechać do parceli biznesu Toma i zacząć pracować?
Mogę tylko wezwać Marky’ego do pracy gdy będę grał Tomem i to uczynię?

A i jeszcze jedno. Oczywiście mogę jechać Markym do sklepu Toma i dokonywać zakupów i prawdopodobnie zastaną tam i Toma jako sprzedawcę (no i Tinę oczywiście)?




*Sytuacja i postacie zostały stworzone na potrzeby pytania.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2006, 17:49   #118
mahareth
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

na jakich stronach znajde pliki kompatybilne z dodatkiem open for business.Mam the sims 2 z dodatkami university i mam bardzo duzo sciagnietych plikow.Zastanawiam sie czy beda pasowac do open for business.Prosze o odpowiedz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2006, 18:25   #119
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może to nie dotyczy ściśle Biznesu, ale dobra. Włączyłam grę, wchodzę do okolicy, a tu... Nie ma rodzinki. Wczoraj faceta wprowadziłam, robili bara-bara - nawet zrobiłam zdjęcie. A teraz w ogóle tego domku nie ma. O.o Ale, co ciekawe, w okolicy wszystkie zdjęcia z tego domu są. O_O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2006, 11:23   #120
Sylvanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam małe pytanko: Czy ktoś zrobiła salon kosmetyczny (działający) bo u mnie klienci w ogóle nie korzystają z usług fryzjera/kosmetyczki.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023