Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.04.2005, 17:27   #11
Madi_girl
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Ja używam tego kodu i wszystko jest ok. Czyli to chyba nie kod. Chociaż wszystko jest możliwe
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.04.2005, 20:23   #12
Sushi007
Guest
 
Postów: n/a
Arrow

Jeżeli to nie kod to nie mam pojecia co to może być a może ten eliksir ten zielony może twój sim go za duzo wypił albo jak miałas(eś) nie platynowy noo to takie jedno to moze to albo zszkodzilas(eś) tymi sciągnietymi rzeczami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 20:30   #13
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 778
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sushi007
Jeżeli to nie kod to nie mam pojecia co to może być a może ten eliksir ten zielony może twój sim go za duzo wypił albo jak miałas(eś) nie platynowy noo to takie jedno to moze to albo zszkodzilas(eś) tymi sciągnietymi rzeczami
Może mi się zdaje... ale chyba jak się wypije eliksir ze złym poziomem aspiracji, to sim się własnie starzeje... Jak zaszkodzić ściągniętymi?? Ale dzięki za pomysł... Spróbuje popsuć simce humor i kazać wypić eliksir....
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2005, 15:13   #14
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gdy moi nowi Simowie ze studentów stali się dorośli, wprowadziłem ich do tego zamku "Paradise Palace", ożeniłem ich i zrobiłem Simce dziecko. Niestety o 18:00 nie postarzeli się nawet o dzień... Po tym "incydencie", wyprowadziłem ich natychmiast bez zapisywania gry i odrazu zburzyłem ten dom. Nie wprowadzałem ich jeszcze co prawda do żadnego innego domu, ale wychodzi mi na to, że przynajmniej u mnie błąd ten powodował tamten zamek (nie wiem jednak z jakiego powodu)... Niedługo wprowadzę moich Simów do innego domu i zobaczę, czy wszystko będzie OK

EDIT:

Przed chwilą przeprowadziłem następujący test: Wprowadziłem tych samych Simów do pustego domu, doprowadziłem do ich małżeństwa, dzięki kodowi boolprop testingCheatsEnabled true po kupowałem pare nagród zawodowych (tak samo jak w zamku), zrobiłem Simce dziecko i poczekałem do 18:00. Wynik był taki, że Simowie normalnie się postarzeli. Wychodzi mi więc na to, że przynajmniej u mnie coś, co znajdowało się w tamtym zamku, wpływało na proces starzenia. Niestety nie wiem, co to mogło być...

Ostatnio edytowane przez viper_88 : 26.04.2005 - 18:33
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023