Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.01.2005, 12:50   #11
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał awusia
A masz może simsy pirackie???
No, bo wiesz, jak coś to to może być ich wina, ale najbardziej wiarygodne byłoby to, że masz może zasłabą kartę graficzną, bo do Simsów 2 jest trochę wymagająca...
Wydaje mi się, że do tego nic nie ma pirat. Jak się mylę, niech mnie ktoś oświeci.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.01.2005, 18:04   #12
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

sprzeciku to ty nie masz "genialnego" ale to moze zalezec od zapisywania.... (nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ale mam tak samo) Albo masz za duzo osob, albo w ustawieniach cos nie tak
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2005, 18:10   #13
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Natrix
Nio mam kartę graficzna, procesor, miałam formata ostatnio w tamtym tygodniu... Wiecie ja sie zbytnio nie znam :\ a windowsa mam XP
Jej... :\ No dziwne, żebyś nie miała kart graficznej i procesora!? Musisz podać - JAKI. Jeśli jesteś zielona poproś o szczegóły tatę albo mamę. Na 100% jest to wina Twojego komputera, jest zbyt słaby na S2.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2005, 19:25   #14
===>AsIuNiA<===
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja taki sam mam problem ale od początku wiedziałam że bedą mi wolno chodziły mam za słaby procesor wszystkie inne rzeczy mam wymienione tylko nie tego felernego procesorka:/:/ Może i ty też masz go za słabego i dlatego wolno chodzą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 12:41   #15
ciocolata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

simsy mam oryginalne. ))

no dobra gralam rodzinką 6 osobową, ale chcialam aby to bylo z poolenia na pokolenie w jednym domu i jakos kiedy jedno z wnuków stało się nastolatkiem wszystko się popsuło. zdenerwowałam sie i zrobilam nową rodzinę i teraz będę grać na takich samych zasadach tyle, ze mam nadzieje ze nie urodzą mi sie blizniaki jak poprzednio. ale dzieki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 13:58   #16
Anita_
Guest
 
Postów: n/a
Question

Mam ten sam problem... Simsy2 chodzą tak wolno że wykasowałam.... a oto dane komputera :

Karta graficzna: NIVIDIA GeForce2 MX 100/200
System: Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002
Procesor: AMD Duron(tm) Processor
Pamięć ram: 128 MB RAM
MHz: 902

Napiszcie czego jest za mało albo co jest złe.
Z góry dziękuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 14:46   #17
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anita_
Karta graficzna: NIVIDIA GeForce2 MX 100/200
System: Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002
Procesor: AMD Duron(tm) Processor
Pamięć ram: 128 MB RAM
MHz: 902

Napiszcie czego jest za mało albo co jest złe.
Z góry dziękuje.
Karta graficzna: NIVIDIA GeForce2 MX 100/200
- minimum, ale to najsłabsza karta na jakiej gra działa w miare poprawnie (wyświetla prawie wszystko co trzeba)
System: Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002
- ??? na tak słabym kompie? lekka przesada (do takich konfiguracji zalecane jest raczej windows98)
Procesor: AMD Duron(tm) 900 MHz
- poniżej wymagań gry, ale jeszcze da się (wymgane 1GHz i więcej, szczególnie przy słabych kartach graficznych). Zmień rozdzielczość w grze na 640x480 i wyłącz wszystkie efekty
Pamięć ram: 128 MB RAM
- poniżej wymagań. Gra potrzebuje co najmniej 256MB (pod winXP), a naprawdę płynnie działa dopiero przy 512MB . Przy malej ilości pamięci wszystko jest co chwilę odczytywane z dysku, co powoduje że trzeba czekać na obrót obrazu czy pojawienie się jakiegoś komunikatu (nawet ponad minutę!).

na tym sprzęcie co masz da się grać 2-osobową rodziną (+1 gośc) w najniższej możliwej rozdzielczości i bez efektów grafocznych. Zmieniać nie bardzo jest co, bo sądząc z opisu sprzęt jest sprzed 2-3 lat i raczej niewiele da się w nim zmienić bez dużych wydatków. Ewentualnie dokupić 256MB RAM (2x256? to będzie trochę kosztować, zależy jaki typ pamięci obsługuje płyta).)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 15:06   #18
mw00
Guest
 
Postów: n/a
Smile

ekhm ja mam słabszy komputer ale sa róznice
amd duron 700 mhz
GeForce 4 32 mb
128 mb ram
windows ME

simsy2 działaja całkiem płynnie garfike mam lepsza od kolegi który ma ge forca fx i 1000mhz. Nie wiem jakim cudem mi działa ta gra ale chyba to dzieki karcie graficznej.

Ostatnio edytowane przez Kr0nica : 19.01.2005 - 01:22
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 15:20   #19
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sims0maniak
Gra potrzebuje co najmniej 256MB (pod winXP), a naprawdę płynnie działa dopiero przy 512MB . Przy malej ilości pamięci wszystko jest co chwilę odczytywane z dysku, co powoduje że trzeba czekać na obrót obrazu czy pojawienie się jakiegoś komunikatu (nawet ponad minutę!).
Mi przy 512MB na XP się tnie (i długo ładuje)... To co będzie z DOOM3?!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 15:23   #20
mugzemet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A możesz podac jakie jest to...wszystko...e...innne ? ()
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023