Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.01.2005, 15:29   #1
кама
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Heroes of might and magic

Mam problem z instalacja Heroes of might and magic.wkladam plyte do stacji, wlancza sie autorun klikam insalacja , instalacja sie wlancza wybieram gdzie chcem zainstalowam i juz mialo zaczynac instalacje gdy ...... wykakuje mi komunikat : Wystąpił problem z Aplikacją InstallShield Engine i zostanie ona zamknieta..............napisalm o tym temat ale nadal nikt nie pomaga wiec prosze jeszcze raz tu POMOCY! BLAGAM POMOZCIE!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.01.2005, 16:53   #2
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Domyślnie

Ja mam problem z grą Dungeon Keeper 2. A dokłaniej z "Szumilasem". Tak więc wiem, że najpierw (najlepiej) bohaterowie mają iść na mnie i wtedy najlepiej przekopać się do niebieskich. Loch mam zastawiony ogromną ilością czujników ruchu i szpikulcami itd. Wybijam wielu bohaterów ale jak sie przebije do niebieskich to oni zawracają i idą na niebieskich. No i zawsze ostatni strzał na serce lochu niebieskich oddają właśnie bohaterowie...nic nie pomaga, nawet opętanie najlepszego stwora i walka razem z moimi...no help bo nie mam do tej planszy siły. Chętnie pomogę z poprzednimi planszamikażdemu grającemu w DK2. Z góry dzięki No już przeszłam...ufff

Ostatnio edytowane przez Lapis_Lasuli : 14.01.2005 - 17:29
Lapis_Lasuli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2007, 21:07   #3
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

A ja utknęłam w:
- Larry 7 (przy rundzie z dzbanuszkami) <-- no niech se pisze +18lat
- Harry Potter Komnata Tajemnic (gdzi jest skóra Boomslanga?)
- Rayman 2 i love this game :laugh: (Zatoka wielorybów - runda z wielorybicą)
- Pizza Connection 2 (Rio De Janerio)
- I.G.I. Project 2 Counter Strike (Igi I'm going in mam w małym palcu ale druga częśc to przekleństwo)
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2007, 14:22   #4
Camerio
 
Zarejestrowany: 06.02.2006
Skąd: -
Płeć: Mężczyzna
Postów: 418
Reputacja: 18
Domyślnie

Survey: Aby zdobyć składniki, w grze stworzone są "mini-poziomy". Na końcu każdego tego poziomu, znajduje się dany składnik.
Camerio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2007, 21:37   #5
emily
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja nie moge przejść drugiego zadania w turnieju trójmagicznym w grze Harry Potter i Czara Ognia. Ktoś mi pomoże????

SuRvEy : Kiedyś grałam w HPiKT i zdobyłam skórke ale nie pamiętam jak

Ostatnio edytowane przez emily : 07.02.2007 - 21:49
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2007, 14:14   #6
Camerio
 
Zarejestrowany: 06.02.2006
Skąd: -
Płeć: Mężczyzna
Postów: 418
Reputacja: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał emily
A ja nie moge przejść drugiego zadania w turnieju trójmagicznym w grze Harry Potter i Czara Ognia. Ktoś mi pomoże????

SuRvEy : Kiedyś grałam w HPiKT i zdobyłam skórke ale nie pamiętam jak
Jak to nie możesz? Tzn., że nie umiesz dotrzeć do końca, bo giniesz, czy nie odblokowuje się następna lokacja? Jeżeli to pierwsze, to nie ma innego sposobu - musisz przynajmniej raz przepłynąć cały poziom. Cały czas trzymaj C i ciągle strzelaj urokami (X), gdy pojawiają się druzgotki nabijaj uroki właśnie w te wredne stworzenia. To bardzo proste, trzeba tylko odpowiednio w nie wycelować, co poznasz, gdy wokół druzgotka pojawi się koło. Gdy stworzenie wypluje już na ciebie to zielone coś, staraj się tego unikać. Jeżeli chcesz mieć dobry czas, radzę zbierać fasolki. Jak będziesz zbierać wszystkie fasolki, skrzeloziela i cały czas trzymać przycisk C (nie możesz też ani razu stracić przytomności), możliwe, że zdobędziesz nawet złoto, a razem z nim 3 tarcze! Jeżeli to drugie, to niestety, ale musisz zebrać 11 tarcz TT i przynajmniej raz przejść 2 zadanie. Tarcze TT porozrzucane są po wszystkich poziomach, bez problemu je zbierzesz. Pozdrawiam

Edit: simek w temacie Harry Potter i Czara Ognia napisał coś, co może ci się przydać:
Cytat:
Jest karta na mniejsze obrażenia przy 2 zadaniu turnieju, ale wtedy musisz odkryć wszystkie statuetki smoków we wszystkich poziomach i ta karta podczas uruchomienia tego 2 zadania automatycznie się umieści, bo nie da się wybrać samemu

Ostatnio edytowane przez Camerandios : 27.02.2007 - 14:18
Camerio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2004, 12:48   #7
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by mała simka@Jul 14 2004, 12:05 PM
Treba zrobic 3 rzeczy: zdobyc opinię o wyglądzie kurortu do 3 gwiazdek, opić 75 gości naraz, i przyciągnąc na wyspę 200 gości przed upływem 6 dnia.
jeśli chodzi o opinie kurortu to musisz dawać duuuuzo kwiatów, ławeczek, lamp itp. Możesz także zatrudnić animatorów
Jesli chodzi o upicie gości to musisz wybudować bardzo dużo (ale różnorodnych) budynków z alkoholem... I jakieś 2 dni przed końcem misji ustawić moc piwa na największe i ustawić piwo za darmo A o tych 200 gosci to poprostu zatrudnij Animatorów i speniaj proźby i oczekiwania gości
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2004, 18:54   #8
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Karola001+Jul 14 2004, 01:48 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Karola001 @ Jul 14 2004, 01:48 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mała simka@Jul 14 2004, 12:05 PM
Treba zrobic 3 rzeczy:&nbsp; zdobyc opinię o wyglądzie kurortu do 3 gwiazdek, opić 75 gości naraz, i przyciągnąc na wyspę 200 gości przed upływem 6 dnia.
jeśli chodzi o opinie kurortu to musisz dawać duuuuzo kwiatów, ławeczek, lamp itp. Możesz także zatrudnić animatorów
Jesli chodzi o upicie gości to musisz wybudować bardzo dużo (ale różnorodnych) budynków z alkoholem... I jakieś 2 dni przed końcem misji ustawić moc piwa na największe i ustawić piwo za darmo A o tych 200 gosci to poprostu zatrudnij Animatorów i speniaj proźby i oczekiwania gości [/b][/quote]
Dzięki... Zaraz spróbuję to przejść. A jak nie będę mogła przejść nastepnych plansz to mi pomożesz????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2004, 19:42   #9
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No nie! Robię wszystko tak jak mi mówisz a i tak nie mogę przejść!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2004, 21:43   #10
moonlight
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Liop+Jul 14 2004, 01:24 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Liop @ Jul 14 2004, 01:24 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-moonlight@Jul 14 2004, 11:14 AM
O dzisys, no dobra, przypomniałem sobie... ale, ale... nie... jak to garnizon? możesz mi wytłumaczyć co to jest ten garnizon? chodzi ci o zamek czy jak? bo tam są piętra to wiem...
wejdź na mape i tam musi być zaznaczony punkt gdzie jest garnizon. On jest na lewo od świątyni. w garnizonie nie ma pięter -jeden pokój ,pełno wrogów [/b][/quote]
Dobra zrozumiałem. Tą misję wykonałem.

Teraz jeszcze muszę reszte dzieci pozabijać i będzie wspaniale.

bez większych problemów.
dzięx
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023