Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zorganizować Forumową Mafię II?
tak 35 94.59%
nie 2 5.41%
Głosujących: 37. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.10.2013, 21:48   #11
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

Sęk w tym, że współczesna Mafia to już nie to samo co kilkadziesiąt lat temu. Wtedy Mafia miała tradycje i twarde zasady, których się trzymała. Dzisiaj to zwykłe gangi bez jakichkolwiek zasad.
Pink Panther jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.10.2013, 21:51   #12
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

No tak, w sumie to były zwykłe telefony
W poprzedniej edycji Mafią byli na dobrą sprawę kosmici, więc to niekoniecznie musi być taka 'klasyczna' mafia. Ale z pewnością powinna być trochę bliższa nam :3
__________________
Shiver jest offline  
stare 01.10.2013, 21:56   #13
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

A lata 50 XX wieku? Były już porządne samochody, więcej osób miało telefony, ogólnie świat "bliższy" nam, a mafijne zasady i tradycyjne wciąż zachowane.

Chyba że rzeczywiście pójdziemy w fantasy, to możemy grę obsadzić w jakimś galaktycznym imperium, Mafia napadałaby na całe planety, okradała księżyce z minerałów, podróżowała czarnymi dziurami, porywała mieszkańców planet o niższej inteligencji...

Za dużo "Spore"...
Pink Panther jest offline  
stare 02.10.2013, 11:05   #14
Morgana
 
Avatar Morgana
 
Zarejestrowany: 13.12.2011
Skąd: Pieklo <333
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 233
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

ja jestem za... ale osobiscie mysle ze trzeba cos zrobic z zasadami. poprzednia edycja byla fajna, ale umowmy sie - wcale nie gralismy w mafie, tylko userzy urzadzili sobie zwykle rpg. jesli znowu ma sie to powtorzyc, to moim zdaniem kolejna edycja nie ma sensu
oczywiscie, jesli kazdy bawil sie swietnie, to nie trzeba tez nikomu odbierac rozrywki I narzucac zasad, tylko zwyczajnie inaczej podejsc do tego... moze nie rozbudowywac fabuly tak jak wczesniej, tylko dac jakis 'zarys', a roleplay zrobic kiedy indziej, jako oddzielna gre skoro w poprzedniej edycji tak bardzo sie przyjela? nie wiem, nic nie probuje tu wymusic, tylko tak sobie glosno mysle, bo niestety z mojego punktu widzenia poprzednia gra byla bezsensu - mafia eliminuje graczy, a oni siedza I opisuja jak pija biosoczki na stolowce ze znajomymi, kompletnie olewajac wszystko co sie dzieje dookola. tak jak pisalam wczesniej, moze I komus sie podoba taka forma. tylko wtedy nie powinno sie to nazywac mafia...

sama nie wiem czy wezme udzial w nastepnej edycji, zastanowie sie nad tym. pewnie I tak sie zglosze, jak mi sie(paradoksalnie...) bedzie nudzilo, choc przyznaje, ze poprzednio kilka rzeczy bylo do poprawy wedlug mnie, mimo ze sama nie podjelabym sie organizacji takiej dopracowanej, szczegolowej zabawy, to absolutnie przeszkadzalo mi to ignoranckie podejscie userow. jako jeden z mafiosow nie czulam praktycznie zadnego 'zagrozenia' dla swojej postaci... a to chyba chodzilo, zeby bylo odwrotnie?

nie wiem czy ktos zrozumial ta paplanine...

Ostatnio edytowane przez Morgana : 02.10.2013 - 11:12
Morgana jest offline  
stare 02.10.2013, 14:18   #15
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

zgłaszam się i jestem za, w poprzedniej edycji nie mogłam wziąc udziału, spróbuję w tej.
La Tortura jest offline  
stare 02.10.2013, 14:27   #16
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

Cytat:
Napisał Morgana Zobacz post
ja jestem za... ale osobiscie mysle ze trzeba cos zrobic z zasadami. poprzednia edycja byla fajna, ale umowmy sie - wcale nie gralismy w mafie, tylko userzy urzadzili sobie zwykle rpg. jesli znowu ma sie to powtorzyc, to moim zdaniem kolejna edycja nie ma sensu
oczywiscie, jesli kazdy bawil sie swietnie, to nie trzeba tez nikomu odbierac rozrywki I narzucac zasad, tylko zwyczajnie inaczej podejsc do tego... moze nie rozbudowywac fabuly tak jak wczesniej, tylko dac jakis 'zarys', a roleplay zrobic kiedy indziej, jako oddzielna gre skoro w poprzedniej edycji tak bardzo sie przyjela? nie wiem, nic nie probuje tu wymusic, tylko tak sobie glosno mysle, bo niestety z mojego punktu widzenia poprzednia gra byla bezsensu - mafia eliminuje graczy, a oni siedza I opisuja jak pija biosoczki na stolowce ze znajomymi, kompletnie olewajac wszystko co sie dzieje dookola. tak jak pisalam wczesniej, moze I komus sie podoba taka forma. tylko wtedy nie powinno sie to nazywac mafia...
Musze się zgodzić z tym, co pisze Morgana. Jak już coś robić, to najpierw to dopracować, a nie potem wychodzą malinowe cuda na kiju :3
Chętnie bym się zgłosiła, pod warunkiem, że będzie miało to ręce i nogi, bo jak znowu się zrobi z tego tutaj RPG, to już wolę pisać na swoim i pomordować kilka osób
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 02.10.2013, 15:16   #17
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 642
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

Ja się zgłoszę
może być śmiesznie, prawda?
A takie zabawy nie mogą mnie ominąć
Alcioo :33 jest offline  
stare 02.10.2013, 16:15   #18
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

ja też się zgłaszam, poprzednia edycja bardzo mi się podobała (pozdrawiam mafię <3) i liczę, że ta będzie jeszcze lepsza
__________________
Fallen jest offline  
stare 02.10.2013, 16:25   #19
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 292
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

Strasznie się cieszę, że będzie organizowana druga edycja! Pierwszą śledziłam, ciągle plując sobie w brodę, że się nie zgłosiłam, także ZGŁASZAM SIĘ
Kjalvör jest offline  
stare 02.10.2013, 18:49   #20
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II - sonda i zgłoszenia

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Musze się zgodzić z tym, co pisze Morgana. Jak już coś robić, to najpierw to dopracować, a nie potem wychodzą malinowe cuda na kiju :3
Chętnie bym się zgłosiła, pod warunkiem, że będzie miało to ręce i nogi, bo jak znowu się zrobi z tego tutaj RPG, to już wolę pisać na swoim i pomordować kilka osób
Będzie miało ręce i nogi pod warunkiem że nikt nie będzie znowu oszukiwał
(tak, mówię o tobie jakby ktoś miał wątpliwości)

Ja również się zgłaszam

@Maq - to takie smutnie i zakłamane, jak zawsze :c
ale lepiej nie bede nic mowil bo jak zawsze dostaniesz warna -10 :/
albo bana za nic

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 02.10.2013 - 18:59
Vanitas jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023