Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.01.2013, 14:27   #21
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

Oryginalne owszem - pierwszy sim, potem wszystkie są już nie tylko podobne do siebie, ale nawet trudne do odróżnienia. Nie powoduję tego tylko metroseksualizm czy nawet transseksualizm, którym emanują, ale także podobne twarze.
Widziałam co najmniej kilka blogów zagranicznych z simami o podobnej "urodzie". Nie wiem w sumie co o nich sądzić, bo nie można, a przynajmniej ja nie mogę, nazwać ich pięknymi, ale napewno nie są też brzydcy, aczkolwiek proporcje gigantycznych nosów do malutkich, jak dwie dziurki wysikane w śniegu oczu, z całą pewnością przychylają się do brzydoty. Ogólnie nie jest to mój typ simów, więc średnio przypadają mi do gustu, są specyficzni, ale niestety nie do końca w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie wiem jak ocenić ich liczbowo, bo napewno nie dałabym 10, nie dałabym też 1, a nic pośredniego mi nie pasuje.

Ostatnio edytowane przez Kestrel : 18.01.2013 - 17:06
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.01.2013, 20:05   #22
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

Każdy inaczej pojmuje piekno. Mnie też troche drażnią małe oczka w porównaniu do wielkich nosów,ale rozumiem twa idee i ja popieram. Nie każdy jest idealny i nie upierajmy sie przy tym,że Simy musza byc w takim razie piekne bo muszą tym samym podnosić nasze skompleksione ego. Nie ocenie liczbowo Twoich Simów,ale musze przyznac ze Cedrik bardzo mi się podoba w okularach.
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2013, 20:28   #23
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

Cedric to twój następny świetny sim,moim zdaniem !

Będę chyba tu jedyną osobą,która NIE będzie miała uwag do tych oczu. Bardzo mi się jego piegi podobają,a nie pisząc o jego bliźnie pod dolną wargą.. świetna ! Nie mogę do tej pory pojąć stroju roboczego Cedrica.. I moim zdaniem Borya (tym razem się nie pomyliłam ! xD) wygląda ciut lepiej w zielonych włosach. A bonus nr.3... żre mnie ciekawość Czytałam twojego Tumblr'a,fantastico ! *w* Zakochałam się w pozach,które zrobiłaś,ściągnęłam je ! >3

Łapaj następną dziesiątkę,i dawaj następnych simów !
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims

Ostatnio edytowane przez Zielona Herbata : 20.01.2013 - 20:32
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2013, 11:06   #24
Letown
 
Avatar Letown
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

Malin, dziękuję. Cieszę się, że są na naszym forum osoby pojmujące piękno tak jak ja.

Dzięki, Meona, ale wiesz, że na większe oczy nie ma co liczyć.

Kestrel, szanuję Twoją opinię jak wszystkie, ale znalazłam w niej kilka, można powiedzieć, nieścisłości.
Jak napisałam - Borya i Swietłana to rodzeństwo, więc raczej muszą być do siebie podobni. Jak każdy mam kilka ulubionych cech, które umieszczam w moich simach, bo wtedy są dla mnie piękni. Cedric może się wydawać nudny, bo ma zbyt idealną, nawet jak na mnie, urodę, co było oczywiście zamierzone. Miał być delikatny, a zarazem "inny".
Drugą sprawą jest to, że według mnie, może tylko mnie, Twoje simki są podobnej urody. A obserwuję Twój temat od dawna.
Jednakże dziękuję za opinię.

Marl.89, dziękuję. Też lubię Cedrica w okularach.

Dzięki, Green Tea.
Cedric jest bardzo złożoną postacią, mnie samej czasem trudno się połapać.
Ale mogę zdradzić, że Cedric to niezłe ziółko i nie brzydzi się krwi.

Dziękuję za wszystkie komentarze. Mam już trochę zaległości, więc postaram się wstawić coś na dniach.
__________________

D E V O N
Letown jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2013, 11:24   #25
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

Cytat:
Napisał Letown Zobacz post
Drugą sprawą jest to, że według mnie, może tylko mnie, Twoje simki są podobnej urody. A obserwuję Twój temat od dawna.
Jednakże dziękuję za opinię.
Co jest rzeczą dość oczywistą, bo większość ludzi ma określony styl czy też preferencje co do urody. Mnie np. podobają się wyraziste kości policzkowe i stąd sporo simek je ma. Ale czym innym są wszędzie identyczne usta, nosy i oczy. Nie miałam na myśli rodzeństwa (między którym, nawiasem mówiać, aż takie podobieństwo nie jest wcale konieczne), a raczej wszystkich simów.
Są specyficzni, dla mnie zbyt specyficzni, w związku z czym nie umiem jednoznacznie określić co o nich sądzę. Dziwni i niecodzienni to z pewnością adekwatniejsze słowa niż "piękni".
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2013, 14:00   #26
Tris
 
Avatar Tris
 
Zarejestrowany: 27.01.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

Twoi simowie są inni, a przez to ciekawi. Może to nie do końca moje klimaty estetyczne, ale dobrze mi się ich ogląda. Co do ich oczu, to czasem mam wrażenie, że dużo zależy od zdjęcia, np. na 1 zdjęciu, spojrzenie Cedrica wygląda dziwnie, ale na reszcie fotek już mi się podoba. Moi faworyci to na razie Borya ze Swietłaną, zwłaszcza dziewczyna, ma świetne spojrzenie na fotce na której jest sama, takie ironiczne. Szkoda tylko, że nie pokazujesz jak dokładnie ubierasz swoje simy. Może tylko ja tak mam, ale lubię czasem pooglądać fajnie wystylizowane simy, a twoje pewnie są ciekawie ubrane. Na pewno będę wpadać do twojego tematu.
Tris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2013, 20:39   #27
Letown
 
Avatar Letown
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

Kestrel, co do identycznych oczu i nosów (tym bardziej) to się nie zgodzę, co do ust - może masz rację. Ale mam usprawiedliwienie. Muszę przyznać, że raczej nie prezentuję simów tworzonych na bieżąco. Od stworzenia Boryi minęło już faktycznie sporo czasu, a mój styl wciąż się zmienia. Tak więc mam nadzieję, że następni simowie nie będą się wydawać aż tak podobni.

Tris, dzięki.
Zdjęcia strojów robię zazwyczaj tylko wtedy, kiedy strój jest charakterystyczny dla postaci albo nie bierze ona udziału w moich historiach.

___

Dzisiaj chciałabym zaprezentować jedną z moich ulubionych simek - Olgę.

Znajomi się jej boją.













Dziękuję.
__________________

D E V O N
Letown jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2013, 17:56   #28
Tris
 
Avatar Tris
 
Zarejestrowany: 27.01.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

To oficjalne, kocham jej nos, jest świetny.Tym bardziej podziwiam, bo moim zdaniem nos to najbardziej niewdzięczna część twarzy sima jeśli chodzi o tworzenie. Olga na chwilę obecną zostaje moją faworytką, ma w sobie to coś, nie wiem jak można się jej bać.

Jeśli można wiedzieć, to z jakich soczewek korzystasz?
Tris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2013, 17:58   #29
noir
 
Zarejestrowany: 03.01.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

imho oczy powinny byc ciut wieksze. ogolnie simka jest bardzo oryginalna, podoba mi sie nos i owal twarzy
__________________
Oh God, I'm gonna die alone
noir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2013, 23:50   #30
Letown
 
Avatar Letown
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Requiem for a Sim - Letown

Tris, dzięki. Też uwielbiam jej nos.
Jej oczy podobno są przerażające.

Oczy to defaultsy od aphroditeisimmoral (znajdziesz ją na tumblru). Możliwe, że zrobiła już soczewki, bo ostatnio coś o tym wspominała.


Dzięki, noir. Nie będę już wspominać o oczach, wiadomo, jakie mam na ten temat zdanie.

Ktoś jeszcze chętny, by skomentować?
__________________

D E V O N
Letown jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
sim


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023