Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.12.2005, 20:23   #21
Meginia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

http://modthesims2.com/showthread.ph...ight=long+hair - te na moje oko są dosć podobne... Tylko że kolorowe ;/

http://modthesims2.com/showthread.ph...ight=long+hair - no i te... Calkiem całkiem...


OH! Carm, twój słoń, to niż przy moim diamentowym koniu prawdziwych rozmiarów! Stoi w złotej stajni, zamiast słomy podrzucam mu codziennie srebro i paltynę i jeżdżę sobie na nim w kryształowej zbroi. Rodzice mi go kupili za 50 000 000$!

Skończ z tym. Najpeirw że amsz 22 alta, potem20, potem 17... konia za 30 000 zł i jesteś studejtką 'ujotu'. Potem na gg mi mówisz zu0ełnie co innego. Ok. Wytłumaczyłaś mi, dlaczego się tak zachowujesz, ale po jaką cholerę ciągniesz to dalej? Mam tę rozmowę w archiwum, mogę ją opublikować Gubisz się w tym sama, kotku
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.12.2005, 20:54   #22
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co za kłamliwe dziecko.
Zagryzłabym cię, szkoda mi zębów. Grr =='
 
stare 05.12.2005, 11:31   #23
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Camit czy jak ci tam i Meginia, kotku. Jak cos to prosze na pm, bo to nie ma nic do rzeczy - to, ze mam fryzure z moim wiekiem, no prosze, dajcie, ze spokoj bo i mi szkoda zebow.. bueheh, a tak wogole to zazdrosc przez was przemawia, buheh i PP jak cos piszesz, to przynajmniej pomoz --' pff.

www.simplyelau.it - na ostatnich stronach jest cos podobnego w dziale; genetics; hair.

edit; i gdyby dziecko meginia wiedzialo, ze eguus navarro piatkawskich juz padl to by nie dawalo fotki mojej kuzynki do sygny XD Ale powiedz mi, co ty mozesz wiedziec...szkoda mi ciebie. Cos jeszcze zapraszam na PM, a moim zdaniem temat juz do zamkniecia, chyba, ze ktos chce jeszcze dodac coś w miare podobnego do owej fryzury =='

Ostatnio edytowane przez sasha fierce : 05.12.2005 - 11:43
 
stare 05.12.2005, 14:20   #24
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tam jest NAPISANE '1. Ja z moim przyszłym kuniem.'. Więc kuzynka prowadzi z tobą bloga?
Oj dziecko, nie denerwuj mnie nawet. Fakt, gdybym miała zapłacić za jakąś głupią stronę z fryzurami do Sims, to bym chyba na łeb upadła.
Druga sprawa - nie mam ci czego zazdrościć. Gdybym była jakąś maniaczką sims, to moze i bym poczula igielke zazdrosci. Naprawdę.
Ah, no fakt, ty jesteś modelką, zarabiasz miliony i masz konia za 30,000zł. Ups.

Ah, i jeszcze coś. Nie masz szacunku do siebie, to miej go do innych.
I nie 'jakas tam Carmit', dziewczynko tylko po prostu Carmit. Uważaj jak i do kogo mowisz.
 
stare 05.12.2005, 15:13   #25
MartiX
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O, Nasty, widzisz już (chyba ), że przechwalanie sie duperelami nie zawsze popłaca... Ale cóż, jesteś idealna (sama to napisałaś), więc możesz, nie?
 
stare 05.12.2005, 17:13   #26
TyrexVasim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Lol ale beka xD Taką fryzurkę widziałem już kiedyś w sieci... darmową, ale tylko fioletowa i niebieska. I, nie pamiętam gdzie
 
stare 05.12.2005, 18:46   #27
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

serio widziales ta darmowa? O-o, to laskawie poszukaj jak ci sie cos przypomni.

ups, jakas tam carmit, owszem - princess ownlog com to nazwa od naszych imion, anastazja. tak sie zlozylo, ze obie mamy identycznie na imie, moja kuzynka 'ana' ma 13 lat i rowniez jezdzi konno, ja zaczynam inny poziom w sporcie dlatego sprzedalam mojego kuca ksiezniczke, za dosc duzo kasy jeslis ciekawa a reszty z mojego zycia prywatnego chyba nie musze tlumaczyc, co do milionerki - do najbiedniejszych do naleze, ale milionerka nie jestem. modelka jest, dokladniej elite model looks 2005. ale takim 'czyms' moze zostac kazdy, bo to zadna pozycja. cos jeszcze?
 
stare 05.12.2005, 18:54   #28
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oj, bajeczek dziecię, nie umiesz opowiadać.
Tak sie złożyło, ze masz siostre Anastazje. Oj, jaki zbieg okolicznosci.
 
stare 05.12.2005, 18:54   #29
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nasty, wiesz co byś juz przestała z tym swoim wychwalaniem. Nie możesz odpuścić musisz powiedzieć że sprzedałaś konia za ful kasy. Matko ...
Nie chcę nic więcej mówić bo słowami mogę ciebie obrazić
 
stare 05.12.2005, 19:02   #30
orchidée
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nasty błagam Cię....
tak czytam tą całą "rozmowę" i dochodze do wniosku, że albo jesteś tak głupia, że wierzysz, żę ktoś się nabierze na te Twoje historie, albo poprostu masz ubaw z innych userów, którzy tak się tą całą sprawą bulwersują....szczerze mam nadzieje, że to drugie...
jednak nie rozumiem jaki masz cel w tym ciągłym udawaniu...w tym robieniu z siebie 20-latki, studentkki czy co tam jeszcze...
to, że sobie powiesz, że masz ściągnięta fryzurkę ok, szacunek, ale może lepiej na tym zakończyc...nie dodawac już tych uwag w stylu "szkoda, że ciebie na to nie stac"
mam nadzieję, że nie jesteś taką osobą jaką z siebie robisz...i nie będziesz dalej tego ciągnąc....pozostaje się tylko rozśmiac jakie zainteresowanie może wzbudzic taka błaha sprawa...
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023