Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.06.2006, 13:22   #41
Asulkä
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ohhhh...Ja uwielbiam grać w TR, ostatnio kupiłam(!) sobie 7 i utknełam w 3 levelu na samym końcu xd (walka z Takamoto).
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.06.2006, 13:44   #42
~Perlié~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Asulkä
Ohhhh...Ja uwielbiam grać w TR, ostatnio kupiłam(!) sobie 7 i utknełam w 3 levelu na samym końcu xd (walka z Takamoto).
Takamoto nie jest taki trudny najlepiej chowaj się za tymi pomnikami u góry i wychodź jak trzyma ten kijek na dole i strzelaj. Jak pusci do Ciebie te "prądy" to złap się krawędzi xD chyba wiesz o co chodzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2006, 21:47   #43
Asulkä
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Heh...Tylko kiedy ja nie wiem kiedy trzyma on ten kijek i kiedy we mnie strzela prądami...A jak je już widze, to jest za późno na ucieczke xd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2006, 08:09   #44
~Perlié~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Asulkä
Heh...Tylko kiedy ja nie wiem kiedy trzyma on ten kijek i kiedy we mnie strzela prądami...A jak je już widze, to jest za późno na ucieczke xd.
hmm... poćwiczysz a ci sie uda ^^' ja 3 razy próbowałam aż wkońcu się udało trzmam kciuki ;*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2006, 18:56   #45
Aithieel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie musisz też zwisać z krawędzi. Poprostu schowaj się za pomnikiem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2006, 15:47   #46
Asulkä
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ~Perlié~
ja 3 razy próbowałam aż wkońcu się udało
U mnie to jest cud jak w niego strzele xd, a co dopiero mam go pokonać xd.

EDIT: Ohh, przeszłam dalej o,O, niemożliwe...

Ostatnio edytowane przez Asulkä : 03.06.2006 - 22:13
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2006, 21:01   #47
Foczki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cześć!! Ja mam Tomb Raider The Angel Of Darkness i nie mogę przejść ;( Jestem w bloku( 2 poziom) i nie mogę przeskoczyć takiej dużej dziury w podłodze może zna ktoś kody, które działają w tej grze i pomogą mi przejść.( proszę żeby nic nie trzeba było zamieniać w planetkach[jak ja to nazywam]) Z góry dziękuję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2006, 19:07   #48
BlueNati
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Heheh,mój wielki były (na szczęście,bo teraz utknęłam dalej) problem.Musisz zrobić skok z rozbiegu.Lara nie przeskoczy na drugą stronę(choć raz mi się udało,zupełnie nie wiem jak ),ale kiedy już "dolatuje" do drugiej krawędzi musisz schwytać brzeg i podciągnąć się.Tak to właśnie preszłam.

A co do TR Angel of Darkness,to wie ktoś może jak przejść bo mam taki problem - utknęłam w 2 poziomie jak trzeba przejść dalej a jest zawalony korytarz i trzeba skoczyć ze skrzyni na tą balustrade,taką deskę i stamtąd dalej.Jak ja mam tą skrzynię przesunąć i co dokładnie zrobić??Hellp!!!!!

Ostatnio edytowane przez BlueNati : 17.07.2006 - 19:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2006, 19:38   #49
Yuna-chan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm... No skrzynię przesuwasz do ściany, a potem wchodzisz na nią i z rozbiegu skaczesz na tą balustradę...

A co do TR: Legend, to ja cały czas męczę demo na PS2, bo - jak na razie - nie mam wystarczającej ilości kasy na pełną wersję... Shit!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2006, 09:23   #50
BlueNati
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jestem w 5 planszy(Parisian Ghetto) i dostałam zadanie od tego (Pierra?) z Metro Cafe.Dał mi jakiś klucz a ja kompletnie nie wiem co mam robić dalej!!Pomocy!!!!

Ostatnio edytowane przez BlueNati : 21.07.2006 - 19:55
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023