Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2004, 15:44   #521
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dona piknie!
Odc. 1 "Jak gwaidna zeszła na psy".

Malwina wróciła z dzielnicy show biznesu załamana.
- Ohh, Ramzes. Nawet nie wierz jak ciężko być gwiazdą. Wszyscy styliści, choreograf i wogóle wszyscy narzekają na moje pokazy! Na dodatek z pierwszego miejsca na liście spadłam na czwarte. Czuje że nie mam po co żyć...- poczym westchnęła.
- Nawet nie wierz jak dobrze cie rozumiem! -odpowiedziałem, ale ci prymitywni ludzie słyszą tylko szczekanie i wogóle nie rozumieją języka ciała.
- Ależ oczywiście że o tobie pamiętam, ale jestem taka zaganiana że zapomniałam wziąść cie na spacer. Już idziemy tylko sie przebiore!
Malwina odwaliła się jak szczur na otwarcie kanału. Miała na sobie seledynową, muśninową sukienkę po kolana na ramiączka i błękitną kurteczkę. Wyglądała nawet dobrze. POszliśmy do parku. Malwina czytała SimMagazyn Gwiazd "Super Star", a ja latałem dookoła.
- By to szlak! Mój rywal Krystian Berr (aktor)jest pierwszy na liście! wrrry... A ta... ta... Magda Wallter (czyt. Łolter) jest druga! Ohh... Schodze na psy...
- Co? Przecierz koty są niżej niż psy! -szczeknęłem
- Oh... Ramzes. To tylko taka przenośnia. Nie gniewaj sie piesku!
Wtem podeszła do Malwiny...

A. Zawsięta fanka
B. Magda Wallter
C. Starsza kobieta

I co? Podoba wam się?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2004, 16:30   #522
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie sie podoba.Wybieram a

"Przynęta" odc.13

Czuła ze musi zobaczyć co się stało.Wstala z łozka i wyszła z sali."dziwne ze nikt inny nie wyszedł zobaczyć co się satało"pomyslała i poszła długim szpitalnym korytarzem.Niewiedziala co robi.Przeciesz nawet nie wie skąd ten krzyk, a jednak idzie.Idzie jakby wiedziala gdzie ma iść.Zatrzymala się na końcu korytarza i weszła do jakiejs sali.Usłyszała płacz.Ktos szlochał, ale było ciemno i Kate nic nie widziała.Chciala oświecic światło ale jakoś cos jej mówiło "nie oswiecaj tego swiatła".Weszła bardziej do środka pomieszczenia.
-Kto tu jest?Czemu płaczesz?-spytała
-Pamiętaj...nigdy nie czerwona!Nigdy!-powiedzial ktos i zniknął.
-Co!?-Kate niewiedziala o co chodzi.-Gdzie jesteś?!Wracaj!
Do sali weszla pielęgniarka i oświeciła światło.
-Prosze pani, noca nie wolno chodzić po szpitalu.Prosze wrocić do swojej sali i połozyć się spac.
-Tak, ja bardzo przepraszam juz idę.a...nie slyszala pani tego krzyku?
-Jakiego krzyku?
-Musialo mi sie zdawać-odpowiedziała Kate i poszla się połozyć.

CDN
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2004, 20:02   #523
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podoba mi się. Basieńka wybieram A

CIEMNA GWIAZDA odc.9
...wszedł Tomek.
-Zadzwonie później szepnęła Aneta i odłożyła słuchawkę
-Gdzie byłeś?-spytała Tomka
-Prze..przeszłem się.
-A konkretnie gdzie?
-A do parku poszłem.
-Poszedłem.
-Co za różnica?
-Ty lepiej ucz się, a nie spaceruj po parkach.
-Och Aneto, nie przesadzaj.
-Tak? A co ja takiego złego mówię?
-Przestań Aneto!
-Dobrze.
Aneta wzięła album rodzinny i przekładała kartki udając, że ogląda, ale tak naprawdę myślała o swoim mężu. Tomek znów wyszedł. Nagle do pokoju weszła pokojówka.
-Proszę pani lekarz przyszedł.
-Niech wejdzie.
-Dzień dobry-powiedział lekarz
-Dzień dobry.
-Jak się pani czuje?
-Dobrze. Sprawdził pan?
-Tak, sprawdziłem.
-I co?

CDN.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2004, 10:58   #524
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Skoro A, to niech bedzie a.
"Jak gwiazda zeszła na psy" odc.2 pod tytułem "Nie wszystko stracone"

Do Malwiny podeszła kobieta ubrana w brązowy żakiet. Miała na nosie okulary i włosy ściśnięte w ciesny kok z tyłu głowy. Wyglądała na 30 lat.
- Pani Malwina? To pani jest tą fotomodelką, której zdjęcie jest na okładce nowego numeru "Prosta kobieta"?
- Co? To jednak jest moje zdjęcie na jakiejś gazecie?
- Tak. Bardzo ładnie pani na nim wyszła! Czy moge prosić o autograf?
- Chwileczkę. A ma pani długopis?
- Mam. Prosze.
- A dla kogo ten autograf?
- Dla mnie. Oh, przepraszam nie przedstawiłam się. Jestem Roberta Dunn.
Malwina walnęła autograf na całą kartkę i wyciągnęła komurkę. Zadzwoniła do menagera.
- Marcin? Przyjedź po mnie szybko. Msuimy jechać do dzielnicy show biznesu!
Po niecałej godzinie marcin przyjechał swoim czarnym fiatem panda (to był jeden z siedmiu jego samochodów). Pojechali do dzielnicy. Malwina po drodze wpadła do fryzjerki, która zrobiła jej tyle loków ile sie tylko zmieściło na głowie. Pojechali do kosmetyczki, która zrobiła jej delikatny make-up (czyt. mejk-ap) i do sklepu w którym Malwa kupiła nową blado różową mini z łańcuchen, podkoszulkę błękitną z napisem "V.I.P." i dżinsową katanę. Tak odwalona zajechała do dzielnicy. Pojechali do redakcji "Prostej kobiety".
- Dzień dobry. Podobno na okładce nowego numeru jest moje zdjędie. -Powiedziała Malwa.
- Tak, to prawda. Prosze bardzo -i redaktor wręczył jej gazete.
A na okładce...

A. Malwina w stoju toples
B. Malwina piecząca ciasto
C. Malwina na rozprawie sądowej w sprawie rozwodu

Głosujcie!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2004, 10:58   #525
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

odc.4
"Nic dobrego"
Sara była załamana i przez ukochanego jej Leona popadła w alkoholizm...
Sara straciła prace i sprzedawała rzeczy i meble by wziąśc te pieniądze i zapłacić za alkohol.
Dom był w tragicznym stanie nic tam nie było oprócz Sary ,wszystko zanidbała i była okropnie znudzona ciągle chodziła pijana i pijana i pijana i pij....... .
Nikt jej nie odwiedzał nawet jej najlepsi przyjaciele , Sara nie miała nawet w coś się ubrać .
Pewnego dnia gdy Sara spała na podłode w sowim dawnym salonie ,zadzwonił dzwonek .
Sara natychmiast sie obudziła,otworzyła dzwi i ujrzała tam ekipe
-Chcemy zdurzyć pani do .Nie ma innego wyjscia jesli pani nam nie zapłaci.
-Nie tylko nie to nnie..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-Sara popadł w histerie i zaczęła wariować
-Niestety przykro nam .
-Nieeeeee!!!!!!
wynieśli ją z domu i zaczęli burzyc dom po chwili jeden zadzwonił do szpitala psychiatrucznego ,poniewaz Sara prawie jednego faceta z ekipy pobiła ,zaczęła się zucać po trawie i ucieka i ...Wariowała.

Basienko bardzo fajna historyjka ja stawiam na B.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2004, 17:34   #526
Magi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Magi@Jun 22 2004, 08:16 PM
DAVINA SUPERSTAR
Odcinek 7

W pewnym momęcie podszedł do niej chłopak i zapytał:
- Spotkamy się gdzieś na mieście?"
- Eee... Tak chętnie-
- To mój numer zadzwoń jak będziesz mogła- wyszedł z dyskoteki hałasiliwie zamykając drzwi. W tym momencie usłyszała wiadomości które pokazywano w kącie dyskoteki. Przystojny spiker oznajmił:
- Dzisiaj z więzienia KING WESTH (czytaj: king łest) uciekł oskarżony o próbe zabójstwa Daviny Nuttel, Roger Fibbin. Policja odrazu zaczęła pościg za zabójcą...
Davina w jednym momencie wyskoczyła na ulice i wskoczyła do swojej limuzyny gdzie zastępca szofera Marti, młody chłopak już nie żył. Wysiadła z limuzyny i pobiegła do swojej willi gdzie nie wiedziała co ją czeka. Gdy weszła wszystkie lampy były zgaszone tylko gdzie niegdzie były zapalone lampeczki. W kuchni zobaczyła jakiś cień podeszła tam ostrorżnie a tam stał ROGER FIBBIN. Utkwił w niej swe przekrwione oczy, a Davina zapytała:
- Dlaczego ta fanka mnie chce zabić?
- Jak fanka... To ja che cie zaić...- jego głos był przesycony jak by krwią którą miał by sie zaraz udławić.
- Ale dlaczego mnie?
- To proste, ty jesteś sławna a sławna kew smakuje najlepiej...
- Jak to SMAKUJE?!
- Nie ma pospolitego smaku metalu lecz długotrwały jak by słodki...
- Ty, ty pijesz krew?! Czy ty jesteś wampirem?!
- Można tak powiedzieć... Zabijam bo lubie, a krew to taki bonus...
- Ale nie możesz pić krwi naprzykład szczurów?
- Starożytni Azjaci wierzyli że krew daje nie śmiertelność, a ja to sprawdzam i jak narazie czuje sie znakomicie!- Rozległ się jego zimny i twardy jak głaz śmiech.
Wtem Roger chwycił nóż i...

A- Żucił w Davine celnie
B- Podszedł do niej i przeciął jej żyłę
C- Podszedł do niej i złamał jej kark
Basieńka C
Eee... Co u mnie wybraliście? :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2004, 10:21   #527
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Magi B. A u mnie prosze zdecydujcie sie na jedno, bo sama nie wiem co mam zrobić :mellow: :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2004, 11:18   #528
Magi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

BASIEŃKO A

DAVINA SUPERSTAR
Odcinek 8

Wtem Roger chwycił nóż i podszedł do niej i przecioł jej żyłę. Davina poczuła pieczący ostry bół. Roger wziął kielich i cieknącą krew nalał do niego. Davina była w tak mocnym szoku, że bół jakb nagle odpływał, coraz dalej i dalej i dalej...
- Chcesz spróbować?- zapytał tym swoim przesyconym głosem.
- Nie, nie potrzebne mi to...-Davina postanowiła że go zabije. W jednej chwili żuciła w niego siekierą, którą znalazła pod zlewem. Roger złapał ją i powiedział ze słodką ironią, której Davina nie cierpiła.
- Może kilka lekcji u mistrza?
- NIEEE!!!- zasłoniła twarz rękami skrzyżowanymi poniżej nagarstków. Poczuła kolejną porcję bólu niedo wytrzymania. Siekiera wbiła jej sie do kości. Wszęzdie widziała pełno krwi, to była jej krew. Roger w jednej chwil wzioł scyzory i przecioł jej policzek. Davina z zamachem próbowała go kopnąć ale on złapał jej nogę i póścił na fulla muzyke z radia akórat leciał "TOXIK". Powiedział wypijając łyk krwi z kielicha:
- Nie będzie słychać twojego krzyku- uśmiechnął sie. Chwycił jej kolano, Davina usłyszała chrobot. Złamał jej nogę w kolanie. Był to tak wielki ból, że mysilała że już nie wytrzyma. Davina utraciła bardzo dużo krwi. Zemdlała. Obudziła sie w szpitalu miała noge w gipsie, ręce pod nadgarstkami owiązane bandażami czuła tam blokady.Nadgarstek również był w bandażu. Czuła na policzku ogromny ból miała bandaż. Obok siedziała pielęgniarka. "Odpoczywaj, a naj lepiej zaśnij" usłyszała za bardzo gęstą mgłą. Nie miała siły pytać. Zasnęła, gdy sie obudziła usłyszała znajomą i przyjemną piosenkę Britney Spears "EVERYTIME" nagle zobaczyła...

A- Rixey i Barrego
B- Reporterów
C- Napis na szybie "NIE POSTARAŁEM SIE ALE TO DOKOŃCZE"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2004, 11:54   #529
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Magi A. Ależ mi narobiłaś teraz! I co mam wybrać? A,B,C? W takim razie wylosuje... hym... B!!!

"Jak gwiazda zeszła na psy" odc.3

...zobaczyła siebie piekącą ciasto. Była w fartuszku, cała w mące i ręce kleiły jej sie od ciasta. Na stonie 8 i 9 był wywiad z nią z przed 4 lat.
- To skandal!!! Zamieszczać przestarzałe informacje o mnie!!! -krzyknęła na całą redakcje.
- Ale to jest wywiad z panią. Świerzszego nie mieliśny. Może teraz...
- Nie! Wychodze! Nie mam nastroju!!!
Wyszła trzaskając drzwiami.
- Marcin, to mnie obraża! To... to... było okropne!
- Może pojedziemy do kawiarni?
- O, tak! Gorąca kawa dobrze mi zrobi!
Zajechali do kawiarni. Malwina usiadła z Marcinem daleko od ciekawskich reporterów i ludzi. Zamówiła kawe. Gdy zaczęła pić jakiś mężczyzna podszedł do ich stolika.
- Pani Malwina? Miło mi. Arkadiusz Switt (czyt. Słit), Chciałbym zrobić pare fotek w moim studio do gazety.
- Ależ oczywiście. Mam nadzieje że nie będzie tam żadnych wywiadów.
- NIe. Zamieścimy tylko pare informacji o pani. Prosze podpisać tutaj.
Malwina nawet nie przeczytała, podpisała od razu.
- Dobrze, spotkamy się jutro. Do zobaczenia. -i wręczył jej swoją wizytówkę.
- Malwina, jesteś tego pewna? -spytał Marcin gdy Arek był już daleko.
- No, a czemu nie? Wydawał mi sie miły. Zresztą musze sie pokazywać. Spadłam na czwarte miejsce! -i rzuciła Marcinowi SimMagazyn Gwiazd.
- Pierwsze miejsce, ten aktor Krystian Berr, drugie Magda Wallter, a trzecie...

Kto miał trzecie miejsce dowiecie sie wkrótce!!!CDN
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2004, 14:03   #530
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Magi A. Bardzo fajne historyjki , moja jest głupia.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023