Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.07.2013, 16:55   #71
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post

Myślałam też o ogólnodostępnej "Księdze Skarg i Wniosków", by każdy mógł publicznie napisać, że "Dostał ostrzeżenie od Bjork za nieregulaminową wypowiedź i się z tym nie zgadza" Byłaby to właśnie taka forma ogólnej komisji.
fajnie, ze podzielasz ten pomysl

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
Co do "Szpiegowania Profili" - ludzie mają możliwość zaraportować nawet Prywatną Wiadomość, ale nawet mi samej się zdarzyło, że weszłam na czyjś profil i dałam warna za obrażanie kogoś (teoretycznie w prywatnej dyskusji). I tego będę się trzymać, bo według mnie najważniejszy jest szacunek dla drugiej osoby.
owszem, zgadzam sie z toba. Niemniej
jednak jezeli obie strony prowadza dyskusje i zadna z tych stron nie ma obiekcji, a mimo tego ktos wchodzi mi z buciorami i sie panoszy to cos jest jednak nie tak. Po to jest wlasnie opcja raportowania, by interweniowac, gdy uzytkownik czuje, ze faktycznie ktos przegiol.
__________________
Malfurion jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.07.2013, 16:59   #72
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
Co do Rudzielca - (sorka Ruda, że tak o Tobie w trzeciej osobie) - popełniłam wielki błąd, że obgadałam sprawę tylko z administratorami, a nie z całą załogą. Mogła się poczuć urażona takim potraktowaniem. Ruda - przepraszam.
Bjork, Ty chyba chcesz, żebym zawału serca dostała.
Naprawdę, publiczne przepraszanie mnie, nie było konieczne. Nie należę do ludzi, których lubują się w takich rzeczach, wręcz przeciwnie, wolę być gdzieś tam na uboczu i przyglądać się z daleka (no chyba, że mnie ktoś porządnie zdenerwuje .
Przeprosiny przyjęte i myślę, że już wszystko sobie wyjaśniłyśmy
Ach i jedna rzecz nigdy się nie zmieni, i będę to powtarzać dopóki będzie mi dane tu być (masło maślane ). Nieważne co i jak, ale zawsze będę Cię szanować


"Księga Skarg i Wniosków" to bardzo dobry pomysł, sama nawet kiedyś myślałam o czymś takim, ale stwierdziłam, że to nie przejdzie i temat pogrzebałam w myślach.

Nie będę się już rozpisywać na temat administracji i moderacji, bo wszystko co chciałabym tu napisać, zostało już wspomniane w poprzednich postach

Cytat:
Napisał Chrupson
Razem z nią, Rudzią, Gold_Chocolate i kilkoma innymi osobami, byliśmy zgraną grupą. Ale wszystko dupło, kiedy Libby i Rudzia zostały moderatorkami.
I ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Jest w tym sporo mojej winy i biorę to na siebie. Nigdy nie chciałam, żeby to się tak skończyło, mam jednak nadzieję, że uda nam się choć w małym procencie odbudować to, co było kiedyś, bo są to chwile niezapomniane
Często wchodzę w stare rozmowy, na te wszystkie durne tematy, kiedy siedzieliśmy nieraz do czwartej nad ranem i pisaliśmy takie głupoty, że niejeden by się ze śmiechu posikał
Dlatego teraz ja chciałam Was przeprosić, że tak to wszystko się ułożyło. Postaram się to zmienić w najbliższym czasie
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 04.07.2013 - 17:02
rudzielec jest offline  
stare 04.07.2013, 17:01   #73
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Bjork, co miałam Ci przekazać, to chyba już przekazałam ...

Może pokrótce skomentuję całą sytuację... Niestety nikt nie jest święty... Przez całą dyskusję milczałam, bo chciałam to skomentować na końcu. Teraz chyba niestety brakuje mi odpowiednich słów.
Może się trochę wytłumaczę... W ankiecie często padło, że mnie nie widać. To prawda. Bardzo dużo czasu spędzam na forum, ale do tej pory byłam na niewidoku. Już nie będę. Wszystkie swoje obowiązki staram się wypełniać, jak najlepiej potrafię. I to mogę obiecać, że będę się starać ze wszystkich sił.

Cytat:
Napisał Genesis
Kolejna dla mnie dziwna rzecza jest inwigilacja profili. Na to w ogole nalezy spuscic zaslone milczenia.
Domyślam się, że tyczy się to warna ode mnie. Nie, nie inwigiluję niczyich profili. Po prostu tamte wpisy zostały zaraportowane i musiałam zareagować...
__________________
Libby jest offline  
stare 04.07.2013, 17:14   #74
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Wybaczcie, że w tym temacie, ale właśnie zwróciłam u siebie uwagę na coś dziwnego... O.O
http://img703.imageshack.us/img703/558/yzor.png
Czy tylko ja nie mam offtopu?
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 04.07.2013, 17:21   #75
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,261
Reputacja: 37
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Też miałam właśnie to napisać, nie mam offa!
PRZYZNAĆ SIĘ, KTO UKRADŁ OFFTOP!
__________________
Diana jest offline  
stare 04.07.2013, 17:22   #76
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Dziwne... U mnie offtop jest... Zobaczę, co się z tym da zrobić.
__________________
Libby jest offline  
stare 04.07.2013, 17:24   #77
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Usuwalam tagi i wylaczylam. Zablokowalam sobie konto na komputerze i nie moge nic zr
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 04.07.2013, 17:27   #78
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,684
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Björk - ja Cię najzwyczajniej w świecie podziwiam, ja bym nie potrafił jednym ruchem ręki zaprowadzić spokój, jesteś królową tej dżungli

jeszcze dzisiaj zaczniemy (mam nadzieję) dyskusję nad zmianą regulaminu (taki update), żeby wszystko stało się bardziej przejrzyste i klarowne.

jeszcze jeden świetny pomysł Björk - księga zażaleń, jak ktoś by chciał coś publicznie wyjaśnić to nie ma lepszego miejsca, w końcu nie byłoby tylu niedomówień

a co do profili - póki umieszczacie wszystko publicznie, to miejcie na uwadze, że każdy może to zobaczyć - nawet my. tak samo narzekanie na potencjalnych pracodawców, którzy "szpiegują" przyszłych pracowników na facebooku - a to przecież oni sami wystawiają się na widok.
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline  
stare 04.07.2013, 17:28   #79
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

a ja motyce dupe zawrocilem
bjork, konto sobie zablokowalas??

miszcz <3 xD
__________________
Malfurion jest offline  
stare 04.07.2013, 17:41   #80
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Bardzo dużo czasu spędzam na forum, ale do tej pory byłam na niewidoku. Już nie będę.
właśnie. Libby wybacz że akurat na Twoim przykładzie, ale jako jedyna to napisałaś. czy można by było wprowadzić jakieś rozporządzenie w tej sprawie? sam jestem cały czas na niewidoku, ale wg mnie administracja i moderacja winna być cały czas widoczna (jak są online) żebyśmy widzieli że są i w razie potrzeby pisać do tego, kto jest online, a nie do pierwszego lepszego z rzędu, a już nie daj boże do administratora w jakiejś błahej sprawie.
wiem że to dosyć prymitywny system, ale na forum jednak powinna być jakaś hierarchia oraz podział obowiązków wśród władzy. w pierwszej kolejności sprawy powinni załatwiać moderatorzy (oczywiście w ramach swojej kompetencji), w ostateczności administracja.

Ostatnio edytowane przez kubuss : 04.07.2013 - 17:44
kubuss jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023