Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.07.2023, 19:00   #1
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Life by You


Cytat:
Life by You to nadchodząca gra-symulator życia stworzona przez Paradox Tectonic i wydana przez Paradox Interactive. Gra ma zostać wydana na PC z systemem Windows w ramach wczesnego dostępu w marcu 2024 roku.


No i tym razem mamy coś od nieco większego studia - Paradox Tectonic, a wydaje grę Paradox Interactive. Tak - ten Paradox, znany z takich serii jak Europa Universalis, Crusader Kings, Hearts of Iron, Cities in Motion... i gry Cities: Skylines. Taaak, w 2015 roku Paradox wypuścił city-buildera który przyćmił popularnością serię SimCity, a teraz chcą rzucić wyzwanie Simsom

Life by You ma oferować w pełni otwarty świat i duże możliwości customizacji (tak, koło kolorów też tu będzie. Inaczej niż Paralives, Life by You stawia na bardziej realistyczną grafikę. Sporo ludzi po zapowiedziach zauważa, gra dość mocno przypomina Sims 3 i... no nie jest to przypadek. A to dlatego, że... szefem Paradox Tectonic jest Rod Humble. Nie kojarzycie? Cóż, jeśli graliście w dodatek do Sims 2: Czas Wolny, to był taki Sim, który przynosił naszym Simom nowy komputer z zainstalowanymi na nim Simsami 3.
https://sims.fandom.com/pl/wiki/Rod_Humble
Z tego co wiem, pracował przy dodatkach do Sims 2 oraz przy Sims 3. W ekipie jest też King Choi, który pracował przy Sims 3. Tu możecie obejrzeć zapis z Live, który odbył się 20 marca 2023 roku i Rod Humble opowiadał na nim o grze:



Początkowo gra miała być dostępna we wczesnym dostępie od 12 września 2023 roku (na Epicu można nawet zrobić jego preordera), jednak niedawno ta data została przesunięta na 5 marca 2024. Tu link do oficjalnego kanału Life by You, możecie sobie zobaczyć co zostało zaprezentowane do tej pory:
https://www.youtube.com/@lifebyyou

A tu ich strona: https://www.paradoxinteractive.com/g...e-by-you/about
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.08.2023, 10:05   #2
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,475
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Life by You

Life By You dodało ostatnio nowy gameplay:



Obejrzałem sobie fragmenty i przyznam szczerze... Strasznie mi się nie podoba styl artystyczny. Wszystko jest takie bardzo 2010s. Nie ma żywych kolorów, wszystko lekko w odcieniach sepii. Ten interfejs kolorystycznie też do niczego nie pasuje, tylko odstaje. Co ciekawe, assety chyba nie są złe, więc to tylko problem oświetlenia i shaderów. Ciekawie natomiast zapowiada się ten otwarty świat i możliwość zajrzenia do każdego budynku. Mega jestem pod wrażeniem, że to działa bez ładowania ekranu.

No tylko właśnie... Ta grafika!
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2024, 18:13   #3
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,475
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Life by You

I kolejny trailer Life By You!


Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2024, 20:58   #4
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,093
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Life by You

Jak tak patrzę na te filmiki, to mam wrażenie, że widzę jakąś ewolucję TS3. Mogłabym się kiedyś spodziewać, że czwórka będzie właśnie tak wyglądać. Powiem, że nie zapowiada się to źle, ale z jakichś powodów bardziej kupiło mnie Paralives - czemu, tego nie wiem. Chyba chodzi o ogólny nastrój.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
life by you, paradox interactive, rod humble


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023