Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.02.2005, 20:20   #1
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie ...filmy...? Wow... Ładne... ALE JAK?

(dlaczego nie ma opcji szukaj? Ale dobrze, pomęczę was...). Ostatnio udało mi się zainstalowac moje simy na innym komputerze *jest on około 243 km stąd ale to inna kwestia!*. I co widzę? Podczas pierwszych narodzin, podczas pierwszego pocałunku, podczas wielu innych "pierwszych" wyświetlają się świetne filmy! Procesor? Mam lepszy niż na tamtym. Pamięć? Mam ponad 4 GB wolnego miejsca na C:. Rozdzielczość? Karta graficzna? Dlaczego u mnie nie ma filmów? HELP!
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.02.2005, 20:25   #2
UnknowN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wampirencja
(dlaczego nie ma opcji szukaj? Ale dobrze, pomęczę was...). Ostatnio udało mi się zainstalowac moje simy na innym komputerze *jest on około 243 km stąd ale to inna kwestia!*. I co widzę? Podczas pierwszych narodzin, podczas pierwszego pocałunku, podczas wielu innych "pierwszych" wyświetlają się świetne filmy! Procesor? Mam lepszy niż na tamtym. Pamięć? Mam ponad 4 GB wolnego miejsca na C:. Rozdzielczość? Karta graficzna? Dlaczego u mnie nie ma filmów? HELP!
Też nie mam filmików. Gra sprawdza jakie masz ustawienia kompa, i wyświetla filmy, albo nie! Nie wiem jak to ustawić na wolnym kompie.

_________________
To jest mój 100 post.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 20:25   #3
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

byl temat... w grze - opcje - opcje grafiki - podglad zdarzen specjalnych.. wlacz to
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 20:29   #4
UnknowN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał truskafk4
byl temat... w grze - opcje - opcje grafiki - podglad zdarzen specjalnych.. wlacz to
O w ***** nie zauwarzyłem tego!! :thx:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 20:34   #5
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie

aaaa jżeli powiem że jest włączone a i tak nie działa...?


Swoją drogą jak już tutaj jestem: czy jeżeli skopiuje cała okolicę np. na pulpit i potem po reinstalce znowu wpakuję to do dobrego folderu to czy... domy nadal będą? Czy najpier muszę je wszystkie od nowa zebrać?
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 20:40   #6
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wampirencja powinno dzialac.. proponuje poszuaj podobnych tematow.. gdzies to bylo..

a co do pytania..bedzie dzialac. najlepiej jakbys skopiowala cale moje dokumety/eagames/sims2... bo tam sa tez zapisane gotowe simy jesli takie robilas, projekty, dodatki ... jezeli chcesz same okolice to caly katalog neigbourhoods.. pamietaj tylko ze simy zrobione z dodatkami moga sie zle wyswietlac jak nie skopijesz dodatkow.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 20:48   #7
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie

O tym pamiętam. Wystarczy tylko folder okolicy i downloads ale domy tam NIE lądują więc nie wiem... Nie chcę, aby po reinstalce moje simy mieszkały na ulicy (bo ja NIE ZNOSZĘ meblować im mieszkań...)
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 20:57   #8
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wampirencja
O tym pamiętam. Wystarczy tylko folder okolicy i downloads ale domy tam NIE lądują więc nie wiem... Nie chcę, aby po reinstalce moje simy mieszkały na ulicy (bo ja NIE ZNOSZĘ meblować im mieszkań...)

domy sa w neigboirhoods jak wgrasz okolice to bedzie tak jakbys ich nie ruszala.. parcele mieszkalne, na nich domy, a w nich simy chyba ze Ci chodzi o Twoje domki w skrzyni domow..sa w katalogu LotCatalog. jezeli chcesz miec pewnosc, to zawsze mozesz popakowac tak parcele (wszytsko bedzie w packaged lots, jako instalatory sims2) i pozniej zainstalowac, i masz urzadzone domki wraz z simami w skrzyni domow.. tylko ze wtedy stracisz polaczenia rodzinne, przyjaciol itp.

Ostatnio edytowane przez Ameretat : 25.02.2005 - 21:17
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 21:02   #9
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie

to dobrze. Bo szykuje się renstalka... dzięki!
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2005, 21:06   #10
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie masz czasem karty GF4? bo to na nią ga ma "alergię", już kilka osób miało problemy.
To jest po chamsku zrobione w instalatorze gry - jak wykryje coś co się zglasza jako "Gie Force cztyry", to daje najniższy poziom wszystkiego i blokuje zmianę parametrów
Siedze nad tym prawie miesiąc, ale na razie nie udało mi się zrobić takiej przeróbki instalatora która by działała stabilnie. Co śmieszne - jak zmienię nazwę karty graficznej (edytorem hex na np. GF2mx100) to wszystko jest cacy. Wygląda to tak jakby ktoś w Maxis był wrogiem tego konkretnego modelu karty graficznej
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Tajne czary, ale jak je zrobić?? Olgunia12 The Sims 1: Rozszerzenia 9 25.12.2003 11:34


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023