Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.05.2005, 16:07   #1
saya
Guest
 
Postów: n/a
Smile

ja nigdy, ale to przenigdy nie używam polskich imion, czy tez nazwisk (bleh!) to takie... zwyczajne :\ ponieważ jakieś 11 lat siedzę w mandze i anime, używam japońskich przydomków moje ulubione, to:

-imiona żeńskie:

*Saya
*Sakura
*Suzuka
*Kei
*Pai
*Kaori
*Tori

-imiona męskie:

*Taro
*Itsuke
*Kintaro
*Tetsuo

-nazwiska:

*Suzuhara
*Shimetta
*Kobayashi
*Satou

Zdarza mi się również korzystać z amerykańskich imion i nazwisk, jednak zostały już wymienione, więc nie będę powtarzać
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.07.2005, 13:55   #2
will11@vp
Guest
 
Postów: n/a
Blush

zapomniałaś o Mike , Brad , Joshua , Alek i Caleb...może byc też Cedrik, ale zależy komu się podoba !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 19:19   #3
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sprawdziłem swoje imiona i kika moge napisać ( zagraniczne nie muszą sie one zgadzać z orginalną pisownią bo nie wiem ja ksie je pisze) : Lara , Jane ,Scot , Tom , Marco , Iwonka , Damian , Julia , Jorg , Marek , Lili , Megi , Helen , Bob , Maks , Max , Wiola , Violete . Lucjan , Halley , Britney , Pamela , CHristina . Krystian , Ola , Alex , Body , Ray , Cindy , Brenda , Theo , Sam , Glover , Misty , Mitsy , Cameron , Charly więcej nie pamiętam

Ostatnio edytowane przez Toxic : 21.01.2005 - 19:25
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 20:12   #4
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja daje zawsze angielskie Nie bede je tu wymieniac bo tylko zasmiecam Ale mam pare ulubionych
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 20:29   #5
Ka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zawsze wymyślam. Kombinuję z polskimi i zagranicznymi imionami, żeby było originalnie, i potem podoba mi się jak jest A najlepsze imiona wychodzą mi jak szybko piszę, i przez przypadek wcisnę nie ten klawisz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2005, 09:12   #6
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja najczesciej uzywam Cindy Kejsi Celly Jesica Julia Monika Kamila Karolinka IGor Tom Pitt Gib Dow maciek.... :tu: :tu: :tu:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2005, 15:27   #7
kamaja
Guest
 
Postów: n/a
Smile im

dziewczyny



Kamila Natalia Ewa Ewelina Elżbieta Róża Dominika Eliżabet Ala Klaudia Asia lub Joanna Kasia Danuta Monika Eryka Paulina Małgosia lub Gosia Malina Zuzia Ania Anita Anika Beata Dorota Weronika A teraz dziwne dla dziewczyn

Dream mare-kate anastazja (więcej nie znam i nie pamiętam)

chłopcy (tylko normalne imiona):
Kamil Klaudiusz maks Ewelin Paweł Adam Marcin Mariusz Marek Adran Sebastian Tomek Grześ Juzek Robert Bronisław Elvis(to trochę żartobliwe ale można się do tego uciec) Ewen Eryk Mateusz Anastazy to tyle więcej nie pamiętam i nie znam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2005, 09:18   #8
mugzemet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

JA nie daje polskich imion (zazwyczaj) ostatnio mam hiszpańską rodzinkę. Imiona wyszukałam se na google : (instrukcja) wchodzimy na www.google.pl i w wyszukiwarce wpisujemy female names (to były chyba damskie imiona) lub male names (męskie). Jak ktoś chce konkretnego państwa to dopisuje, np. spanish female names (hiszpańskie damskie imiona). JAk komuś sie nie chce szuka to zamieszczam fajną stronkę : http://www.20000-names.com/female_african_names.htm - afrykańskie damskie imiona.

P.S. Chyba nikt nie podawał ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2005, 18:08   #9
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to w moim FS będą takie imiona
Damskie: Thea, Noris, Roksana, Efrem, Hariett, Scarlett
Męskie: Ator, Dustin, Igor, Egbert, Erwim, Wadmin
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2005, 20:06   #10
taSEka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam takie dziwne: Agelonna, Michael, Romeos, anakin, Amidala, Selliat, Keennder, Ashigava, Mekatashi, Orasio
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023