Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.07.2008, 11:36   #1
Zoë Castillo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: I jak wam się podoba?

mnie czas wolny odpowieda ale denerwuje mnie to ze jest mało hobby i znikają punkty 7/10
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.07.2008, 10:27   #2
dareczka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: I jak wam się podoba?

Czas wolny rewelacja, chyba najlepszy dodatek obok CPR. Jedyne co denerwuje to to, ze tak wolno zdobywa się nowe rangi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2008, 10:49   #3
Miyoki
 
Avatar Miyoki
 
Zarejestrowany: 26.07.2006
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 787
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: I jak wam się podoba?

9/10 Mi się podoba. Nowe ubrania (w końcu faceci i kobiety nie mają 4 rodzajów ubrań sportowych), nowe ubrania i biżuteria (!). Do tego są fajne opcje.
Mnie nie wkurza to, że hobby szybko spada, tylko to, że jak np. chcesz podnieść simowi zabawę i klikasz żeby oglądał tv, to potem zyskuje hobby i potem wydzwaniają, że sim zaczął interesować się filmem i literaturą.
I za każdym razem, gdy sim robi jakąś czynność pewien typ hobby mu się powiększa a ci ludzie z tajnych klubów nie dają mi spokoju i wiecznie dzwonią...
Ale tylko to mnie wkurza

Na samym początku jak usłyszałam o takim dodatku jak Czas Wolny, to pomyślałam: "To będzie głupi dodatek, bo przecież jak chcę, żeby moje simy robiły coś w wolnym czasie, to mogą se pooglądać tv, grać na komputerze, pojeździć na wrotkach/łyżwach", ale się myliłam, więc ja w przeciwieństwie do innych osób się nie zawiodłam, bo byłam nastawiona negatywnie na ten dodatek .

Ostatnio edytowane przez Miyoki : 23.08.2008 - 11:40
Miyoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2008, 14:16   #4
Adamsims
 
Avatar Adamsims
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: Świehbodzin
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 251
Reputacja: 10
Blush Odp: I jak wam się podoba?

Bardzo ciężko jest zdobyć nową range , bardzo szybko spada pasek hobby ,a teraz plusy dużo nowych karier i obiektów oraz fryzur i jeszcze dzięki temu dodatkowi gra szybciej chodzi. 7/10 A tych telefonów to nie odbieram.
Adamsims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2008, 19:49   #5
Lufrë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: I jak wam się podoba?

Jeden z moich ulubionych dodatków. Rzeczywiście trudno się zdobywa nowe rangi ale jak dla mnie to jest jedyny minus. Ogólnie czas wolny bardzo urozmaica grę. Moja ocena 9,75/10 ;)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2008, 17:01   #6
LillyGreace
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Super swietny dodatek! Uwielbiam go Nie moge sie oderwac od 2 dni. Duzo nowego i dobrego wprowadza...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2008, 18:27   #7
shizeR
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Marzyłem o tym dodatku ale kiedy go włączyłem rozczarowałem się tak samo było z Podróżami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2008, 18:57   #8
Korlena784
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

10000000000000/10 Bombowy dodatek mnie nie denerwuje nic w tym dodatku on jest bezbłędny nie moge sie doczekac osiedlowego życia jeszcze tylko 15 dni do premiery!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2008, 18:58   #9
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

gdy zobaczyłam CW na półce w MM zaczęłam błagać rodziów o nią..kupili mi,zainstalowałam i..rozczarowanie!Fakt - nic superaśnego się nie spodziewałam ale..liczyłam na coś więcej.Było kilka nowych strojów,parę fryzur, 2 rangi,hobby,denerwujący ludzie z tajnych klubów..dlatego go odinstalowałam

Jednak kasy nie żałuję - fakt,dodatek stoi na półce i pokrywa się kurzem..ale może gdy dokupię pamięć..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2008, 12:22   #10
Holly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wrażenia z gry

Ja też byłam lekko rozczarowana, wiedziałam co dodatek wprowadza do gry, jednak wolę Podróże, bo CW szybko się nudzi.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023