Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.11.2004, 14:47   #1
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie Pojadą...ale niegdy nie dotrą do celu.

Jadąc moimi Simami do miasta, wybieram parcelę i pojawia się to niebieskie tło, taksówka i wczytuje się, ALE... w tym momencie się zawiesza, nigdy nie dojadą na tą cholerną parcelę!
Co jest grane?
Po pierwsze dzieje mi się tak tylko w tej jednej rodzinie, po drugie mam orginal.
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.11.2004, 15:29   #2
bandito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tylko w jednej może jakis błąd gry bo przez chwile pomyślałem,że masz wolny procek i dlatego a moze ta rodzina jest duza i dlatego tak sie wiesza powiedz ile masz osób w rodzinie jak 8 to się nie dziwie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 17:33   #3
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Jednak się myliłam... :1smutny: Grałam teraz inną rodzinką i dzieje się to samo!!! Nie mogę jechać do miasta
Wsadzam do taxi tylko jedną osobę, także ilośc członków rodziny chyba nie ma wpływu na czas zapisywania. Ale w pierwszej rodzince są tylko 2 osoby (babka w ciąży), a w drugiej 6.
Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, bo wczesniej było OK. Zapisywalo się jakieś 5 min maksymalnie i normalnie wszystko działało.

Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, że kończy mi się miejsce na dysku, chociaż zostalo mi jeszcze 515MB, na zapis gry powinno w zupełności wystarczyć.
POMÓŻCIE :ohmy:
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 17:39   #4
DarkSlide
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mialem podobnie jak gralem.A wymagania moj komp spelnia.Po prostu zainstalowałem simsy jeszcze raz i pomogło.Ale wtedy tracisz rodzinki i cala reszte
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 17:55   #5
ashley_olsen
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi sie za to pol godziny miasto wlancza. PS> w kotrym miescie i sklepie są ubrania do kupienia?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 18:06   #6
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał =>kl@udiaa<=
Jednak się myliłam... :1smutny: Grałam teraz inną rodzinką i dzieje się to samo!!! Nie mogę jechać do miasta
Wsadzam do taxi tylko jedną osobę, także ilośc członków rodziny chyba nie ma wpływu na czas zapisywania. Ale w pierwszej rodzince są tylko 2 osoby (babka w ciąży), a w drugiej 6.
Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, bo wczesniej było OK. Zapisywalo się jakieś 5 min maksymalnie i normalnie wszystko działało.

Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, że kończy mi się miejsce na dysku, chociaż zostalo mi jeszcze 515MB, na zapis gry powinno w zupełności wystarczyć.
POMÓŻCIE :ohmy:
5 min czas zapisu i to jest normalne?!
W trakcie przejazdu do innej parceli gra potrzebuje na gwałt sporo miejsca w pamięci wirtualnej, czyli na dysku. Skłaniałbym się bardziej w stronę opcji, że jednak jest za mało miejsca na dysku. To, że wcześniej było OK o niczym nie świadczy. W miarę upływu czasu stopień rozbudowania się gry zwiększa się - może nie pod względem wymaganego miejsca na zapis stanu gry ale pod względem ilości przetwarzanych danych.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 18:16   #7
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Dzieki, sprobuje odinstalować pare gier i pongrawać filmy bo mam tege naprawde full Może rzeczywiście to jest to. Jak zadziała to zaraz napisze, będzie rozwiązaniem dla następnych hehehe
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2004, 18:32   #8
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał =>kl@udiaa<=
Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, że kończy mi się miejsce na dysku, chociaż zostalo mi jeszcze 515MB, na zapis gry powinno w zupełności wystarczyć.
Nie wystarczy. Zależy jakiego systemu używasz (po ludzku mówiąc: którego windowsa), ale ogólnie to musisz mieć na dysku C:/ od 850MB do 1,6 GB wolnego miejsca żeby gra działała w miarę normalnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 14:26   #9
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

NIESTETY, to nie wina braku miejsca. Wyczyściłam dysk do 2,5GB wolnego, ale dalej nie mogą dotrzeć do centrum. Co jeszcze mogłoby być przyczyną?
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 16:13   #10
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał =>kl@udiaa<=
NIESTETY, to nie wina braku miejsca. Wyczyściłam dysk do 2,5GB wolnego, ale dalej nie mogą dotrzeć do centrum. Co jeszcze mogłoby być przyczyną?
Jak masz ustawioną pamięć wirtualną?
Mój Komputer - Właściwości - Wydajność - pamięć wirtualna.
Chociaż to niekoniecznie musi być to. :\ U mnie przy takiej właśnie zmianie parceli zwiększa się od 180MB do 700MB, przy 512MB RAM.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023