Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.08.2005, 21:17   #1
Michalunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie "Aplikacja zostanie zamknięta..."

:help: :help: :help:
Słuchajcie. Dzisiaj se wgrałam domy. No i fajnie gra mi się zawiesiła jak zatwierdzałam rodzinkę. No ok. Zajęłam się czymś innym. A tera wchodze se normalnie, ładują mi się "Chojnice" I wszystko ok... i gra mi się zwiesza! Coś tam pisze, że aplikacja zostaje zamknięta itp. Mnie to jush wkurza! Chyba 6 razy odpalałam grę i nic! Kompletnie nic! Próbowałam wejść do innej okolicy i też nic. Aha, jeśli to pomoże mam zainstalowanych pełno dodatków, ściągam program do oczyszczania dodatków, mam hackerskie Simsy 2 iiii... Nie wiem co jeszcze, ale proszę pomóżcie!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.08.2005, 21:32   #2
Artil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wirus i to dosc powazny pomaga jedynie reinstalacja windowsa wraz z formatowaniem dysku mialem to.. sciagnelas tego wirusa z domkiem ale jego tak latwo nie usuniesz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2005, 21:32   #3
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Domyślnie

Witaj na forum
Hackerskie = pirackie? <jakże ciężko to pisać...> i piratach nie rozmawiamy, a one mają pełno problemów.
Cytat:
Napisał Artil
wirus i to dosc powazny pomaga jedynie reinstalacja windowsa wraz z formatowaniem dysku mialem to.. sciagnelas tego wirusa z domkiem ale jego tak latwo nie usuniesz
Y? Niekoniecznie wirus... omg. To równie dobrze hack, ale prawdopodobnie problem PIRATA (jak sama autorka tematu napisała...) Format? To chyba ostateczność... nie wiem co poradzić, ale dlaczego Wy tak kochacie formatować ludziom dyski???
__________________
av by rainne
edited by saya

Ostatnio edytowane przez Lapis_Lasuli : 02.08.2005 - 21:42
Lapis_Lasuli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2005, 22:43   #4
Michalunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

DZIAŁA! Tzn. więc po kolei... Najpierw zrobiłam co się dało tym Sims 2 Pack Cleane Installer. I pousówałam wszystko. Potm zrobiłam skan wszystkimi programami antywirusowymi i żeczywiście było pare tkz. "zainfekowanych plików", ale mój komp je pousówał i jest ok Jeszcze zobacze jutro czy się da grać :ty: :thx: :smart:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2005, 22:50   #5
Hunter666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam od wczoraj ten sam problem z tym że mam orginalne Simsy i nie mam żadnych dodatków z neta. Podczas włączania jakiejś rodzinki wyskakuje mi wciąż ten napis. Nie wiem kompletnie co mam z tym zrobić. Antywirusa i sprawdzanie dysku już robiłem więc to raczej nie to. Problem mam jeszcze z innymi grami, jak Bloodrayne czy Painkiller. Podczas grania w nie po jakimś czasie komputer całkowicie mi się wyłącza. Coud you help me??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2005, 23:08   #6
Michalunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Powiem ci tak... Ja już mam tą grę od pół roku i jak za długo gram takie coś mi się robi i wtedy się tym nie przejmowalam. A teraz to było wkurzające. No nie wiem co masz zrobić, ja SimExpert nie jestem, wiem tylko tyle co zrobiłam ok. pół godz. temu. Więc to pytanie nie do mnie :sorry:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2005, 14:53   #7
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pięć minut temu, po foramtowaniu dysku na którym obecnie mam tylko sims2 bez żadnych dodatków itp włączyłam sobie grę. Wszystko gra, stworzyłam sobie wirtualny dysk zeby nic się przypadkiem nie stało płycie, wchodzę do rodziny Przyjemniaczków, Liliana idzie sobie do szkoły, ta druga też no i aplikacja zostaje zamknięta :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2005, 12:09   #8
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam dużo dodatków, ale dzisiaj mi się to zdarzyło:
robię nowe otoczenie, rodzinkę, wprowadzam ją do domku, ładuje się, i ... zacina. Robię powrót do windowsa i wyskakuje "aplikacja zostanie zamknięta". I tak ciągle!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2005, 17:03   #9
Michalunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sciągnij sobie program Sims 2 Pack Clean Installer. Musisz poszykać na forum. I wcześniej przenień folder "Downloads" np. na pulpit i zobacz czy się zacina. Jeśli nie to wina dodatków i powinnaś zainstalować ten program, jeśli nie to coś innego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2005, 20:59   #10
OLcia90
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

lol z tymi hacerskimi simsami to tez pelno problemow...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023