Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 04.09.2015, 12:57   #1
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Arrow Droga do Fortuny

[IMG]http://i58.************/33b3dz4.jpg[/IMG]

Siemka Miałem najpierw robić fotostory, ale jednak przez to, że niektóre tematy są na tym forum mało akceptowalne, to postanowiłem po prostu nieco simsami się pobawić. A że w simsach najlepsze jest budowanie domków, zarabianie pieniążków i ogólnie rozwój wszystkiego czego się da, to i za tym poszedłem.



ODCINEK 1




Simka jest wylosowana za pomocą kostki, gdybym to ja ją tworzył byłoby dużo gorzej Nazywa się Amanda Moneta i jej aspiracją jest spełnienie zawodowe i zarobienie dwóch wagonów pieniążków! Jej cechy, to ambitna, aktywna, oraz materialistka.

Do grania wybrałem Newcrest, docelowo mam tam pobudowac swoje własny domki i parcele i jakoś to miasteczko zaludnić. Puki co jest całkiem puste


Zbudowałem jej starter, niezbyt wybitny, ale jakoś nie miałem weny do budowania Z resztą i tak będzie on pewnie w najbliższym czasie wielokrotnie przebudowywany i dostosowywany do rodzinki




Pierwsze, co zrobiła Amanda, to oczywiście poszukanie pracy! Niewiele myśląc wybrała karierę przestępcy (gdyż słyszała wieści, że jest ona bardzo dobrze płatna)! Niestety nieco rozczarował ją 7-dzienny tydzień pracy i tylko 3 dni urlopu... No cóż, jeśli chce się być bajecznie bogatym, wymaga to poświęceń!


Nim jednak Amanda poszła do pracy, postanowiła wyrwać jakiegoś przystojniaka na mieście. Przecież nie może być sama jak palec, ona też ma swoje potrzeby! Poza tym, ktoś musiał odziedziczyć uzbieraną przez nią przyszłą fortunę. A zrobienie dzieci nie będzie zbyt łatwe bez męża!

Wybrała się więc do pobliskiego parku, gdzie od razu ktoś wpadł jej w oko.


Niestety koleś szybko się zmył, a ona pozostała w kobiecym gronie.


Szybko jednak zorientowała się, że przy stoliku obok siedzą obiekty, które interesowały ją wiele bardziej niż babie plotki!





Rozmowa toczyła się wspaniale, jednak na horyzoncie pojawił się ON! Amandzie od razu zabłysnęły oczy, kiedy tylko go zobaczyła.


Niestety, chyba był już przywiązany...


Amanda nie była szczególnie zadowolona z tego powodu,


więc odbiła to sobie na zbieraniu kamieni, które potem wysłała do laboratorium na badania.


Jako że Amandzie została jeszcze chwila wolnego przed pierwszym dniem pracy, postanowiła wznowić poszukiwania. Może ten....? Eeee... Chyba nie, trochę młodociany. Mogliby zamknąc ją we więzieniu!


A może ten? Jakiś taki...? No już sama nie wiedziała co o tym myśleć.


Jeszcze w ostatnią godzinę przed pójściem do pracy spotkała słynnego Dona Lotario! Kurde, ten to ma ciało! Niestety nie mogli porozmawiać zbyt długo, gdyż spieszyła się do pracy...


Z której wróciła bardzo zestresowana i zmęczona. Ale za to zarobiła swoje pierwsze 63 simoleonów!



__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 04.09.2015 - 13:01
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023