Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 25.07.2016, 15:13   #1
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 519
Reputacja: 22
Domyślnie Kwitnące Wzgórza vol.2

Spoiler: pokaż
Witajcie kochani.
Postanowiłam wznowić swoją relację, wiem że będzie ciężko i będę musiała włożyć w to wiele wysiłku.
Zamknęcie pictapa totalnie mnie załamało, te zdjęcia były tak stare, chwile które mnie otaczały gdy je robiłam były tak różne, tyle wspomnień, a teraz wszystko przepadło.
Dla ciekawostki dodam, że pierwszą relację zaczęłam pisać gdy zaczęłam pracować w Kauflandzie sprzedając mieso
Było to trzy lata temu, a pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj..
Dla wszystkich, którzy polubili rodzinę Jałowców i Młynarzy


–––
Kwitnące Wzgórza vol.2

–––

Część 1

Halina Jałowiec mieszka wraz z narzeczonym - Dominikiem, w dwupokojowym mieszkaniu. Mieszkanie wyżej należy do Dominika. Sim był sąsiadem Haliny, tutaj właśnie się poznali. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane, dzięki czemu simowie mają wystarczająco simoleonów na opłacenie czynszu oraz rachunku telefonicznego








Planują wziąć ślub przed końcem roku, ale wciąż zbierają simoleony




Wraz z nimi mieszka kotka Haliny






Dominik pracuje jako recepjonista w kancelarii adwokackiej - marzy o zostaniu prawnikiem. Niestety na razie muszą mu wystarczyć rozprawy sądowe znane z telewizji





__________


Rodzina Jałowców wciąż mieszka w tym samym domu, który Edyta kupiła wraz z Filipem tuż po studiach z pieniędzy pożyczonych z banku.. Kredyt ten nie raz był przyczyną kłótni małżonków. Na szczęście udało im się spłacić wszystkie raty wraz z odsetkami




Ich młodsza córka - Honorata, prowadzi małą piekarnię. Udało jej się już pozyskać kilku stałych klientów, którzy przychodzą codziennie po świeże pieczywo, czy też wypieki na specjalne okazje




__________

Tymczasem rodzina Miłków podnosi się po stracie matki i żony. Nagła śmierć Teresy wstrząsnęła wszystkimi - najbardziej Gracjanem, który stracił również ojca. Sim obecnie studiuje na Uniwersytecie Simowym.
Jego przyrodnia siostra niestety nie ma takich ambicji. Matylda jest bardzo nieśmiałą simką, która nie wierzy w siebie.
Ostatnio postanowiła zmienić fryzurę










Zmieniła również kolor włosów. Mimo wszystko wciąż czuła się gorsza i brzydsza od innych simek

- Kochanie, uśmiechnij się, Wyglądasz wspaniale




Adam trzyma się dla córki. Po śmierci żony pełni rolę matki i ojca



- Jutro przeglądniemy stypendia i zasady rekrutacji na uczelnie. Co ty na to?




- No nie wiem, ale zobaczyć zawsze możemy




Nocami jednak desperacko pragnie by jego żona jak i również nienarodzone dziecko, były przy nim




Z okazji zbliżających się urodzin Adama, Matylda chciała kupić ojcu coś niezwykłego. Długo zastanawiała się nad prezentem, aż pewnego dnia zupełnie przypadkiem zobaczyła nową wodę kolońską

- Po ile buteleczka?



- 69 simoleonów
- O jejku, no ale nic, poproszę jedną



____

Honorata wreszcie postanowiła posunąć swój związek dalej. Zawsze mówiła, że poczeka z tym do ślubu, ale Daniel - jej narzeczony, sprawiał że chciała złamać wszelkie granice. Postanowiła, że tego wieczoru pierwszy raz zrobi bara bara.
Spotkanie zaczęło się niewinnie







- Wiesz Daniel, tak sobie myślę że może byś przyszedł w niedzielę? Jesteśmy zaręczeni, a ty jeszcze nawet nie poznałeś moich rodziców
- No, nie wiem, zobaczymy, skupmy się na teraz, a o jutrze pogadamy jutro



Po posiłku przejechali się po mieście, po czym Honorka wjechała w uliczkę

- Daniel, jestem gotowa




Zbiżenie trwało krótko, sim szybko się ubrał po czym wyszedł z auta

- Co się stało, Daniel?
- Niestety, to nie wypali. Zrywam z tobą




- Co ty gadasz? Żartujesz sobie ze mnie? Dlaczego?




- Oboje szukamy czegoś innego, sama musisz to przyznać




- Ty gnoju niedomty!
- Wyluzuj dzikusko zeszmacona! Spadam stąd, nara
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023