Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.01.2005, 10:10   #1
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

MIAŁEM KIEDYŚ SIMKE i jej męża ogrodziłęm dom basenem i zabiłem męża śmierć wskoczyła do basenu na główke i wyszła i dopiero wtedy wzieła dusze.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.01.2005, 10:45   #2
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To było dobre !!!Ja kiedys cos takiego zrobiłam, że jak sim szedł po schodach, to schody skasowałam za pomocą kodu i wtedy...sim spadł na ziemię!!!To wyglądało komicznie !!!Sim spadł i tak dzwinie potrząsał głową i później wstał i tupał nogami...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 20:55   #3
Migan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Binek
MIAŁEM KIEDYŚ SIMKE i jej męża ogrodziłęm dom basenem i zabiłem męża śmierć wskoczyła do basenu na główke i wyszła i dopiero wtedy wzieła dusze.
Ale to nie możliwe bo śmierc by przeszła po wodzie tak jak duch normalnie bedzie hcodzic po wodzie a nie pływac ,,,,,,,,,,jakos nie umiem w to uwierzyć???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2005, 13:11   #4
Nessa
Guest
 
Postów: n/a
Blush psypadek na miescie w randce

Nioo ja kiedyś w randce miałam sima który szukał dziefcyny Nio i grał sobie w mini kolej na mieście (a ja wtedy szukałam kandydatki dla niego ) No i nagle zobaczyłam że przestał grać i no i najechałam na niego kursorem żeby dać mu jakieś zadanie a wtedy stanęła przed nim jakaś simka i zaczęli sie całowac romantycznie Nawet jej nie znałam skończyło się to ślubem-Arthur (bo tak nazywał się ten sim) już nie szukał dziewczyny(kłopot z głowy )Ktoś mówił cośik podobnego to mofie nie odgapiłam bo tak było naprawde

Ostatnio edytowane przez Nessa : 13.01.2005 - 13:14
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 20:53   #5
Sana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Do mnie natomiast przyszedł Ćwir i ukradł wszystkie krasnale
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 19:56   #6
Migan
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Mam pytania : czy w simsach swiatowe zycie da sie zrobić swieta zeby przyszedl mikolaj.
Czy w tych simsach(swiatowe zycie)da sie zrobic by była awaria prądu i podobne rzeczy?????????? Moja koleżnka Paulina,miała simsy i do niej przyszedł niedzwiedź i grzebał w śmietniku (niewiem czy prawda ona mi tak mówiła)a wy takie cos mieliscie???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 15:24   #7
Sithijka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał M!S!A123
Mam pytania : czy w simsach swiatowe zycie da sie zrobić swieta zeby przyszedl mikolaj.
Czy w tych simsach(swiatowe zycie)da sie zrobic by była awaria prądu i podobne rzeczy?????????? Moja koleżnka Paulina,miała simsy i do niej przyszedł niedzwiedź i grzebał w śmietniku (niewiem czy prawda ona mi tak mówiła)a wy takie cos mieliscie???
Tak, to prawda, misiu grzebie w śmieciach, święta da się zrobić, nawet takie, żeby Mikołaj przyszedł, tylko nie jestem pewna czy w światowym życiu (mam wszystkie dodatki, więc nigdy nie jestem pewna co nowego w którym dodatku jest).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2005, 17:28   #8
Mysiula92
Guest
 
Postów: n/a
Grin Łeeeee

To bylo tak dawno temu, ale nigdy tego nie zapomne. Otóż mój pierwszy wykształcony sim musiał rozwinąć logike żeby dostać awans i kazałam mu patrzeć przez lunete. Patrzał tak często i tak długo że pewnego dnia jak tak sobie patrzał to wokół niego zielone kółeczka i zniknął. A jego dzieciak który stał obok zaczął skakać, wydzierać sie a nad jego głową pojawił się dymek z latającym talerzem. TO BYŁO
Najpierw mnie to zszokowało, potem zdziwiło a teraz aż mi sie z tego śmiać chce :laugha:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2005, 15:14   #9
Królik
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Cytat:
Napisał M!S!A123
czy w simsach swiatowe zycie da sie zrobić swieta zeby przyszedl mikolaj.
Da się Musisz tylko kupić: choinkę, kominek i ciasteczka babci Halinki (czy jakoś tak ) Gdy przyjdzie noc zapal kominek (ciasteczka i choinka muszą być w tym samym pokoju co on) Niech twoje simy pójdą spać, wtedy, koło północy, przyjdzie św. Mikołaj, który "zeżre" ciasteczka i położy kilka prezentów pod choinką
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2005, 16:44   #10
Edyśka
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Cytat:
Napisał Królik
Da się Musisz tylko kupić: choinkę, kominek i ciasteczka babci Halinki (czy jakoś tak ) Gdy przyjdzie noc zapal kominek (ciasteczka i choinka muszą być w tym samym pokoju co on) Niech twoje simy pójdą spać, wtedy, koło północy, przyjdzie św. Mikołaj, który "zeżre" ciasteczka i położy kilka prezentów pod choinką
Ale w the sims 1 czy the sims 2??? Bo ja też chcę mikołaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023