Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.10.2006, 12:14   #1
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie The Sims 2: Cztery pory roku - Informacje (nie fotki!)

W pudełku The Sims 2 Pets jest ulotka nowego dodatku związanego z tym, że będą pory roku! Zajefajnie! Będzie wreszcie deszcz, słońce, padający śnieg, a takze jezienna pogoda z liśćmi ^.- Nie wiem, jak się będzie nazywał, ale identyczny obrazek jest tutaj: http://thesims2.ea.com/ Na dole, po prawej.

A także będzie w listopa mini dodatek "Na święta" w stylu pudełka, jak rozrywka rodzinna i glamour. Z akcesoriami na święta. Ale wydaje mi się, że będzie to coś w rodzaju wydania specjalnego zestawa świątecznego =p Ktoś wie coś na ten temat?

Ale z tymi porami roku to super! Kolejne szczegóły, kolejna rozmaitość, aby wzbogacić życie simów A nie tylko jedna i ta sama pogoda
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.10.2006, 22:34   #2
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Selena
Nie wyobrażam sobie, żeby miałobyć koniec dodatków O_O Zawsze miałam na co czekać ;(
To ploty, dodatków nie będzie mniej niż dla 1-ki - to pewne. Oni trzepią na tym taką kasę, że wiecie... O to im chodzi. Deszczu faktycznie nie będzie na pewno, bo ten ich deszcz - jak kiedyś sprawdzaliśmy tutaj - strasznie spowalnia grę, a taka opcja tylko dla "Tańcz w deszczu" to złe rozwiązanie. Więc wymyślili sobie, że zawsze będzie ładnie, bo nie potrafią sobie z tym poradzić. Chyba też problem jest w tym, że deszcz padał przez dach. BTW... Ten dodatek powinien być w stylu "jedynkowych" WAKACJI - hmm? Swoją drogą... Jak to będzie? Jeśli osobne dzielnice dla pór roku to dziękuję, wysiadam na najbliższej stacji. Zobaczymy. Byćmoże co jakiś czas (skoro mamy już wprowadzone dni tygodnia od początku serii) będzie się zmieniał sezon? Coprawda bez deszczu i padających płatków śniegu, ale... Chodzi mi o teren. W sumie byłoby to przyjemne. W ten oto sposób możnaby zrobić spadające na jesień liście, które możnaby grabić. W połączeniu z ZWIERZĘTAMI koty i psy mogłby buszowaćw liściach. W zimę natomiast tekstura trawy byłaby pokryta śniegiem, drzewa bez liście a przy opcji dostępnej w wolnej przestrzeni - obok "Podejdź tutaj" czy "Podskocz tutaj" byłaby opcja "Zrób bałwana". Tak, pomarzyć dobra rzecz... Ale to będzie coś innego, bo na pewno nie będąmieli ochoty na takie zmiany, zwłaszcza że trzeba by tworzyć "nowe" drzewa bez liści, tych aktualnych modeli a śnieg w Dziwnowie wydawałby się conajmniej dziwny. To pewnie będą kolejne raczej zbędne gadżety... Nieużywalne narty, nowe kurtki z szalikami, bleh. xP


Z obrazka jednak wynikałoby, że...
- Wiosną jest czas na ogródek, może jakieś warzywa prosto z ogrodu?
- Latem można opalić sima?
- Jesienią faktycznie grabimy liście.
- Zimą pada śnieg... o_O
Ale to pewnie podpucha, jak zwykle.

Ostatnio edytowane przez Fizzly : 22.10.2006 - 22:42
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2006, 02:23   #3
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

W najnowszym nomerze Gry Extra 6/2006, gdzie cały numer poświęcony The Sims 2 Zwierzaki napisali o tych porach roku Napisali o padającym deszczu, o łowieniu ryb w przydomowym stawie, o lepieniu bałwana zimą i rzucaniu śnieżkami, jak o grabieniu liści jesienią. A to z domkiem letniskowym i zimowym napisali to określając, cytuję, "Na posesji zbudujemy domek letniskowy albo lodowe igloo (...)". A i jeszcze, że wyjdą na wiosnę
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2006, 21:39   #4
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A teraz coś ciekawszego:

http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Sims_2:_Pory_Roku <- przeczytajcie to. Normalnie mnie powaliło.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2006, 20:17   #5
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jestem tylko ciekawa jednego. Ile trwa jedna pora roku? Bo było by dziwnie, gdyby np. 2dni. Wtedy małe dzieci pół swojego etapu życia spędziłyby np. w wiosnę, drugą latem? A,i jeszcze zastanawia mnie, czy jak się będzie miało Własny Biznes, to czy będzie można otworzyć sklep z przetworami domowymi?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2007, 10:30   #6
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Słyszałam jeszcze,że jak się dobrze zajmujesz ogrodem to przychodzą z jakeigoś kółka ogrodników i pytają czy nie chcesz dołączyć Ale nie wiem ile w tym prawdy xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2007, 11:44   #7
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajnie, że wyjdzie taki dodatek. Wogóle, za każdym razem, gdy wychodzi nowy dodatek, gra staje się coraz bardziej podobna do prawdziwegi życia. Widziałam też, na którymś zdjęciu, jak simka tak długo się opalała, aż jej skóra zrobiła się czerwona. Jedno będzie tylko głupie: jeżeli sim nie zgrabi liści, to dostaje upomnienie :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2007, 21:49   #8
_Ania_
 
Zarejestrowany: 09.03.2006
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie

Z tego co pamiętam, to jedna pora roku trwa 6 dni (jeśli niczego nie pomieszałam). No chyba że ustawi się np. dwie pory pod rząd.
A, i jeszcze coś takiego było, że jakaś pora może nadejść wcześniej (czyli na jesień spaść śnieg itp.).

To kółko ogrodników będzie chyba na tej samej zasadzie, jak przyjęcie do szkoły prywatnej. Zaprasza się przedstawiciela i jeśli mu się spodoba (zapewne ogród), to nas do tego kółka przyjmują.
_Ania_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2007, 15:12   #9
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Niezależnie od tego, czy będziesz zacieśniać rodzinne więzi zimą,
na wiosnę przeżywać rozkwitający romans,
pogłębiać przyjacielskie stosunki latem,
lub walczyć o szybki awans jesienią,
pory roku w istotny i niespotykany wcześniej sposób
wpłyną na życie Twoich Simów!


Za sprawą czterech pór roku, z którymi wiązać się będą sezonowe zajęcia oraz ubrania na każdą pogodę, możecie spodziewać się wyśmienitej zabawy! Każda pora roku będzie w niecodzienny sposób wpływać m.in. na relacje między Simami, ich nastrój, umiejętności oraz karierę. Konieczne okaże się stosowne do pogody ubranie bohaterów, gdyż w przeciwnym razie po prostu zamarzną na dworze lub odczują bolesne skutki poparzenia skóry promieniami słonecznymi. Pogoda w The Sims 2 Cztery pory roku nie raz spłata figla!

Niezależnie od tego, czy będziesz zacieśniać rodzinne więzi zimą, na wiosnę przeżywać rozkwitający romans, pogłębiać przyjacielskie stosunki latem, lub walczyć o szybki awans jesienią, pory roku w istotny i niespotykany wcześniej sposób wpłyną na życie Twoich Simów! Latem walcz z upałami – załóż strój kąpielowy i wskocz do basenu. Zimą wybierz się na łyżwy, a przy okazji stocz bitwę na śnieżki i ulep bałwana. Każdy sezon będzie wyjątkowy dzięki prezentowanym na ekranie efektom specjalnym, budującym klimat zmieniającej się pogody. Interesująco zapowiada się możliwość założenia własnego ogródka. Umiejętna uprawa będzie nagradzana sokami o zaskakujących właściwościach - napoje miłosne, energetyczne, lecznicze czy poprawiające inteligencję to tylko niektóre z nich!

„W The Sims 2 Cztery pory roku spełnimy prośby graczy, przedstawiając wyjątkową zabawę polegającą na udziale Simów w charakterystycznych dla pór roku czynnościach. Z racji tego, że każda pora roku toczyć się będzie w odmienny sposób, gwarantujemy nieustanny powiew świeżości.” – powiedział wiceprezes i szef studia The Sims, Rod Humble."

Mozna gre juz zxamawiac na allegro. Dostawa 24h po premierze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2007, 17:03   #10
Idil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podobno każda pora trwa 6 dni.
Myślę że będziesz mogła sprzedawać eliksiry no bo jak można jedzonko itp to je chyba też
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023