Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.11.2004, 14:19   #1
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Question Problem- Zombie

W domku moich simów zrobił się pożar, jeden sim się palił, przyszła kostucha. Moja simka poprosiła ją o życie dla sima i grały w "papier, nożyczki, kamień". Niestety, po chwili kostucha coś takiego powiedziała: "Niestety, przegrałeś z kostuchą, ale nie martw się, ożywię twojego sima. Ale nie podniecaj się tak, bo teraz twój sim to zombie...". Po czym kostucha poszła, a sim jest zielony, ma wszystko na czerwono i ma podarte ubranie...Mam pytanko: co taki zombie może zrobić???Czy jest groźny???
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.11.2004, 14:59   #2
koslawy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja pamietam ze chyba mozna go zrobic normalnym simem sprzedajac go (move_objects on) i klikajac na jego ikonke
 
stare 13.11.2004, 17:36   #3
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał koslawy
ja pamietam ze chyba mozna go zrobic normalnym simem sprzedajac go (move_objects on) i klikajac na jego ikonke
O NIE! Nie kasujemy zombie!! NIe możemy! Bo nigdy go już nie spotkamy!
Najlepiej pojechać (jeżeli masz zwierzaki) na starówkę i poprosić wróżkę
(taka na żółto ubrana, nie wiem jak się zwie w grze...) aby ożywiła zombie.
Zombie nie jest groźny. No i nie zginie A tak poza tym to jest to zwykły sim !
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline  
stare 13.11.2004, 20:31   #4
Ira
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wróżka jest na starówce, wiesz taka w kapeluszu i w kanarkowej sukience, poproś by ozywiła tego zombi(np. Ożyw Jacka), chyba że nie masz zwierzaków to pozostaje move_objects on.

Zombi jest nie grożny, może zostać w rodzinie oprócz wyglądu się niczym nie rózni.
 
stare 15.11.2004, 18:03   #5
patenka
Guest
 
Postów: n/a
Idea

Też tak miałam (albo tylko podobnie) i pojecham na starówke do wrózki (miała żółtą suknie i żółty kapelusz) i poprosiłam ją o wskrzeszenie mojego sima.
 
stare 23.11.2004, 14:47   #6
Sim magiczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja też tak miałem mój dzieciak zginął w pożarze i stał się zombi chodził normalnie do szkoły
Jeśli sim ci znowu umrze zanim kostucha pzyjdzie zapisz grę jeśli znowu przegrasz poprostu wyjdź i wejdź do rodziny jeśli będziesz nadal przegrywała po prostu rób to samo
 
stare 23.11.2004, 18:20   #7
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

Może... ja też muszę :] Pytanie - co to znaczy "nie zginie"? NIby jest nieśmiertelny? Nie wydaje mi się
Windrider jest offline  
stare 04.01.2005, 21:04   #8
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oczywiscie ze taki Zombie jest jak kazdy inny. Wystarczy tylko poprawic mu nastroj i wszytko jest ok. Tylko ten wyglad.... :/ Tylko ze ja nie moglem nim chodzic do pracy... Pewnie sie go bali Heheh :ashoot:
 
stare 04.01.2005, 21:27   #9
Vavill
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam fajnie bo mi sprzyja to ze jest zombie w rodzinie 1.żyje jak zwykły sim.... 2. chodzi do pracy... 3. mój smok go bardzo lubi 4. Jak skasuje go to zawsze mi wraca tylko ze nie jest juz zombie tylko simem 5. Orginalny so niem? 6. mi to wszystko jedno... czasem mi siem wydaje ze zatrzymuje siem przy grobie zmarłej by ten duch wyszedł i se rozmawiali... oczywiście niemozlife... niepamientam juz nic... normalnie jak normalny sim
 
stare 08.01.2005, 16:21   #10
lipa15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie jak wyleczyć zombie

Skasować kodem move_objects on, lub wsadzić do basenu bez drabinki. Zombie chyba nie może już zginąć.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023