Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.03.2014, 17:04   #1
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Forumowa Mafia III

Forumowa Mafia III

Zasady gry:


W tym temacie dyskutujecie o tym, kto może być mafiosem. Codziennie do 19:30 każdy z graczy wysyła mi pm’a z nickiem osoby, którą uważa za mafiosa. Po tej godzinie zostaną upublicznione wyniki głosowania i odbędzie się „egzekucja”. Po niej do 22:00 mafiosi wysyłają mi pm’a z ustalonym między sobą nickiem osoby, którą eliminują z gry. W tym samym czasie Cattani przesyła mi pm’a z nickiem osoby, którą sprawdza, czy jest w mafii. Jeśli mafiosi i Cattani wytypują tego samego gracza, to on przeżywa. Żeby uniknąć podglądania, czy ktoś do mnie pisze, reszta uczestników do tej 22:00 ma mi wysłać pm’a o treści: „miasto”.
Osoba, która zginie, nie bierze udziału w dalszej zabawie i nie spekuluje z innymi na temat ról innych graczy.

Cattani może sprawdzić samego siebie, jeśli z jakichś powodów boi się o własne życie. Choć prosiłabym o nienadużywanie tego .

Jeśli w głosowaniu mieszkańców będzie remis, nikt nie ginie.
Po śmierci z rąk miasta poinformuję, czy dana osoba była mafiosem, czy nie. W wypadku śmierci przez mafię nie będzie takiej informacji. Nie będę zdradzać również, czy ofiara miała jakąś inną rolę (w obu przypadkach).


Absolutnie zakazane jest:
1. Zdradzanie innym, jaką dostało się rolę. Dopuszczalne jest przyznanie się do roli oraz blefowanie w tym temacie, ale trzeba się wtedy liczyć z możliwością wyeliminowania z gry przez mafię lub mieszkańców.
2. Plotki i spekulacje na temat ról innych uczestników poza tym tematem. Tylko mafiosi mogą się kontaktować między sobą poza grą.
3. Pisanie w tym temacie przez osoby spoza gry.

Niech ktoś mi się wyłamie i spróbuje złamać któryś z powyższych punktów lub w jakikolwiek inny sposób oszukiwać, to dostanie miesięcznego bana . Nie, to nie był żart.

Jeśli ktoś raz nie odda głosu w głosowaniu mieszkańców, to ok. W każdym kolejnym przypadku będzie to liczone jako głos na siebie.

Pierwsze zabójstwo mafii jutro do 22:00, pierwsze głosowanie mieszkańców pojutrze do 19:30.
W tym temacie mogą się wypowiadać jedynie gracze pozostali przy życiu (też grozi banem)!



Realia:

Miejsce: Silverlight City.
Realia: Pretty Little Liars.
Jesteście licealistami. Ktoś zabił Waszą przyjaciółkę a teraz Was szantażuje, przysyłając Wam smsy z pogróżkami. Musicie szybko dowiedzieć się, kto za tym stoi, zanim zginiecie jako następni.


Aby jakoś zacząć grę, możecie opisać swoje postaci. Czas akcji: mniej więcej aktualny. Zebraliście się w domu Diany, żeby spróbować zgadnąć, kto może czyhać na Wasze życia.
Nie zagłębiajcie się za bardzo w fabułę. Pamiętajcie, że głównym celem jest wyłapanie mafiosów!Nie róbcie z tego zwykłego RPGa. Będzie bardziej emocjonująco.




Podział ról:


- 3 mafiosów,
- 1 Cattani.


Głosujcie, blefujcie, eliminujcie, rzucajcie na innych podejrzenia i bawcie się dobrze!
Oskarżajcie się, ale kulturalnie .

Pamiętajcie: nieważne, jaką rolę dostaniecie. Każdy z uczestników jest tak samo ważny i ma wpływ na życie innych graczy!

Powodzenia w przeżyciu !

Lista osób biorących udział w zabawie wg kolejności zgłoszeń:


1. Pink Panther
2. Laselight
3. Ktoś
4. Diana
5. Krewetka
6. Apocalypsa
7. Orka Helena
alpherainn
Morgana
8. Everlasting
9. Cheeba
10. wieloryb
11. Björk
12. Privilege
13. Juliet
14. Redmoon
Cheyenne
15. Kędziorek




Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało. Zaraz idę rozsyłać role.
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 02.04.2014 - 18:50
Libby jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.03.2014, 17:26   #2
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Jestem Kuba, uczeń trzeciej klasy. Balansuję na krawędzi dobrego i przeciętnego ucznia. W klasie maturalnej nieco bardziej przykładam się do nauki niż do dobrej opinii wśród innych uczniów liceum, lecz nadal utrzymuję przeważnie dobre stosunki z kolegami z klasy. Aktywnie uczestniczę w życiu szkoły. Moim hobby jest doprowadzanie nielubianych przeze mnie osób do zamykania się w kiblu i gorzkiego płaczu oraz granie w gry strategiczne. Gdy tylko mam wolny moment pakuję walizkę i wyjeżdżam na plażę
Witam wszystkich!
__________________

Ostatnio edytowane przez Everlasting : 30.03.2014 - 17:30
Everlasting jest offline  
stare 30.03.2014, 18:26   #3
Cheyenne
 
Zarejestrowany: 23.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 59
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Mam na imię Joanna, jestem uczennicą drugiej klasy. Uczę się dobrze, ale nie uchodzę za kujona. Wręcz przeciwnie, jestem dosyć popularna. Angażuję się w życie szkoły i wszędzie mnie pełno. Lubię jeździć na rowerze i czytać, a także pływać i leniuchować. Udzielam korepetycji z języka angielskiego. Witajcie!
Cheyenne jest offline  
stare 30.03.2014, 18:30   #4
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 536
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Cześć, jestem Kamil. Chodzę do drugiej klasy. Lubię naukę, ale bez przesady-nie jestem kujonem. Jestem dosyć zamknięty w sobie i nie interesuję się tyc co inni o mnie myślą, więc nie mam zbyt wielu przyjaciół. Wieczory spędzam samotnie, przy komputerze lub muzyce...lub tym i tym.
redmoon jest offline  
stare 30.03.2014, 18:35   #5
alpherainn
 
Zarejestrowany: 16.07.2012
Skąd: gdzie diabeł mówi dobranoc
Płeć: Mężczyzna
Postów: 312
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Jestem Alpherainn. Nie jest to moje prawdziwe imię, ale dość stary już pseudonim, przez co prawie każdy tak mnie nazywa. Jestem typowym humanistą, choć chemia, jako jedyna z nauk ścisłych nie sprawia mi dużych kłopotów. Niezbyt często się uczę, ale moje oceny są w miarę dobre. Nie lubię mówić o sobie, jestem samotnikiem, choć lubię czasami pogadać z przyjaciółmi. Uwielbiam oglądać seriale i słuchać muzyki. Kocham czytać powieści fantastyczne i pisać opowiadania oraz wiersze.
alpherainn jest offline  
stare 30.03.2014, 18:39   #6
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,262
Reputacja: 37
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Jestem Diana, choć tak naprawdę mam na imię Aleksandra. W wolnym czasie lubię rysować, tworzyć grafikę, pisać jakieś opowiadania - kreatywnie. W szkole jestem najlepsza w językach obcych, lubię angielski i niemiecki.
Cytat:
Zebraliście się w domu Diany, żeby spróbować zgadnąć, kto może czyhać na Wasze życia.
Rozgośćcie się
__________________
Diana jest offline  
stare 30.03.2014, 18:54   #7
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Jestem Helena, największy kujon w szkole xd moim chłopakiem jest Dżony, jest moją jedyną i prawdziwą miłością <3 awww
__________________

La Tortura jest offline  
stare 30.03.2014, 18:57   #8
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Jestem Dżony, najpopularniejszy w szkole. Sportowiec. Każdy chce być taki jak ja. Chłopak Heleny, która zawsze pomaga mi w zaliczaniu przedmiotów. Kto wie, czy to prawdziwa miłość. Były chłopak zamordowanej dziewczyny.

(WGLE ŚWIETNE KLIMATY, KOCHAM CIĘ ZA TO AWWW)
__________________
Lubie jest offline  
stare 30.03.2014, 18:59   #9
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Moja ksywa to Kędziorek (Kędzia dla tych, co się śpieszą) choć sama nie wiem kto to wymyślił i dlaczego. Jestem w klasie maturalnej. Nauczyciele mają ze mną krzyż pański i wciąż bezskutecznie starają się mnie zmusić do nauki, ale to pewnie dlatego, że chcą się mnie jak najszybciej pozbyć z tej szkoły (groźba powtarzania klasy przez mnie pewnie im się śni po nocach). Nie lubię się uczyć, ale dla świętego spokoju raz na jakiś czas postaram się o dobrą ocenę. Uwielbiam słuchać muzyki, czytać kryminały i oglądać dobre filmy. Co weekend robię z przyjaciółmi serialowy wieczór, podczas którego opychamy się pizzą. A przynajmniej robiłabym tak jeszcze, gdyby kilka dni temu jakiś skurkowaniec nie zabił naszej kumpeli. Zebraliśmy się teraz w domu Diany. Niektórych ludzi kojarzę, z innymi się kumpluję.. Wciąż się tylko zastanawiam, co za psychol wysyła nam te zrąbane smsy?!
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  
stare 30.03.2014, 19:01   #10
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,335
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia III

Jestem Lase, uczennica 2 lo. Las. Nie jest moim prawdziwym imieniem, lecz łatwiej jest mi się posługiwać pseudonimem. Jestem dobrym uczniem z fizyki i historii, lecz lubię także matmę. Uwielbiam język angielski, chciałabym jeszcze się uczyć rosyjskiego. Geografia i język polski należą do moich słabych stron. Do nauki nie przykladam wielkiej uwagi, ważne jest dla mnie tylko zdanie. W sumie nie wiem, co robię na biolchemie, przecież za tymi przedmiotami nie przepadam. Nie jestem zbyt towarzyską osobą, zwykłe podejście do kogoś jest dla mnie problemem. Jednak moim hobby jest kablowanie na osoby przeze mnie wybrane. No i cały czas słucham muzyki, jak mogłam o tym zapomnieć.
__________________
Laselight jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023