Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.07.2007, 17:24   #1
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał LinkaLp
Dzięki Isi i takie pytanko mam jeszcze czy pliki SIMS2PACK trzeba koniecznie rozpakowywać?? Jeśli tak to czy jest jakiś sposób aby rozpakować większą ilość na raz?? Bo już sie mi w głowie kręci od nich :wacko:
Plików SIMS2PACK nie rozpakowywujesz tylko klikasz dwa razy aby je zainstalować w grze. Rozpakowywuje się tylko pliki w formatach .zip i .rar.
Rocket jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.07.2007, 11:42   #2
Jaredka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał RocketQueen
Plików SIMS2PACK nie rozpakowywujesz tylko klikasz dwa razy aby je zainstalować w grze. Rozpakowywuje się tylko pliki w formatach .zip i .rar.

Ale każdy trzeba pojedynczo tak? Nie można kilku na raz?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2007, 17:29   #3
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał LinkaLp
Ale każdy trzeba pojedynczo tak? Nie można kilku na raz?
Tak, każdy się pojedynczo instaluje (niestety .

Na zagranicznym forum mts2 jest narzędzie do instalowania większej ilości takich plików naraz:
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=37577
Ale ja niestety jeszcze się z nim nie zapoznałam wczoraj wieczorem to sobie znalazłam) i w tej chwili nie potrafię go obsługiwać.
Ale z tego co tam widzę to nie jest bardzo skomplikowane - trzeba zainstalować biblioteki stąd -> http://www.modthesims2.com/files/, żeby działało, potem program rozpakować, otworzyć i wybrać z komputera pliki do rozpakowywania.

Ostatnio edytowane przez Isi : 23.07.2007 - 17:32
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2008, 19:52   #4
Limited
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Klikam żeby mi sie te dodatki Sims2pack zainstalowaly np. dom, ale w grze ich nie ma... co musze zrobic ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2008, 17:18   #5
daisy150
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Ja mam problem, bo jak dla mnie dzialaja tylko dodatki z caymi simami tam gdzie trzeba je instalowac, inne dodatki mi nie dzialaja;/ Mimo to ze zrobilam to tak jak jest to wytlumaczone.;/ Myslalam ze to przez to ze jak wypakowywalam pliki do folderu pokazywala mi sie informacja ze plik z taka nazwa juz istnieje i czy zastapic. Ale byla tam tez taka opcja ze "zmnien nazwe" i "zmien nazwe wszystkich" noo to kliknelam n a zmniem nazwe wszystkich i moze to nie dzialalo bo byla nazwa zmnieona.
Wiec usunelam wszystko i zaczelam od poczatku, poprostu posegreowalam te dodatki w foldery, np. jak sciagalam jedna fryzure z Meshem to rozpakowywalam to do folderu ktory wczesniej utwozylam w folderze "Download" Noo ale jednak to nic nie dalo bo i tak nadal dzialaly mi tylko te dodatki ktore trzeba bylo instalowac, simowie i domy.;/ Zadne fryzury ani ubrania nie dzialaja. Moze mi ktos powiedziec czemu? i jak to zrobic aby to dzialalo poprawnie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2008, 13:01   #6
djbunio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie posty połączone

Super. Wielkie dzięki za ten poradnik. Niektórzy, jak ja nie są szczególnie ''techniczni'' a tutaj wszystko staje się jasne.

No i już się ucieszyłam, ale niestety nawet po zrobieniu wszystkiego wg. instrukcji dodatków i tak niema w grze...http://forum.thesims.pl/images/smilies/frown.gif

Ostatnio edytowane przez Rocket : 13.07.2008 - 15:43 Powód: nie piszemy dwóch postów pod rząd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2008, 21:05   #7
19691
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Witam Ściągnęłam już trochę dodatków - ubrań, mebli, fryzur, domów. Zapisałam tak, jak w instrukcji. A jednak w grze ich nie ma. Rocket wkleiła wygląd opcji gry. Jednak ja w ogóle nie ma czegoś takiego jak "wyświetl po starcie okno dialogowe zawartości zmodyfikowanej". Czy ktoś wie może, jak temu zaradzić? Dodam, że mam system Windows Vista.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2007, 19:36   #8
Alicja008
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

chciałam bardzo podziekowac załozycielowi tego tematu, bardzo mi trn temat pomógł
fenx xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2009, 13:48   #9
montaru
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Bardzo, ale to bardzo dziękuję założycielowi tego tematu. Nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła?!
Ale mam jedno pytanko. Mam tylko dodatek Czas Wolny, to czy mogę ściągać wszystkie ubrania z tej strony:http://www.lianasims2.net/?
Za odpowiedź, serdecznie dziękuję =)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2007, 20:36   #10
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

mozna kilka jednoczesnie:
trzeba stworzyc katalog z tymi plikami do zainstalowania i za pomoca clean instalera wyswietlic zawartosc katalogu. potem klikamy z shiftem pierwsza i ostatnia pozycje na liscie [znaczy zaznaczamy wszystkie pozycje] i klikamy install. wtedy wyskakuje okienko, czy wszystkie elementy i klikamy tak u mnie tak dziala i przypuszczam, ze u was tez powinno
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dodatki, dodatki z internetu, internet, meble, nie działają, obiekty zmodyfikowane, package, pomoc, sims, sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023