Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 22.11.2014, 17:03   #1
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Nasze forum zamienia się powoli w widmo i każdy dobrze o tym wie. Koniecznie trzeba to zahamować!

Po ostatniej dyskusji w tym dziale doszedłem do wniosku, że jako promotor mogę coś zrobić w kierunku promocji forum. Jestem pewien, że lata świetności FTS już nie wrócą, możemy jednak sprawić, żeby znów panowała tutaj miła, przyjacielska atmosfera oraz żeby przybyli do nas nowi użytkownicy, a starzy pozostali na długo.

Wraz z Administracją mamy kilka pomysłów odnośnie rozwoju i przyszłości forum. Są to:
  • nawiązywanie współpracy z innymi stronami i forami (której owoce byłyby widoczne i pozytywne, ale to pozostaje w rękach Administracji i moich)
  • organizacja ciekawych zabaw, konkursów i eventów, mających na celu zżycie ze sobą użytkowników oraz zjednanie użytkowników i Administracji
  • promocja innych gier EA (Battlefield, SimCity, Spore...), na przykład poprzez otworzenie odrębnych działów im poświęconym
  • odświeżenie graficzne forum (o tyle, o ile jest to możliwe bez dostępu do feralnego FTP)

Jednak zanim pomysły zostaną wprowadzone w życie, chcielibyśmy poznać zdanie całej społeczności na ten temat. Wasze uwagi są bardzo ważne i tak naprawdę Wasze zdanie ma decydujący wpływ. Dlatego prosimy - wylejcie tutaj wszystkie swoje żale, wyrzućcie z siebie, co Wam się w FTS nie podoba, co chcielibyście zmienić, czy nasze pomysły są dobre, czy macie swoje spostrzeżenia, jak sprowadzić do nas masę nowych userów. Wszystkie uwagi weźmiemy sobie głęboko do serca. Przyszłość forum jest w rękach nas wszystkich i albo nadal będziemy TYM forum, albo staniemy się widmem.
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 

Tagi
pomysł, promocja, zmiany


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023