TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Zdjęcia z gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=253)
-   -   Makeover Home Edition [BRAK ZDJĘĆ] (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62227)

kovalenko14 30.11.2011 15:45

Makeover Home Edition [BRAK ZDJĘĆ]
 
Hi! Zapraszam do obejrzenia przerobionego domu ,który znajduje się przy ul.Aleja Simowa 7

Jest to dom państwa Nowaków
dom przed renowacją
na zewnątrz

w środku

Dom po renowacji
na zewnątrz

miejsce do grillowania

Dom w środku
kuchnia

jadalnia

przedpokój(hol)

łazienka

salon

pokój do grania w szachy i czytania ; DD

sypialnia

Spectrum 30.11.2011 16:11

Odp: Makeover Home Edition
 
No to ocenię ;)
Bryła: ładna taka cukierkowa, ale kolor dachu do zmiany. Samo zagospodarowanie przestrzenne wokół niej nie jest złe, nie podoba mi się to jeziorko z chaszczami tuż obok domu.
Kuchnia: Mimo brytyjskich akcentów, pomieszczenie nie spodobało mi się. Głównie przez te okna, które zupełnie nie pasują do nowoczesnych wnętrz. Niebieska lodówka z flagą stanowi jednak za duży kontrast w tym pomieszczeniu. Nie podoba mi się jeszcze dywan.
Przedpokój: Dość jasne i prosto urządzone pomieszczenie, jedynym jego minusem są oczywiście te okna( tak jak we wszystkich pomieszczeniach w domu).
Łazienka: Trochę dziwnie urządzona. Na jednej połowie bardzo nowocześnie, na drugiej już trochę mniej.To nie wygląda dobrze.
Salon: Zupełnie odbiega od reszty pomieszczeń. Wystrój w nim jest bardziej klasyczny.
Pokój do gier: Najbardziej mi się podoba ;) Nie ma pomieszanych stylów (z wyjątkiem okien :(()
Sypialnia: Nie mógłbym się odprężyć, jeśli ściany były by w tak jaskrawym kolorze. Meble są bardzo nowoczesne i minimalistyczne co w zestawieniu z moim ulubionym :< oknem daje wybuchową mieszankę.
Podsumowując: Dom na pierwszy rzut oka jest bardzo ładny, jednak po przyjrzeniu się widać mankamenty, takie jak pomieszane style i inne mniejsze niedoróbki.
Oceniam na 6/10. Projekt nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak twoje poprzednie.
Pozdrawiam,
Einarr

kovalenko14 30.11.2011 19:18

Odp: Makeover Home Edition
 
Cytat:

Napisał Einarr (Post 1478040)
No to ocenię ;)
Bryła: ładna taka cukierkowa, ale kolor dachu do zmiany. Samo zagospodarowanie przestrzenne wokół niej nie jest złe, nie podoba mi się to jeziorko z chaszczami tuż obok domu.
Kuchnia: Mimo brytyjskich akcentów, pomieszczenie nie spodobało mi się. Głównie przez te okna, które zupełnie nie pasują do nowoczesnych wnętrz. Niebieska lodówka z flagą stanowi jednak za duży kontrast w tym pomieszczeniu. Nie podoba mi się jeszcze dywan.
Przedpokój: Dość jasne i prosto urządzone pomieszczenie, jedynym jego minusem są oczywiście te okna( tak jak we wszystkich pomieszczeniach w domu).
Łazienka: Trochę dziwnie urządzona. Na jednej połowie bardzo nowocześnie, na drugiej już trochę mniej.To nie wygląda dobrze.
Salon: Zupełnie odbiega od reszty pomieszczeń. Wystrój w nim jest bardziej klasyczny.
Pokój do gier: Najbardziej mi się podoba ;) Nie ma pomieszanych stylów (z wyjątkiem okien :(()
Sypialnia: Nie mógłbym się odprężyć, jeśli ściany były by w tak jaskrawym kolorze. Meble są bardzo nowoczesne i minimalistyczne co w zestawieniu z moim ulubionym :< oknem daje wybuchową mieszankę.
Podsumowując: Dom na pierwszy rzut oka jest bardzo ładny, jednak po przyjrzeniu się widać mankamenty, takie jak pomieszane style i inne mniejsze niedoróbki.
Oceniam na 6/10. Projekt nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak twoje poprzednie.
Pozdrawiam,
Einarr

Dziękuję za obszerne ocenienie ;)
może nie wywarł takie wrażenia ponieważ brak dodatków to powoduje? Nie chce ciągle dawać takich samych rzeczy a co do okien pasują jak dla mnie do bryły ,ściany i dachu wielu osobą poza forum dach pasuje no ale innym może się też nie podobać ja rozumiem .. a co do lodówki to wiem ,że tam nie pasowała ale mam wielki sentyment do niej ponieważ jakoś strasznie mi się ona podoba ;)

Brutus 03.01.2012 21:13

Odp: Makeover Home Edition
 
To jest dom zbudowany kompletnie od nowa, więc po co się bawić w "Makeover"?

Ale skoro to już jest dom państwa Nowaków, to skąd w sypialni nagrody za sławę? Nie wiem czy jestem dobrze poinformowany, ale za udział w tym programie chyba nie dostaje się platynowej płyty ani Simmy?

Pokój do grania w szachy i czytania - łatwiej byłoby powiedzieć po prostu "przedpokój". :)

ogólnie domek oceniam na 8/10. Jest lepszy niż twoje poprzednie moderny, chyba wziąłeś się za siebie.

Edit: Jak teraz tak patrzę, to bryła mi się naprawdę podoba.

kovalenko14 05.01.2012 20:53

Odp: Makeover Home Edition
 
Cytat:

Napisał Brutus (Post 1487531)
To jest dom zbudowany kompletnie od nowa, więc po co się bawić w "Makeover"?

Ale skoro to już jest dom państwa Nowaków, to skąd w sypialni nagrody za sławę? Nie wiem czy jestem dobrze poinformowany, ale za udział w tym programie chyba nie dostaje się platynowej płyty ani Simmy?

Pokój do grania w szachy i czytania - łatwiej byłoby powiedzieć po prostu "przedpokój". :)

ogólnie domek oceniam na 8/10. Jest lepszy niż twoje poprzednie moderny, chyba wziąłeś się za siebie.

To miło mi słyszeć ,takie fajne komplementy na temat tego projektu..
Powiem tyle ,że bawienie się w Makeover jest fajne ten projekt jest stworzony troszeczkę ze starej bryły reszta oczywiście nowa ;) . Natomiast nagrody sławy są tam dlatego ,że grałem wcześniej tą rodziną .. i to są nagrody Jana Nowaka ... a platynowe płyty są dlatego ,że jest on jak dla mnie najlepszym muzykiem ;D (w moich simsach) pięć gwiazdek i to nie jakimś lustrem czy Bóg wie jakim obrazem zyskał te 5 gwiazdek wszystko naturalnie :) Można po części powiedzieć ,że wziąłem się za siebie chciałem się postarać ponieważ wygłaszam oficjalnie ,że to był mój ostatni projekt domu z The Sims (1) mnie się spodobała bardzo bryła jeszcze takiej do tej pory nie zrobiłem.

Pantera 16.06.2012 13:14

Odp: Makeover Home Edition
 
Bryła jest świetna, ale te kolory... Pozostawiają wiele do życzenia. ;P
Na pierwszy rzut oka mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych domów, jakie widziałam na tym forum. Niedociągnięcia oczywiście są, ale niewielkie. Wnętrza pomieszczeń są przemyślanie urządzone (jedynie salon i sypialnia są zbyt pstrokate). Nie rozumiem idei flagi w kuchni, motyw ten nie pasuje do jasnozielonych szafek. Lodówkę można było dobrać w odcieniu srebra, takim jak owe kuchenne blaty. Wykładzina dywanowa w kuchni? Nie przemawia to do mnie, można było lepiej położyć drewnianą podłogę lub niezastąpione kafelki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023