View Single Post
stare 03.01.2011, 16:06   #6
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom A. Gates

Hmm szkoda ,że nie ma bryły ;(
-kuchnia ...no cóż podoba mi się ,lecz jednak wywalił bym kwiat doniczkowy z neta ponieważ wygląda strasznie sztucznie...brudny talerz mi nic nie robi... wiem jak to jest ze sprzątaczką dlatego polecam dla bogatszych simów kamerdynera (pojawia się w dodatku Gwiazda) dywan lekko nachodzi na mebel? lub odwrotnie aczkolwiek wygląda to głupio
co to stereo nie mam nic ponieważ moja ciocia mieszka w domku 1 rodzinnym i też ma w kuchni stereo i wygląda to normalnie tyle ,że ona ma małe jakby radio nie takie duże stereo...8/10
nie wiem jak nazywa się pomieszczenie na fotografii 2 ale domyślam się,że przedpokój
tu nie pasuję mi jedynie telefon i schody ,które źle się prezentują na tle mebli nowoczesnych ...7/10
łazienka1 nie podoba mi się ściana i podłoga nie pasują do mebli i same meble się ze sobą gryzą chodzi mi tu o prysznic np ; z toaletą ...6/10
łazienka2 tak jak wspominała mirror. umywalka zasłoniła lustro oraz szafka zasłania okno wgl to nie wiem po co takie duże okna do łazienek żeby ją fanatycy fotografowali jak bierze prysznic? ;D ...4/10
salon nie pasuję mi tu tylko rozmieszczenie dywanu 9/10
sypialnia tu nie pasuje biurko i dywan reszta jest dobra 8/10
na dworzu źle umieszczona ślizgawka w basenie i źle zrobiony basen chodzi mi o jeden błąd jego wykończenia ;p a tak to jest super 9/10
no i wejście do domu... ") fajny pomysł szkoda ,że dla samochodu nie ma garażu.. ale to mało ważne 9/10
a co do ,któregoś prysznicu to nie widzę aby któryś był w powietrzu ...no ale na wzrok mi jeszcze nie pada Suma:60/80 to jest jak 4+ jak na 1 raz to super ...
kovalenko14 jest offline