View Single Post
stare 03.01.2011, 19:28   #7
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom A. Gates

Cały dom (widziany na urywkach zdjęć z zewnątrz) sprawia według mnie wrażenie klasycznej willi na przedmieściach w stylu retro, lecz wnętrze jest zupełnie inne nowoczesne i stylowe. Nawet ja w moim (realnym) domu ma radio w kuchni. Moja sąsiadka ma telewizor, więc nie mam nic przeciwko temu. Mógłbyś się pozbyć stołu i krzeseł z kuchni i zrobić jadalnię. Nawet ma pomysł. Zaadaptuj pierwszą łazienkę na jadalnię, bo jest dość duża. Schody w przedpokoju mógłbyś zastąpić tymi metalowymi. Pasowałyby znacznie lepiej. Telefon nie pasuje kompletnie, ale podoba mi się ściana z czerwonej cegły (mam ta w salonie w realnym domu). W pierwszej łazience nie pasuje ta staromodna toaleta, nad umywalką powinieneś zamieścić jakieś lustro, a to duże okno przesłonić żaluzjami (dochodzą w wakacjach). Salon jest dość pusty. Co ona może robić w tym salonie? Siedzieć i patrzeć na obraz? Zamiast obrazu daj telewizor i umieść gdzieś w salonie półkę na książki. Ogród jest uroczy, ale jeden kafelek na rogu basenu jest na wodzie (koło zjeżdżalni). Ten szklany stół krzesła powinieneś zastąpić jakimiś pasującymi do sofy i fotela, albo sofę i fotel dopasować do stołu i krzesła. Po co ta kolorowa piłka? Sypialnia nie pasuje do reszty domu, ale jest oddzielona od reszty domu i stanowi jak gdyby intymne królestwo właścicielki, które poprzez swoje czerwone i czarne barwy emanuje atmosferą tajemniczości. Obraz zza biurka usuń, bo nie dość, że nachodzi na biurko, to jeszcze nie pasuje do reszty pokoju. W drugiej łazience nie podobają mi się trzy rzeczy: za duże, niegustowne lustro, które nie pasuje do reszty i zasłania je umywalka; szafka, która zasłania okno (ponownie zalecam żaluzje); wanna, którą widać z okna. Samochód jest super. Podoba mi się swoista imitacja garażu, którą jest ścianka. Wejście jest przeurocze. 8,75/10
Brutus jest offline