View Single Post
stare 18.01.2011, 19:40   #4
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nawiedzony Dom

Dzięki.

W tym domu jest kilka dodatków z internetu: dzwonnica i fontanna w ogrodzie, okna nad kominkiem w salonie (pozwalające obserwować gospodarzom salon będąc w sypialni), trumna z Kościldą (w mojej trumnie nie ma Kościldy, tylko jakiś zielony skrzat), księga zaklęć obok komputera (służy do zabijania) i jeszcze kilka innych.
Szczerze mówiąc, wydaj mi się, że nie ma stron z rzeczami pasującymi do tego typu domów, ale jakby ktoś znał, to proszę o link do takiej strony.

Do zbudowania tego domu używałem głównie przedmiotów maxisa (dowód, że dobrze wykorzystane, mogą być ładne), a maxis nie ma chyba ciemniejszych podłóg i ścian, które się jeszcze nie pojawiły w domu. Bryła wydaje się wielka, bo praktycznie nie dałem żadnego zdjęcia piętra. Nie jestem z piętra zadowolony, więc dałem tylko sypialnię dla gości. Mogę jeszcze dodać ewentualnie rzut piętra. Ten dom zamieszkuje 6 osób i pies, więc musi być duży, a w sypialni dla gości mogę dać ewentualnie kościotrupa w klatce, żeby było straszniej. Bryła może wydawać się wielka, bo jest na bardzo malutkiej działce, a komputer wyrzucę. Zastąpię go takim czymś, co simy mogą na tym pisać i rośnie im za to logika.

A co do tego, że mój dom jest gotycki to bym się kłócił. Bardziej pasuje określenie: wiktoriański. Jak chcesz zobaczyć gotycki, to może jutro, albo pojutrze zamieszczę mój zamek.

Jakby ktoś chciał zbudować coś podobnego, to polecam stronę www.bloodysims.de
Jest ona co prawda po niemiecku, ale od czego mamy translator?
Ja mam z tej strony kilka rzeczy z tego domku.
I jeszcze raz proszę o stronę ze strasznymi, starymi rzeczami.

Ostatnio edytowane przez Brutus : 18.01.2011 - 19:53
Brutus jest offline