View Single Post
stare 05.02.2011, 20:54   #5
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom.

BRYŁA I OGRÓD
Dość niska. Piętro potrzebne! A ta ściana koło wejścia dziwnie wygląda. A ta księga zaklęć co tam robi? Do widzenia! A ta linka do wieszania bielizny jest tak wysoko, że jest potrzebna drabina? I nieumyty talerz w ogrodzie na stoliku. Skandal! Za bryłę i ogród dam 4/10, bo ogród jest jednak trochę pusty. Spójrz na mój ogród we 'Francuskim dworku'. Nie znajdziesz tam ani kawałka wolnej trawy.

PRZEDPOKÓJ jest wizytówką domu i deska do prasowania zdecydowanie tam nie pasuje. Wieszak na ubrani jak najbardziej, ale wielu rzeczy mi tam brakuje. Telefonu na stoliku, fotela przy telefonie, OŚWIETLENIA, dekoracji. 4/10

POKÓJ DZIECKA jest bardzo przytulny.Pomarańcz i biel, oraz kilka kolorowych akcentów. Przydałoby się coś przełamującego ten schemat. Dywan ze zwierzęcia? Tylko nie z zebry!
8/10

ŁAZIENKA
Wszystko super, tylko szafka z umywalką powinna być na środku. Po jednej stronie lustra powinna być lampka ścienna, a po drugiej jakiś obraz? A po jednej stronie umywali może kwiatek w doniczce, a po drugiej radio? (Zawsze mam radio w łazience 7/10

KUCHNIA i JADALNIA są bardzo zmysłowe. Nic dodać nic ująć! Perfect! 20/10

SALON jest cudem. Udało ci się utrzymać na cienkiej nitce, jaką jest granica pomiędzy artystycznym nieładem i bałaganem. Kominek jest boski, fotele po jego dwóch strona dodają symetrii, kolory odpowiednio dobrane, tylko perskie posłanie dla kota nie pasuje i obraz za telewizorem. Ale mimo to 15/10

SYPIALNIA RODZICÓW to również ideał. I nawet nudny brąz jest przełamany żywym odcieniem czerwonego dywanu Wysokie oparcia foteli pasują do wysokiego wezgłowia łóżka, a ten czerwony obrazek, te czerwone literki(?) i czerwony dywan dodają uroku. Nie mam żadnego zastrzeżenia 20/10

OGÓLNIE 78/80
Prawie max

Edit: Tylko mi nie mów, że się rozpisałem.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline